Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w kontekście tej całej sytuacji..... żeby nie zastanawiać się czy ja przeżyje... nurtuje mnie pytanie po co oni w obecnie  oferują komukolwiek pakiety z prawami sportowymi...... jeśli jakiś profesor medycyny nie znajdzie jakiegoś najlepiej już zatwierdzonego skutecznego leku na to [beep]stwo to biorąc pod uwagę skale zjawiska we Włoszech UK czy Hiszpanii  czeka nas conajmniej pół roku bez sportu jaki dotąd znaliśmy......... 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24  takie rzeczy mozna w cywilizowanym a nie trzecim świecie za jaki uważa nas szefostwo C+ Grupe z kraju którego nazwy z grzeczności nie wymienię a do tego u nich można to

 

https://satkurier.pl/news/190158/canal-w-barwach-francji-dla-wszystkich.html

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, @EagleEye@ napisał:

@torre24  takie rzeczy mozna w cywilizowanym a nie trzecim świecie za jaki uważa nas szefostwo C+ Grupe z kraju którego nazwy z grzeczności nie wymienię a do tego u nich można to

 

https://satkurier.pl/news/190158/canal-w-barwach-francji-dla-wszystkich.html

 

W tych samych cywilizowanych krajach parują karty z dekoderami, przeciwko czemu się buntujesz, dostając sr@czki z tego powodu. Cóż, przecież pod przykrywką odbierania na własnym sprzęcie, najczęściej kryje się lewy podział sygnału, a co za tym idzie również kosztów.

https://satkurier.pl/news/185423/sky-de-wprowadza-parowanie-kart.html 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak ktoś myli SKY UK z SKY DE no to sorry. Tam dekodery parowane tak przez Was wychwalane mają wszystko a nawet więcej niż najlepszy sprzęt naszego operatora premium  z kontentem 4K.

 

Po drugie u nas na C+ ostatnio w "prime time" widzę kontent typy "Klejnot Nilu", "Miłość,szmaragd i krokodyl" czy "Prawdziwe Kłamstwa" ze o reszcie tytułów nie wspomnę. 

 

Rozumie że to chce PC+ parować i zabezpieczać ECP czy jak to się tam zwie. No to powiem tak za chwilę będzie można postawić znak = miedzy PC+ a CP.

 

Tam dla takich tytułów są specjalne kanały tematyczne a nie kanały nazywane premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w Polsce popularność własnych dekoderów spowodowana jest słabym sprzętem operatorów..są nadal zwykłymi zmieniarkami kanałów..a ludzie chcą więcej..wiec tzw może się źle odbić...biorąc pod uwagę rosnąca popularność serwisów streamingowych 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% społeczeństwa potrzebuje dekoder do oglądania tv, a nie bawienia się w ustawienia w linuksie i ładnym własnym EPG. 

Więc ja używający również do tv, mając za darmo wifi Premium ultraBox lub box jestem zadowolony, bo kupiłem CP+ do oglądania tv a nie majsterkowania. 

Uwielbiam najazd użytkowników, którzy mają własny sprzęt i krzyczą: "jak można używać tego szitu od operatora?" a no można, do oglądania tv wystarczająco. 

 

Dyskusja nad dekoderem od operatora a własnym, dla wielu osób to jak porównanie wyższości świat Bożego Narodzenia nad Wielkanocą 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

90% społeczeństwa potrzebuje dekoder do oglądania tv, a nie bawienia się w ustawienia w linuksie i ładnym własnym EPG. 

 

Ależ masz pełną rację [ daję ci plusa?] ten odsetek jest nawet może ciut większy niż 90% [ ale zostańmy przy tej liczbie ] i nikt tego nigdy chyba nie negował.

Ale jest sporo opinii dosłownie na każdym forum o tematyce sat i płaceniu abo, że żadna platforma nie będzie płakała po stracie tych 10% użytkowników swojego sprzętu.

Opinie te często są skrajne nazywając nas wprost złodziejami sygnału czy to CP+ lub CP.

Co do ewentualnego płaczu platform to ja nie znam firmy której lata i powiewa strata 10% abonentów z reguły z wysokimi pakietami.

Szczególnie takiej firmy jak PC+ która od lat stoi na jednym poziomie liczby abo i nijak jej nie chce przybyć jakoś konkretnie.

My [ użytkownicy własnych deków ] nie mamy pakietu Start+ za 10-15 zeta zapewniam cię.

 

Wiesz, dużo z nas ma PC+ z konkretnego celu, jeden dla Premier League [ np. ja ] drugi dla polskiej piłki, trzeci dla filmów itp.

I powiem ci, że jak 10 lat temu miałbym problem ze znalezieniem dobrego sygnału z meczów PL, tak teraz bez trudu to robię i nie potrzebuję do tego platformy sat.

Dla filmów? No sorry, ale każdy film z C+ to w tych czasach staroć oklepany w necie często z lepszą jakością niż w C+.

Liczba krzykaczy porównujących sprzęt też nie jest chyba tak wielka jak sugerujesz?

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej sam się zastanawiam nad własnym sprzętem ale nie ze względu wygody tylko ze względu na brak możliwości dodawania kanałów FTA w deku od PC+. To już CP pod tym względem jest lepszy bo nie blokuje tej możliwości użytkownikom.

 

Gdyby jednak nie ta cena sprzętów na linuksie i brak możliwości multiroomu...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 kążdy klient ma inne wymagania. Jeden lubi jeździć Dacią a drugi Hyundaiem a trzeci woli jednak Lexus-a. Tak samo jest w pay-tv jeden woli mieć coś co nazywa się dekoder drugi chce mieć dekoder który zaspokoi jego oczekiwania a trzeci dekoder z najwyższej półki. 

 

Cóż CP daje chociaż namiastkę dekodera dla klienta który to i owo może sobie zrobić sam choćby dodać kanał FTA a PC+ twierdzi iż klient choćby najmniej kumaty tego nie potrzebuje i wie lepiej ze na numerze jeden ma być WSI a na 6 numerze WSI24.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem ten artykuł ale we Francji pełny pakiet będzie odkodowany dla wszystkich do końca miesiąca.

https://satkurier.pl/news/190158/canal-w-barwach-francji-dla-wszystkich.html

A u nas będzie to stopniowane.

https://satkurier.pl/news/190179/platforma-canal-odkoduje-abonentom-czesc-kanalow.html

Samemu można sobie dopowiedzieć jak się traktuje abonentów. Najlepiej płać i nie wymagaj.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Nikomu nie dogodzisz. Ale tak się składa, że  w marcu trwa promo na Canal+. Kto chce może sobie odkodować Canal+ do końca kwietnia, czyli także na Wielkanoc. Jednak później trzeba pamiętać, by w porę zrezygnować. :)

 

Po drugie medialnym rynek francuski, jak i francuska kwarantanna, to zupełnie inna para kaloszy niż Polska.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczace ponizszej informacji

 

"Abonenci z pakietem Extra+ i wyższymi od 19 marca otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat w usłudze nc+ GO TV"

 

Czy ktos z Was z pakietem Extra+ ma juz dostep do wymienionej wyzej kolekcji ? U  mnie niestety nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...