Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Pawel napisał:

 

Teraz jest trochę inna sytuacja, bo pandemia nie pozwala na rozgrywanie jakichkolwiek dyscyplin.I nie chodzi już tylko o dodatkową paczkę C+ czy Elevenów bo taki Eurosport też jest kanałem płatnym i również należałoby obniżyć abonament skoro nie emituje transmisji live skoro już tak liczymy.

Jeśli uważasz, że to wina operatora składaj reklamację i domagaj się obniżenia o 10 czy 15 zł abonamentu.

 

Nie widzę abym napisał, że to wina operatora. Jak widzisz to mi zacytuj ok?  Masz tendencję do wmawiania komuś czegoś co nie napisał, a to brzydki nawyk.

Co do płatności C+ za ekstraklasę np. to nie ma z tobą dyskusji skoro twierdzisz, że już zapłacili za cały sezon, a ja ci mówię stanowczo że nie wsio zapłacili. Tak samo TVP nie zapłaciła wszystkiego.

Jak nie rozumiesz co to są transze płatnościowe i według ciebie każdy nabywca praw płaci na początku sezonu całą kasę to dyskusja nie ma sensu.

Co do powtarzanych przez ciebie 10-15 zł non stop to uważam jak wyżej pisałem, że skoro nie ma osobnego pakietu sportowego za C+, to PC+ powinno przy takiej wyjątkowej sytuacji WYJĄTKOWO się wysilić umysłowo i coś zaproponować abonentom.

A ponieważ nie idzie rozróżnić kto ma paczkę 8x lub 10x C+ dla sportu, a kto dla filmu to stety lub nie każdemu zaproponować obniżkę np. 40% lub nawet 50% z zastrzeżeniem [ o tym dalej ]

Dlaczego tyle? Ano dlatego iż uważam że większość bierze paczkę C+ dla sportu.

Wracając do płatności C+.

Jak sezon się jednak dokończy i wypłacą Ekstraklasie należności to abonent musi zwrócić tyle zniżek ile dostał przez czas jaki nie grali. Nie interesuje mnie ile to roboty dla PC+.

I nie żadne 10 zeta panie, wystarczy policzyć ile kosztuje abo za paczki C+ x np. 3 miechy ze zniżkami.

Dalej ci wychodzi 10-15 zł? Smutne.

Pamiętaj też, że PC+ w przypadku nie skończenia sezonów przyoszczędzi też kasę za Premier League gdzie też płaci transzami.

Nie widzę powodu aby w takim przypadku nie podzielili się tą kasą z abonentami którym nic nie dają live.

 

 

PS

Oczywiście ja osobiście nie liczę na nic znając na wylot praktyki tej platformy [ szczególnie po fuzji ] i generalnie mi zwisa jakby dali zniżki lub nie, ale jest masa abonentów którym to nie powiewa.?

Ale pal licho kasę, jest tyle różnych innych możliwości aby coś zaproponować abonentom że głowa mała.

Ale cóż, PC+ to nie SKY UK, a Polska to nie UK.

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pawel napisał:

Słowo jeśli oznacza wmawianie ?Chyba jednak za długo przebywasz za granicą.Zapominasz znaczenie polskich słów.

 

Oznacza wmawianie bo ja kilka postów wcześniej wyraźnie napisałem, że nie uważam aby sytuacja była winą PC+, a ty brniesz dalej.

Co do zagranicy, widzisz mimo przebywania za nią lepiej znam język polski od ciebie, i ty mi mówisz o znaczeniu polskich słów hahahah?

Gość który nawet nie zna podstaw ortografii.

Nabazgrałeś już tyle głupot na dodatek z błędami jakich początkujący uczeń nie powinien robić, że sam się sobie dziwię po co ja jeszcze polemizuję z tobą waść.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator też został nagle postawiony przed faktami...dajmy czas na ogarnięcie sytuacji.

 

Nie znaczy to, ze musimy czekać co łaskawie skapnie z pańskiego stołu. A magazynowanie minusów kiedyś wywoła efekt.

PC na razie nie powala pomysłami.  Włączenie pakietów wyższych to raczej ich zysk (darmowa , opłacona przez wysokie pakiety "łaskawość" i promocja swej oferty). Taka darowizna ale nie ze swojego portfela.

Jak czytam , ze "Hejter" to w cenie biletu do kina to dalej nie widzę dobrej woli operatora. Do sponsorowania.  A raczej rekompensaty...

Abonenci z najwyższymi pakietami tracą najwięcej...a odczuł ktoś z nich, ze ktoś o nich pomyślał.

Ja odczułem drobny zgrzyt w relacji z operatorem przy wymianie sprzętu. Zawiódł ich system, w APS postawiono mnie w kłopotliwej sytuacji , albo biore co system wydaje, albo z niczym (kilkadziesiąt km)  do domu i wyjaśniać...

Nikt z PC+ ie przejął się moim punktem widzenia bo przecież "pan podpisał".  Obiecałem w rewanżu wygaszenie 5 umów w ciągu roku.  I tez zgodnie z regulaminem. Słowa dotrzymam.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem włączoną promocje MMP na luty i marzec za 0 zł, zleciłem wyłączenie z końcem marca i wyłączyli, ale także wyłączyli mi hastler hd, którego mam w umowie na 6 miesięcy do końca sierpnia za darmo. I mam pytanie czy nie powinien ten kanał zostać odkodowany z godnie z umową zawartą przy przedluzeniu.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2020 o 17:49, stan07 napisał:

Wziąłem C+ aby mieć programy sportowe Eleven  i 8 kanałów C+ aby mieć możliwość oglądać na żywo ligę angielska ,hiszpańską i niemiecką .Teraz nic nie oglądam bo nic na żywo nie nadają i prawdopodobnie to już koniec sezonów we wszystkich ligach i w całym płatnym sporcie w transmisjach na żywo.  C+ ma płatności ale przecież nie zapłaci  za to czego nie ma i nie nadają w świecie  , więc ja też mam prawo wycofać się z abonamentu jaki podpisałem z operatorem C+. Ja rozumiem ,że jednak coś tam w dekoderze gra ,filmy i badziewie , ale niech dadzą możliwość zmniejszenia abonamentu do najniższego i będę płacił do zakończenia umowy ten najniższy abonament. Inaczej to my płacimy za nic a oni C+ nie zapłaci milionów za transmisję a nasze pieniądze zasilą kieszenie prezesów C+. To się musi rozwiązać polubownie bo tak jak teraz nie może zostać ,kary nałożone na operatora będą dotkliwe.

Ludzie ogarnijcie się trochę. To jest sytuacja nietypowa, ligo nie są zakończone a zawieszone. Jak się okaże,że nie będą dalej pokazywać to rozumiem kwestie rekompensat itd ale od razu sprawy do UOKiKu zgłaszać to mi gość poprawił humor na koniec dnia.

 

Wiem, że sytuacja jest nietypowa i trzeba czekać na rozwój sytuacji ale czy Ci co płacą za C+ czy Eleven dla sportu, PSP dla Ligii Mistrzów rozumiem, że też oczekują rekompensat w okresie wakacyjnym czy zimowym (w przypadku LM)?

 

Nie bądźcie w gorącej wodzie kompani! Tak na prawdę nic nie wiadomo czy ligi zostaną zakończone czy dokończone.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, roberttosat napisał:

 

 

Wiem, że sytuacja jest nietypowa i trzeba czekać na rozwój sytuacji ale czy Ci co płacą za C+ czy Eleven dla sportu, PSP dla Ligii Mistrzów rozumiem, że też oczekują rekompensat w okresie wakacyjnym czy zimowym (w przypadku LM)?

 

Biorąc kanały sportowe liczę się z tym , że jest przerwa letnia i zimowa.

Operator powinien jakoś sensownie to rozwiązać a nie rzucać ochłapy :

darmowy miesięc Eleven, kolekcja Kino Świat czy inne na odczepnego rarytasy, które często i tak były w +miesiąca.

Czyli , można napisać , że PC+ sobie nic z tego nie robi ;)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio,? Max 2 miesiące w takiej sytuacji.  Może przykład spoza sportu, 2 miesiące max moim zdaniem gospodarka da radę a potem co? Bedziemy siedzieć i bać się zarażenia? A myślisz że za co będziemy płacić rachunki, kupować żarcie itd... Nikt kasy nie da za darmo. To samo w kwestii sportu, nikt takiego okresu nie bierze poważnie za możliwy. Widziałeś ostatnie info odnosnie zakończenia wcześniej rozgrywek piłkarskich? Już zaczyna ise straszenie że ktoś już w tym momencie chce zakończyć sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, na 99% w tym roku nie będzie sportu. Nie będzie do czasu zaszczepienia ludu. Na lato epidemia p rz y g aśnie i wybuchnie na jesień. Tak właśnie będzie kolego @roberttosat. Będzie bieda, aż będzie piszczało. W Polsce oczywiście, bo w naszym kraju jest brak praktycznie pomocy od państwa. A zaraza się rozrasta u nas, a po świętach będzie jeszcze gorzej po świątecznym zjeździe pracowników z całej Europy stęsknionych rodzin.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w innym wątku obecną sytuację c+ traktuje jak "przerwę" w sezonach więc nic nie wskazuje na to żeby przez następne 2-3 miesiące komukolwiek za cokolwiek oddawali natomiast jak sytuacja się przeciągnie ludzie stracą prace to pewnie będą pisać do c+ o obniżenie abonamentu i wtedy najprawdopodobniej uokik się w tej sprawie wypowie i może się skończyć tak jak przy fuzji C+ i N.  narazie to my wszyscy walczymy o życie idąc do pracy do sklepu czy z psem na dwór a jak sytuacja  "się unormuje" to będzie to raj dla prawników 

Dobrym gestem C+ byłoby obniżenie abonamentu tym którzy nie mają możliwości wyłączenia pakietów typowo sportowych to jest MP i eleven myśle jednak że publicystyczno-sportowe programy na żywo są robione tylko po to żeby tego nie zrobić.  

@ircios  prawda jest taka że nawet epidemiolodzy nie wiedzą czy kiedy i jak ta epidemia się skończy w krajach demokratycznych więc pisanie o tym że wróci to trochę zabawa w Krzysztofa Jackowskiego zdaje się że Chińczycy  poradzili sobie z epidemią wykorzystując metody które w demokratycznych krajach nawet w stanie wyjątkowym są nie do zastosowania. 

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia czekania ,aż wszystko się samo rozwiąże . Dziś nie ma sportu na żywo i nie będzie go na dłużej niż miesiąc czy dwa . C+ każe płacić za to co podpisałem i sobie zażyczyłem , a więc kanały sportowe ,bo tylko C+ miał taką ofertę z ligą angielską w Polsce. Podpisałem i płacę a oni mi tego nie nadają . Kiedy ja mam prawo zrezygnować z takiej umowy ? Po ilu miesiącach płacenia z coś czego operator z którym podpisałem umowę nie nadaje  ,mogę żądać zerwania umowy ? Jak mam udowodnić ,że nic innego nie oglądam ,tylko sport Eleven i C+ ligi angielska ,niemiecka i hiszpańska ? Teraz dekoder stoi nie używany a ja muszę nadal płacić to co podpisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem podobny post jakiś czas temu to forumowicze na mnie skoczyli. Ale zaraz sie okaże - z jednej strony jak nie zapłacą Ekstraklasie - to dlaczego ja mam zapłacić im.
Mam paczkę Canal + tylko i wyłącznie dla mojej Wisły Kraków i dla żużla. Jak dla mnie mogą nawet wyłączyć wszystkie inne kanały filmowe, serialowe itp. I tak tego nie oglądam. Ale nie ma opcji wzięcia np samego sportu więc człowiek bierze całość. Dlaczego mam płacic kilkadziesiąt złotych za coś czego nie ma? A potem C+ nie zapłaci klubom i jeszcze na kryzysie zarobi. Tak być w mojej ocenie nie możę

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można domagać się jakiejś zniżki w abonamencie (10-15 PLN miesiecznie) za brak transmisji w Canal+, ale żądanie rozwiązania umowy jest co najmniej niepoważne. Inaczej sprawa wygląda z Eleven i PSP, tu powinna być możliwość zawieszenia tych pakietów

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kentron napisał:

napisałem podobny post jakiś czas temu to forumowicze na mnie skoczyli. Ale zaraz sie okaże - z jednej strony jak nie zapłacą Ekstraklasie - to dlaczego ja mam zapłacić im.
Mam paczkę Canal + tylko i wyłącznie dla mojej Wisły Kraków i dla żużla. Jak dla mnie mogą nawet wyłączyć wszystkie inne kanały filmowe, serialowe itp. I tak tego nie oglądam. Ale nie ma opcji wzięcia np samego sportu więc człowiek bierze całość. Dlaczego mam płacic kilkadziesiąt złotych za coś czego nie ma? A potem C+ nie zapłaci klubom i jeszcze na kryzysie zarobi. Tak być w mojej ocenie nie możę

Są tu tacy co ci napiszą, że nie wziąłeś kanału dla tego co on pokazuje [ m.in Wisłę ] tylko kupiłeś konkretny kanał z konkretną nazwą i bez znaczenia jest jego kontent.

Toczyłem te polemiki w innym wątku, ale mod kasuje i w sumie ma rację.

 

@lukimann

Jak kupuję kanał filmowy to osobiście nie patrzę jakie filmy tam mogą być np. za rok bo tego nie wiadomo i też nie sprawdzam z jakimi dystrybutorami filmów ma PC+ podpisane umowy.

Ale jak biorę kanały sportowe to inna sprawa, tu już mi zależy na tym co pokazują.

Dlatego abonuję C+ od zawsze bo ma PL, i dlatego nie abonuję Polsat Sport bo nie ma tam nic co mnie rajcuje.

Jak podpisuję umowę z PC+ np. w styczniu 2020 to patrzę na jak długo ma prawa które mnie interesują.

I jeżeli podpiszę na 2 lata, a chwilę potem przetarg na PL wygra kto inny niż PC+ i od sezonu 21/22 np. PC pokazuje angielską to ok, pół roku mojej straty i płacenia za nic.

Ale akceptuję bo to normalna sytuacja, obecna normalną nie jest.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie rozumiem. Sytuacja jest nowa, nikt się jeszcze do tego nie ustosunkował, nie był na to przygotowany. Ale idąc Waszym tokiem rozumowania załóżmy, że operator stwierdzi że zawiesi opłaty za kanały sportowe, a co w momencie jak ligi postanowią wznowić rozgrywki w okresie wakacji? Idąc z tą myślą operator powinien naliczyć Wam wtedy podwójnie co pewnie wiązałoby się z Waszym ogromnym oburzeniem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mikizncplus napisał:

Ale idąc Waszym tokiem rozumowania załóżmy, że operator stwierdzi że zawiesi opłaty za kanały sportowe, a co w momencie jak ligi postanowią wznowić rozgrywki w okresie wakacji? Idąc z tą myślą operator powinien naliczyć Wam wtedy podwójnie co pewnie wiązałoby się z Waszym ogromnym oburzeniem. 

Przerabialiśmy to parę dni temu pamiętasz? Po co brniesz?

Możliwości PC+ ma sporo tylko trzeba chcieć.

A co do zniżek które by mogli zaproponować to po dokończeniu  sezonu kiedy oni wypłacą resztę transzy za prawa to bez problemu oddam im 100% zniżek jakie dostałem.

Papiery na stół i podpisuję.

Powinni zaproponować takie warunki każdemu i kto nie wyrazi zgody to nie ma zniżek, kto wyrazi to ma.

Tylko ciężko oczekiwać od ciężko myślących z PC+ vel ITI czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...