Jump to content

śmiechu warte

Users
 • Content Count

  811
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

230 Rewelacyjna

About śmiechu warte

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

1280 profile views
 1. Zaczynają Fury wygrywa przez decyzję sędziego w 7 rundzie ale Wilder się burzy, mimo że okropnie obrywał od 3 rundy. W powtórkach widać, że narożnik Wildera rzucił ręcznik.
 2. Stracili, bo nie znali rynku, bo Niemcy nie oglądają PL. Po pierwsze, ich rodzima liga trzyma bardzo wysoki poziom,, stadiony pękają w szwach, czasowo mecze pokrywają się z PL, więc kiedy oglądać? Z odtworzenia? Po drugie, w PL gra tylu klasowych niemieckich zawodników co kot napłakał.
 3. Tylko gdzie byliby owi dziennikarze gdyby najpierw nie wypromowałby ich telewizje czy ogólnopolskie portale internetowe? Już widzę popularność na YT bez wcześniejszej promocji w danych stajach. Kmita pewnie mówi okej, działajcie w internecie, miejcie swoje autorskie programy, ale na kanale YouTubowym Polsat Sport.
 4. Zerknąłem, brak. Dobra, nie ma parcia, zapytałem z ciekawości, bo dobrze mieć takie coś w zanadrzu, by obejrzeć w ciągu miesiąca kilkanaście "zaniedbanych" pozycji.
 5. Wszyscy narzekają na poziom tylko dziwnym trafem takie badziewie jak Big Brother, Ekipa z Warszawy czy filmy Vegi, mają bardzo dobrą oglądalność. Polo TV jest miesiąc w miesiąc najchętniej oglądanym kanałem muzycznym. Poziom...
 6. Jakby tak kategoryzwać kanały HD, to z tą jakością HD Ready. Obraz na Elevenach jest dramatycznie słaby. Uszedłby w tłoku jako kanał z serialmi ale na pewno nie sport. PSP > C+Sport > PS > Eleveny i Eurosporty na tym samym poziomie.
 7. Tak, pomijanie reklam na zasadzie przewijania materiału, który już został wyemitowany.
 8. Taracer10 czy jak mu tam, rozpętał tu kiedyś wojenkę odnośnie wspaniałości Smart TV na którym rzekomo działają wszystkie serwisy VOD. Otóż nie działają lub są okrojone względem tego co można wyświetlić na typowej przeglądarce internetowej. Dlatego nie bawię się w działającą jak żółw chińszczyznę pokroju Mi Boxa czy inne wynalazki pokroju Apple TV. Mam kosteczkę wielkości dłoni z Windowsem na pokładzie i śmieję się ze skomleń o udostępnienie dedykowanych aplikacji na dany model telewizora czy boxa. Wystarczy jedna aplikacja, która obsłuży dosłownie wszystko, nazywa się Firefox, Chrome bądź MS Edge Fakt, kosteczka dosyć droga, ale sprzęt niezniszczalny na dłuuuugie lata.
 9. Od kiedy pamiętam, zawsze były jaja na Ipli podczas dużego obciążenia. Lepiej niech się skupią na porządnym full hd zamiast wygłupiać się z 4K. Szkopuł w tym, że magia cyferek związana z rozdzielczością jest bardzo skutecznym magnesem na wszelkiej maści Januszy, więc dalej będą brnąć w zacinające się 4K.
 10. Większość konsultantów, to ludzie z łapanki zatrudniani pod kątem jak najniższej pensji. Często dorabiający studenci, bo za nich nie trzeba odprowadzać ZUS.
 11. Niechciane rozgrywki niech dadzą do Elevenów, które z satki mają jakość SD z NTC. Zęby bolą jak człowiek musi oglądać najlepsze europejskie ligi w żenującej jakości Eleven, a na bardzo dobrych jakościowo PSP przez pół roku powtórki powtórek.
 12. No właśnie . La Liga i Bundesliga w PSP, Włoska w Eleven, Angielska w C+, a ty kliencie płacz i płać 😁
×
×
 • Create New...