Jump to content

śmiechu warte

Users
 • Content Count

  580
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About śmiechu warte

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. śmiechu warte

  Serie A

  Kto wie. Podobno posadę w Juventusie zablokował Ronaldo. Conte ma silny charakter, wręcz kłótnik, bufon, więc Crystyna nie mogłaby dzielić i rządzić, również w szatni.
 2. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to przynajmniej próbuj zrozumieć co ludzie do ciebie piszą. Z jakich zawodników potrafi wycisnąć maxa? Z takich, którzy grają w małym, prowincjonalnym śląskim klubie z którego chętnie daliby dyla przy każdej nadarzającej się okazji. W zasadzie, nie trzeba nic wyciskać ponieważ sami chcą się wypromować. Legia, to klub pseudo gwiazdorski. Demoralizuje zawodników owym pseudo gwiazdorstwem, tzn udawaniem klubowego futbolowego hegemona. Wielu kopaczy, szczególnie polskich, spoczywa na laurach po podpisaniu kontraktu z Legią. Dobrze zarabiają, a przy tym nie trzeba się napracować jak na "zachodzie". Obcokrajowcy albo słabi, albo również tną w wuja, traktując Legię jako pośredniak, tzn: czy się stoi, czy się leży, kasa zawsze się należy. Legia nigdy nie dorobi się trenera na lata, jak to mówi Mioduski, bo żaden trener przez dłuższy czas nie utrzyma w ryzach zdemoralizowanego towarzystwa. Tym bardziej ktoś taki jak Fornalik. On już w już kadrze miał problemy z "gwiazdorami", którzy wchodzili mu na głowę.
 3. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Moim zdaniem największymi [email protected] tego sezonu jest Lechia Gdańsk. Mieć taką pakę i nie wykorzystać słabej postawy Legii. Na dodatek dać się wydymać również Piastowi.
 4. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Typowe warszawskie stękanie zacznie się jak Legia wygra, a Lech nie postawi się Piastowi. Ile to będzie wylewania żali, że Lech zagrał niechonorowo. Zresztą ten cały szum wokół meczu Piast - Lech, to jeden wielki kabaret. Jest taki klub w Polsce, którego kibice, chyba tak dla jaj nazywają siebie "ludźmi honoru". Otóż ci jajcarze, właśnie tak postrzegają honor: http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35137,21913106,wielki-widzewski-wstyd-widzew-oddal-punkty-finishparkietowi.html
 5. śmiechu warte

  Player.pl

  Na OLXie jest jeszcze trochę tego złomu. Ceny od 50 - 80 zł.
 6. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dokładnie. Ostania przygoda w LM dała im na czysto 20 mln €, czyli 85 mln zł. Piast ma budżet na poziomie 28 mln, więc Legia w jeden pucharowy sezon zarobiła na trzyletnie utrzymanie Piasta :D
 7. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Mnie najbardziej dziwi postawa kibiców Lechii związana z prze[beep]em mistrza. Oni są zachwyceni z tego co jest. Taka szansa może się nie powtórzyć przez długie lata i naprawdę trzeba być ciężkim [beep]em żeby tego nie wykorzystać. Tym bardziej, że Lechia nie jest żadnym kopciuszkiem. Kadra bardzo mocna w porównaniu z Piastem.
 8. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Ciekawe, czy właściciel Miedzi się nie wkur.. i nie wycofa? Tyle lat walki o Ekstraklasę, tylu trenerów i już po pierwszym sezonie "auf wiedersehen".
 9. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Razem weszli, razem spadną...?
 10. śmiechu warte

  Player.pl

  Prędzej doczekasz się 6-ki w totka, jeśli masz na myśli kanały z playera na żywo.
 11. śmiechu warte

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Oby Piast dociągnął do końca na pozycji lidera. Takie nasze Leicester City
 12. śmiechu warte

  Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)

  Ktoś jeszcze wierzy, że MU kiedykolwiek się odrodzi? To jest dosłownie jakiś kabaret. Taki budżet i taka żenada.
 13. śmiechu warte

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Ten box, to już raczej trup. Sprzętowo słaby, więc nic nie wyczarują. Sami postawili na nim krzyżyk.
 14. śmiechu warte

  Powolny upadek telewizji satelitarnej

  @neo_patryk Konkurencja nigdy nie miała tak niskiej regularnej ceny za którą swego czasu można było wyrwać pakiet mini. Promocje? Jasne, bo szary Kowalski nie będzie oglądał TV, tylko czekał miesiącami aż nadarzy się promocja.
×