Jump to content

śmiechu warte

Users
 • Content Count

  1115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

430 Rewelacyjna

1 Follower

About śmiechu warte

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

2044 profile views
 1. śmiechu warte

  TVP Sport

  Ciekawe czy to nie jest wstęp do Borka w TVP Sport jako dziennikarza? Nie tak dawno, Szkolnikowski zapytany o taką opcję, powiedział, że jest otwarty, ale pan Mateusz musiałby się zadowolić pozycją nr 2 w stacji, bo 1-ka zarezerwowana dla Szpakowskiego. W każdym bądź razie są jakieś podchody, ponieważ wczorajsza Liga PL z Kanału Sportowego, była równocześnie emitowana na TVP Sport. Borek jest podobno udziałowcem KS.
 2. Mało kto ma takie wysokie wymagania. Rzesza ludzi jechała całymi latami na pirackich streamach z szachownicą na dużym ekranie lub niewiele lepszym nc+GO od "wujka", więc teraz się zrzucą i wykupią na pół. Chociaż znając życie, wybiorą darmochę. Kiedyś Polsat transmitował najlepsze gale bokserskie z całego świata, potem UFC, koszt 20 zł miesięcznie(ipla) czyli trochę lepsza paczka fajek, a na forach sztuk walki cykliczne "dajcie linka...". Podobnie z Eleven w internecie za 15zł.
 3. śmiechu warte

  TVP Sport

  Borek ostatnio miał zagwozdkę co do tej gali. Przebąkiwał o PPV albo transmisji w internecie na Kanale Sportowym, a tu proszę. Dostał oficjalne wypowiedzenie z Polsatu i momentalnie zaczął działać.
 4. Chyba zauważył, że bierze udział w Truman Show
 5. Na jaw wychodzą co dziwniejsze "praktyki" z radiowej Trójki. Dziennikarze opowiadają, że były przypadki, gdy wysyłano reportera na wywiad z szefem NIK, a pytania miały być mu dyktowane przez pełnomocnika Mariana Banasia. Inny przypadek dotyczy "przeglądu prasy", w którym nie uwzględniono wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25989488,wywiady-na-zamowienie-i-poprawki-bo-nie-bylo-wywiadu-z-prezesem.html
 6. Resztę dopowiedzcie sobie sami.
 7. To nie jest usługa dla takich jak ty, czyli wymagających dobrego obrazu. To jest usługa dla ludzi, którzy zamiast o jakości, nawijają o dzieleniu się na pół opłatami za konto albo kiedy dostaną za friko w ramach nc+GO. Narzekających będzie garstka dlatego nie sądzę, by mieli parcie na poprawę.
 8. No i jak po 2 miesiącach użytkowania? Jesteś zadowolony? Zaprogramowane nagrywanie na konkretną godzinę działa bezproblemowo?
 9. ha ha ha dokładnie tak było, całe lata czekania. Co najśmieszniejsze; na bliźniaczym serwisie canal plus sport online, EDGE działała bez problemu korzystając z lekkiej jak piórko wtyczki DRM PlayReady. Laptop potrafił na jednym ładowaniu odtwarzać materiał wideo o 25% dłużej niż na Chrome innych przeglądarkach korzystających z Widevine.
 10. Dźwięk z trybun bomba, bo głośniejszy niż ostatnio, ale jakość obrazu dno dna. Ludzie wyśmiewali Super HD Polsatu, więc niech się teraz pośmieją sami z sobie oglądając niby to samo HD na Eleven.
 11. Coś mi się wydaje, że zniknięcie Vision akurat w momencie debiutu C+ OTT, to nie przypadek. Podobnie jak podwyżki pakietów na Player Plus.
 12. Forumowy guru twierdzi, że żądanie czegoś więcej niż 25 fps jest najzwyklejszym czepialstwem.
 13. Gościu po 6 tygodniach po respiratorem. W Brazylii trup ściele się gęsto.
 14. W Niemczech doping już jest, kibice też, w Polsce podobnie kombinują, więc "prawie jak Żywiec..."
×
×
 • Create New...