Jump to content

polarnik29

Users
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Dobra

About polarnik29

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 03/30/1989

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/start?dllist=zco Wszystko masz opisane na stronie.
 2. Tak. Z nowym dekoderem dostaniesz też nową kartę.
 3. @PanKazio Myślę, że warto na Ultraboxa. Działa szybciej, większy dysk i przy konwerterze Unicable możesz nagrywać kilka kanałów na raz.
 4. @an10ka Mulitroom można dobrać od pakietu Comfort/Optimum. 49 zł aktywacji za każdy dodatkowy dekoder plus 10 zł miesięcznie. Do tego jeśli nie masz obecnie dekodera z nagrywarką, który obsługuje multiroom to czeka Cię też wymiana na taki. Dodatkowo dekodery muszą być połączone w sieć, żeby mulitroom działał.
 5. https://pl.canalplus.com/wymiana-dekodera Z informacji na stronie Canal+ nie musisz nawet zwracać obecnego zestawu.
 6. Możesz spróbować wymienić na moduł CI+. Ktoś tu kiedyś pisał na forum, że mu wymienili własnościowy dekoder na moduł bez problemu.
 7. Pojawiła się oferty specjalne dla nowych klientów dostępna do 25.10. Extra z Canal+ za 99 zł z HBO i Eleven na 12 miesięcy gratis. https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-i-eleven-sports-i-hbo albo Extra z Eleven sports, 4 miesiące grati.,Ppo 4 miesiącach zostaje samo Extra za 59,99, a Eleven można wyłączyć albo zostawić dodatkowo płatne: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-eleven-sports
 8. Działa SSD oraz nagrywanie kilku kanałów jednocześnie tylko musi być podłączony przez gniazdo eSATA. Po USB nie przejdzie.
 9. Kolega pytał o kanały C+ oraz HBO, a nie o seriale w 4K z TVN. Przecież niedługo ma wystartować wspólna usługa VOD TVN i Polsatu. Wydaje się jasne, że zarówno IPLA jak i Player zostaną wygaszone po starcie nowej platformy, bo raczej mało prawdopodobne wydaje się utrzymywanie 3 serwisów z identycznymi treściami.
 10. Jasne, że C+. Ta usługa będzie teraz rozwijana, natomiast oferta w player wygaszana. Jakość też przemawia za C+.
 11. Albo się ma coś taniego albo coś dobrego. Jedno z drugim rzadko idzie w parze.
 12. Później możesz już mieć ofertę droższą niż teraz. Myślę, że warto. Działa szybciej, większy dysk i przy konwerterze Unicable możesz nagrywać kilka kanałów na raz.
×
×
 • Create New...