Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2020 o 17:51, bugmenot napisał:

Prosze pisać na temat :).

Nie wiem też co ma ITI Neovision do Scrippsa...

Wydawałoby się, że wetknął mi Pan temat w gardło i zapędził w kozi róg. Tak, że zatkało mnie na dobę...

 

Przepraszam Pana (i wszystkich, którzy to musieli czytać), ze użyłem argumentów bez dokładnego poznania tematu. W weekend rozmawiałem z osobą co sprawy akcji/giełdy zna (bo pracuje) i gdyby artykuł SK był dokładniejszy przepychanki uniknęlibyśmy. Oczywiście temat na esej ale z grubsza...

Różnią się  zasady w spółkach gdzie udziałowcy są ograniczeni , a tymi publicznymi.

A coś się zdaje, że ws. ITI Neovision akcje mogą być giełdowe.

Faktycznie  ITI szuka pieniędzy ale to może być także....

ITI Neovision, operator Platformy Canal+, poinformował o rozpoczęciu analizy, przy współpracy z akcjonariuszami i doradcami, czego wynikiem może być oferta publiczna (IPO) i wejście na giełdę.

I zdrówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek, no faktycznie, dzieje się?. Póki co, to na razie rozważają, co wcale nie musi oznacza, że sprzedadzą. Zacznijmy od tego, że UPC posiada udziały od 2002 roku, czyli od czasu fuzji Cyfry+ i Wizji TV i jakoś przez tyle lat nie sprzedali tych swoich 17% udziałów. Poza tym, od kilku dni (popatrz kilka stron wstecz) rozmawiamy tutaj o tym.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bloo411 napisał:

to na razie rozważają, co wcale nie musi oznacza, że sprzedadzą

No błagam :) W języku korporacyjnym oznacza to nic innego jak "chcemy pozbyć się udziałów, szukamy nabywców" :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że UOKiK zatrzymałby zapędy Solorza. To byłby dramat... Aczkolwiek z Solorzem powiązanych jest wiele spółek, więc... 

 

Jednak Solorz brał jakieś kredyty idące w miliardach, więc... :)

 

Niektórzy już wiedzą, że z tej mąki chleba już nie będzie. Ja od dawna upatruję nadzieje w fuzji z Orange TV. Jakby jej nie s[beep]yli, to mogłoby to być coś dobrego. I realna konkurencja do CP. Inaczej będzie klapa. Wielka klapa. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach przed prawdopodobnym wejściem DAZN? Jeśli wejdą do Polski i wyszarpią Ekstraklasę bądź Premier League z rąk PC+, to talerze tego operatora będzie można przerabiać na patelnie typu Wok ? Nie sadzę, by poszli na układ w stylu Eleven i odstępowali posiadane prawa za czapkę gruszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 21:21, glaca napisał:

Strach przed prawdopodobnym wejściem DAZN? Jeśli wejdą do Polski i wyszarpią Ekstraklasę bądź Premier League z rąk PC+, to talerze tego operatora będzie można przerabiać na patelnie typu Wok ? Nie sadzę, by poszli na układ w stylu Eleven i odstępowali posiadane prawa za czapkę gruszek.

Nie ma szans na wejście DAZN do Polski. Musieliby kupić osobne prawa tylko na rynek internetowy.

Dobrze by było aby Bundesliga i La Liga poszły osobno do jednego operatora MyCanal lub Eleven. Bo podział po połowie dezorganizuje widzów i nigdy nie mamy pewności gdzie poleci mecz Realu czy Barcelony.

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą chcieli kupić prawa to kupią - jak na całym świecie ;). DAZN ma też kanaly satelitarne - np. we Włoszech, gdzie pokazuje Serie A i B na potrzeby abo tamtejszego satelitarnego Sky.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miroly napisał:

Witam, czy istnieje możliwość odbierania innych satelit niż HB 13e i astra 19.2 na dekoderze nc+? Bo przy instalacji do wyboru są tylko te 2 satelity

Chcesz oglądać inne pozycje orbitalne, to własny dekoder że slotem CI+ z ofertą PC+ na CAMie 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...