Jump to content

krzychu00012

Users
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About krzychu00012

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, nie i nie, to jest jedno wielkie g***o. Myślałem, że gorzej być nie może, a jednak.
 2. W dzisiejszych czasach żeby logo było fajne i w miarę oryginalne musi być przekombinowane. Dodatkowo logo Cyfrowego Polsatu
 3. Od jakiego czasu to się powtarza. Dlaczego tak często PN w godzinach przedpołudniowych nadaje serwisy że studia Polsat Rodzina?
 4. Co powiecie o podziale sekcji "Polskie kanały FTA/CI" tzn wyodrębnić dwa nowe działy działy 1. GRUPA POLSAT 2. GRUPA TVN DISCOVERY Moją propozycję uzasadniam tym, że są to największe TV w Polsce i posiadają wiele programów, seriali itp. Więc np pisanie o wszystkich jesiennych nowościach w jednym dziale "Polsat" to za dużo, po prostu wątki się gubią .
 5. Fajnie, ale lepiej by to wyglądało bez tła.
 6. Jakby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia zza kulisowe ze studia PN to polecam Google Maps
 7. Taki to pomysł na Discovery Life
 8. Ja już zrobiłem jeden projekt SuperStacji dla mnie idealne
 9. Strona internetowa stacji się rozwija. Zaktualizowano program TV, dodali kilka nowych gier i dodano inne wizualne elementy, ale do Minimax-a jeszcze daleka droga. @Telewizorek 1 czerwca 2016 przeszli do formatu 16:9, ale tylko w Polsce, czyli Polsat JimJam był pierwszy, wystarczy przypomnieć sobie jak to wyglądało. Dopiero 5 lipca tego samego roku, format 16:9 wprowadzono we wszystkich krajach, wtedy oprawa była 99% przystosowana do nowego formatu. Źródła hdsatelit.com lupa.cz
 10. Sam robisz loga, więc pokaż swój projekt.
 11. Ma ktoś pomysł na logo Polsat Animax - stacja tematyczna oparta na serialami Anime. Moja propozycja
 12. Co do strony, nowa odsłona pojawiła się już w maju br. przy premierze Lego Friends . Tylko widać, że jest nieaktualna, program tv już dawno się skończył.
×
×
 • Create New...