Jump to content

glaca

Users
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Świetna

About glaca

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polacy mają to do siebie, że nie lubią zmian. Narzekają na bank, ale siedzą w tym banku. Narzekają na dostawcę internetu czy TV, jednak podpisują z nim kolejne lojalki. Moja luba narzeka na internet mobilno - domowy z T-Mobile, jednak w[beep]yła się w 2-letnią umowę, bo nie chciało jej się oddawać routera w ramach 14-dniowego testu. Niestety, taka natura Polaka, zatem nie sądzę, by ludzie przenosili się do nc+. Jeśli chodzi o piłkę, to w zasadzie brak im jedynie Premier League, którą oglądają od święta, o czym świadczą statystyki oglądalności. Zresztą bardzo podobnie z innym zagranicznymi ligami.
 2. Nie wiem, ja tylko gdybam, ale faktem jest, że od czasu pojawienia się TVP Sport w NTC, kanał zagościł w najtańszych pakietach CP, NC+ i wielu kablówkach. Nawet w mojej byłej złodziejskiej kablówce, gdzie do dzisiaj w pakiecie za 45zł, brak wersji HD takich podstawowych kanałów jak Polsat czy TVN.
 3. Ale za Puls czy WP nie opłacasz abonamentu RTV.
 4. A nie jest przypadkiem tak, że od czasu dostępności TVP Sport w NTC, mają obowiązek wrzucić ten kanał do każdego pakietu?
 5. OK, ale my tutaj mówimy o ludziach, którzy mają podpisaną lojalkę z Polsatem. Poza tym dla świeżaka, 10zł za Strart+ jest tylko na 6 miesięcy przy umowie na 24 miechy. 16 misięcy 2 dychy.
 6. Ale player na dużym TV, to katorga dla oczu. Sport wymaga porządnego bitrate a w playerze próżno szukać czegoś takiego. To jest półśrodek dobry na krótką metę lub laptopa czy tablet. Po prostu mały ekran.
 7. Nie porównuj wątpliwej jakości streama z playera+ do kanału z satki. Najgorsza, to jest wasza [email protected] w tej kwestii. Dosłownie jakby świat miał się skończyć.
 8. Polski cebulak przełknie wszystko byle nie zapłacić. Olbrzymi rozmiarowo TV za 3,5 kafla zł i nc+GO 🤣
 9. Idę o zakład, że będzie za free przynajmniej 2 kolejki.
 10. Czy ja wiem, czy taka dobra oferta jeśli bez Elevenów? Wg tego co jest na stronie za podobną kasę jest z Elevenami.
 11. To będzie historyczna chwila. Kanały z logo Canal+ w Cyfrowym Polsacie😁
 12. Jedynie nad pakietem sport można byłoby się zastanowić, ale jest to pakiet dodatkowy, więc najprawdopodobniej trzeba jeszcze zabulić za któryś z pakietów podstawowych. Lipa na maxa.
 13. Im większy bałagan w ofercie, tym łatwiej wydoić klienta, bo się w tym wszystkim gubi.
×
×
 • Create New...