Jump to content

glaca

Users
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetna

About glaca

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, ale każdy ma inne wymagania. Mnóstwo osób ma Netię i podpisują kolejne lojalki mimo dostępności konkurencji na klatce schodowej.
 2. Nie wiem jak to jest w Netii, ale może warto złożyć wypowiedzenie?
 3. Ale takich konsumentów jest garstka, więc nie ma dla kogo bawić się w coś lepszego, jednocześnie droższego. Wejdź w tematy dotyczące przedłużania umów. Ludzie gotwi się bić na noże o 5zł miesięcznie. Najem dekodera za wspomniane 5zł traktują jak koniec świata.
 4. W temacie o Netii napisałeś, że ogólnie jesteś zadowolony, więc po co zmieniać; bawić się w zmiany dekoderów, najprawdopodobniej kabli itd? Tym bardziej, że Netia wypada całkiem dobrze cenowo.
 5. Tak czy siak, 50zł za najtańszy pakiet internetowy, to kryminał. Powinny być opcje z niższą prędkością i niższą ceną. Zaraz ktoś wyskoczy, że w pakiecie z TV wychodzi taniej, ale nie każdy chce TV od Toya. Jakość średnia, w usłudze "GO" nie ma paczki C+.
 6. TVN HD nie ma w żadnym pakiecie. Jedynie SD.
 7. Czyli to nie jest prepaid? W takim razie ceny faktycznie z księżyca. Wariactwo.
 8. Wieczorem kaszana, bo wtedy największa oglądalność. Co ci technicy poradzą? Z pustego i Salomon nie naleje. Trzeba zapłacić za więcej "mocy" na serwerach.
 9. Tak po prawdzie, to nie wiem nad czym się zastanawiasz. UPC nie ma idealnej jakości obrazu, ale na pewno o niebo lepszą niż Netia. Jeśli ci na tym nie zależy, to faktycznie możesz dalej rzeźbić z Netią.
 10. Komentarz meczu Realu jest lepszy na sen niż melatonina. Całkiem niezłe widowisko, ale za sprawą komentatora w ogóle nie czuć emocji.
 11. Przecież to jest usługa II kategorii. Dobra jako zastępstwo od święta albo na działkę.
 12. Tradycyjnie łżesz, by poprzeć swoje brednie. To tak, jakby do myCanal, usługi prawdopodobnie dostępnej dla każdego, wyliczać okres bycia na rynku od czasu nc+GO. Do niedawna, HBO GO było dostępne jedynie dla abonentów kanałów HBO jako tratydyjna TV.
 13. Nie, jakość jest bardzo dobra w porównaniu np z tradycyjnym Polsat Sport. Najlepsza na PSP 1 i 2.
 14. Bzdura. W najniższych opcjach jest również za free, a 5 zł kosztują dodatkowe godziny. Przestań więc po raz kolejny bredzić, naginając fakty. Nie ma ani jedno pakietu w NC+, w którym nie ma za darmoszkę NC+GO.
 15. Moim zdaniem, najzwyczajniej w świecie trolluje.
×
×
 • Create New...