Jump to content

glaca

Users
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Rewelacyjna

About glaca

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aż dziwi bierze, że już chyba miliony Ukraińców przyjeżdżają do tak biednego kraju, by tu pracować i żyć, a Tim Cook z Apple nazywa Polskę "kluczowym rynkiem", mimo że produkty tej firmy są horrendalnie wycenione. https://thinkapple.pl/2020/01/29/rekordowa-sprzedaz-apple-w-polsce-iphone-i-ipad/
 2. Można instalować aplikacje apk np przeglądarkę Opera lub MX Player?
 3. glaca

  Koronawirus

  Przecież Szumowski sam się do tego przyznał, a przyciśnięty do ściany zaczął bredzić, że będą się domagać wymiany lub zwrotu pieniędzy.
 4. Z anteny satelitarnej też raczej nikt nie zrezygnuje, bo ma stałą przyzwoitą jakość, a nie tańczącą rozdzielczość czy buforowanie, zależne od obciążenia serwerów. Poza tym opóźnienie, wahające się w tego typu usługach od 15 sekund wzwyż. Sąsiedzi wydadzą z siebie ryk związany z golem, którego zobaczysz po jakimś czasie. Opcja dla garstki ludzi, najprawdopodobniej dlatego wdrażanie traktują po macoszemu.
 5. Niech ktoś poda kolejną datę, by chłopaki mieli czym żyć.
 6. Jeśli Canal+ sprzedaje się w playerze, to nikt go nie będzie stamtąd zabierał.
 7. On jest zdziwiony, że się niezdrowo podniecacie, jak najprawdopodobniej dostaniecie player+ pod zmienioną nazwą z kilkoma kanałami więcej. Moim zdaniem ma rację.
 8. . Nie bredź. W obecnym dekoderze Playa zastawano Broadcom BCM72604, który we wszystkich aspektach gniecie śmiesznego Amlogica, którym tak się podniecasz. Ten sam SoC siedzi np w Vu+ Zero 4K.
 9. Wątpię. Przecież prezentacja kanałów myCanal jasno pokazała, że zamiast bomby wyszedł kapiszon. Ktoś dobrze napisał, że to od dawna dostępny player+ na lekkich sterydach.
 10. Na jakiej podstawie tak sądzisz? Kim jest autor, że ślepo wierzysz w jego przepowiednie? Równie dobrze mógł wysnuć takie wnioski na podstawie czytania bzdur, na tym forum w tym temacie. Podobnego wróżenia z fusów była w sieci cała masa, ale dla niektórych każdy tekst w internecie, to najprawdziwsza prawda. Swego czasu, inni prognozowali wrzesień zeszłego roku. https://vodnews.pl/nadchodzi-platforma-canal-mycanal-zadebiutuje-w-polsce/
 11. W czasach portali społecznościowych, ludzie są przyzwyczajeni do udawania. Najczęściej do pozowania na kogoś, kim nie są w rzeczywistości.
 12. Chcesz go wpuścić na minę? Internet mobilny, to loteria bez gwarancji prędkości minimalnej. Nie "metraż" od nadajnika się liczy tylko obciążenie stacji BTS, które może się zmienić z dnia na dzień. Wystarczy poczytać opinie nt tej cudowności: https://opiniuj.pl/t-mobile-internet.html
 13. Niedługo zmienią nawę na Canal+ Premium+, bo pozostały im tylko takie marketingowe ściemy.
×
×
 • Create New...