Jump to content

glaca

Users
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Rewelacyjna

About glaca

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziwna sprawa, że na przeglądarce w wersji beta czyli testowej czasem pojawiają się błędy? To chyba ty jesteś jakiś dziwny jeśli nie wiesz dlaczego wypuszczane są wersje beta.
 2. A jak sobie to wyobrażałeś? Testy na podstawie maila jako jedyny kontakt? Anonimowo? Znasz firmy, które w ten sposób prowadzą beta testy?
 3. To wpisz w wyszukiwarkę twojego Twitterka frazę "DAZN Polska", wybierz "Najnowsze", a będziesz wiedział o co biega.
 4. Niestety to prawda, co nie zmienia faktu, że ruch z kanałem 4K był marketingowo ruchem mistrzowskim. W zasadzie, jeśli ktoś ma [...] na sport, to nie ma co tam oglądać, ale przecież mam telewizor 4K, więc wypada mieć również kanał nadający w tej rozdzielczości. Podobnie było C+3D jak panowała moda na telewizory z tym wodotryskiem. Wielkie nic, jeśli chodzi o ramówkę, ale jest 3D? Jest. [...]. Obecnie można wręcz zaobserwować histerię, że byle co, byle w 4K w TV.
 5. https://satkurier.pl/news/187799/evobox-stream-test-dekodera-cyfrowego-polsatu.html
 6. glaca

  Netia

  Gościu, któremu próbujesz odpowiedzieć, to chyba taki nabijacz wpisów. Co rusz jakieś pytania w stylu "sztuka dla sztuki". Dosłownie, jakby u dostawców usług telewizyjnych codziennie coś się zmieniało. Od regulaminów po technologie nadawania.
 7. glaca

  OLED vs QLED

  Tak sobie czytam wywody dzbanów i mam niezły ubaw. Ze strony lg.com Dziękuję za uwagę😀
 8. Otóż to, ale co niektórzy chyba postawili sobie za punkt honoru wkręcanie ludzi w jakieś działania, kompletnie nie mające sensu. Dwa różne, zupełnie inne sprzęty obrabiające sygnał i żądanie identycznego obrazu ha ha ha!
 9. Nic nie jest grane. W przypadku modułu za obróbkę obrazu odpowiada TV, a w przypadku dekodera ów dekoder. Mnóstwo osób ma lepszy obraz na modułach, również z kablówek.
 10. To nie ma nic wspólnego z betonem. Po prostu się nie wysilają, bo jak w powiedzeniu: psy szczekają, karawana idzie dalej. Polski narzekacz ponarzeka, a jak przyjdzie co do czego, to podkuli ogon i co miesiąc przyniesie im haracz. Co 2 lata podpisuje kolejne lojalki i na tym się kończą jego strachy na [email protected]
 11. Przed chwilą podczas meczu potwierdzili, że w tym konkursie chodzi o nc+GO.
 12. 1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1 i 22 - Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News3 - Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino +4 - Najlepszy kanał sportowy - C+ Sport 1 i 25 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete +6 - Najlepszy kanał dziecięcy - x7 - Najlepszy kanał muzyczny - Stars 8 - Najlepszy kanał zagraniczny - x9 - Najlepsza paczka kanałów premium - Canal +10 - Najlepszy serwis VOD - HBO GO11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - platforma DAZN
 13. Linię spalonego wyznaczała wysunięta stopa, a nie ręka, więc przestań dzbanować. https://giant.gfycat.com/HardSourBabirusa.webm
 14. To wszystko teoria jak większość twoich wpisów. Od dobrych kilkunastu miesięcy fantazjujesz na tym forum odnośnie technologii, tylko owe fantazjowanie ma się nijak do rzeczywistości. Gdzie owa doskonała jakość TV w Netii, gdzie jesteś najbardziej aktywny? Gdzie u innych operatorów? Wystarczy wejść w temat o Inei, by się przekonać, że niektórzy nawet się cofają mimo światłowodów i innych cudów na kiju. Obraz lepszy na archaicznym koncentryku niż lansowany, światłowodowy HIWAY.
×
×
 • Create New...