Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem 31 12 2019 r kanał CBS Action kończy nadawanie przy okazji można rozwiązać umowę w Cyfrowym Polsacie i   Orange tylko Canal + wtej kwesti twierdzi ze nie można że to kanał nie gwarantowany chociaż tak nie jest bo u mnie jest gwarantowany moze ktoś ma podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach Orange otrzymują Państwo dostęp do kanałów telewizyjnych gwarantowanych Umową: 13 Ulica HD, AXN HD, Cartoon Network HD, Comedy Central Family HD, Comedy Central HD, Discovery Channel HD, Disney Channel HD, Disney Junior, Disney XD, Eska TV, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Fokus TV, FOX HD, HGTV HD, History HD, Kino Polska HD, Kino TV HD, Lifetime HD, MTV Music, MTV Polska HD, National Geographic HD, Nick Jr., Nickelodeon, Paramount Channel HD, Polsat HD, Stopklatka TV, TLC HD, TNT HD, TTV HD, TV 4 HD, TV Puls 2, TV Puls HD, TVN 7 HD, TVN HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVN24 Biznes i Świat HD, TVN24 HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP ABC, TVP Historia, TVP Info HD, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP Sport HD.
Dodatkowo mają Państwo dostęp do innych kanałów telewizyjnych zgodnie z bieżącą informacją na naszej stronie internetowej. Dostępności tych kanałów nie gwarantujemy Umową.

 

W ramach oferty Platformy CANAL+ kanał ten nie jest gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ofertę 59,90 miesiecznie z dekoderem 4K w cenie, kanałów 60 wiecej niż mam teraz ( a mam sporo jakiś średni pakiet jeszcze NC+)  Brać ?  za pól godziny musze potwierdzić, bez babrania sie z multi roomami w polsacie i tymi podobno kiepskimi dekoderami Evobox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak.....druga rozmowa po [beep]ku (kazałem jej oddzownić i wszedłem do neta zerknąc na strone) Pakiet Extra+ najpierw oferta 64,90, jak mówie że czekam na oferte od Polsatu to już 59,90. Wchodze na strone widze ten pakiet za 49,90. Pani no faktycznie, nie zauważyłam (oferuje i nie wie co oferuje ??) Zgodnie z umową oddzwaniam i prosze sie decydować teraz. Mówie - na 98 % wezme ten pakiet ale prosze o telefon jutro. A pani - jutro to ta oferta będzie kosztowała 59,90. jak pan chce przepłacać to prosze bardzo. Ku**a rece opadają................starszy mnie że oferta zniknie do jutra i sie rozłaczyła

 

NC+ mam pojedyncze pakiety po 17 zł każdy ogólnie place 69,90 zł i kanały są takie jak obecnie w pakiecie Extra+ za 60 zł mniej więcej. Liczba kanałów mnie aż tak bardzo nie podnieca , starczy mi to co jest w extra+.

Edytowane przez doxa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś nowym abonentem. Jest temat dla nowych. Raczej za wiele nie ufasz niż to co jest na stronie. Jesli rozwiązałeś teraz niedawno umowę to nie z nc, tylko z PC+. Nie trzeba umowy rozwiązywać aby ten dekoder dostać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 17:57, ircios napisał:

Jak to był dekoder prywatny, to musiałeś tak zrobić 

Nie musiał nic rozwiązywać. 

W dniu 4.12.2019 o 16:39, doxa123 napisał:

wiec tak.....druga rozmowa po [beep]ku (kazałem jej oddzownić i wszedłem do neta zerknąc na strone) Pakiet Extra+ najpierw oferta 64,90, jak mówie że czekam na oferte od Polsatu to już 59,90. Wchodze na strone widze ten pakiet za 49,90. Pani no faktycznie, nie zauważyłam (oferuje i nie wie co oferuje ??) Zgodnie z umową oddzwaniam i prosze sie decydować teraz. Mówie - na 98 % wezme ten pakiet ale prosze o telefon jutro. A pani - jutro to ta oferta będzie kosztowała 59,90. jak pan chce przepłacać to prosze bardzo. Ku**a rece opadają................starszy mnie że oferta zniknie do jutra i sie rozłaczyła

 

NC+ mam pojedyncze pakiety po 17 zł każdy ogólnie place 69,90 zł i kanały są takie jak obecnie w pakiecie Extra+ za 60 zł mniej więcej. Liczba kanałów mnie aż tak bardzo nie podnieca , starczy mi to co jest w extra+.

Sądząc po opłatach miałeś umowę jeszcze z platformą N dlatego aby dostać dekoder Ultrabox 4k musisles przejść na ofertę platformy Canal+. 

 

E: jak ktos ma problem ze zrozumieniem to niech napisze a nie wstawia głupie ikonki że co proszę. 

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem miesiąc temu canal Plus i dostałem antenę czy można czymś okryć te antenę by śnieg na niej nie zalegał?

Wcześniej miałem antenę z Cyfrowego Polsatu i to była masakra w zimie. A jak tylko pokazała się chmurka już było po TV.

Myślałem by antenę spryskać tym:

https://multirenowacja.pl/nano-protector-spray-250ml-high-tech-protektor-optymalna-ochrona.html?gclid=CjwKCAiAlajvBRB_EiwA4vAqiNFHyE3Nf6NOPvOGs3nYePy4vRWGCq3n2AqH3tEMxU_NZ1XG5kCrHxoCQ-kQAvD_BwE

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieprecyzyjnie się poprzednio wyraziłem. Jeśli oglądasz C+VOD z dysku to nie ma HD, jeśli korzystasz z kolekcji internetowej, to tak, jest ona w HD.

Z drugiej strony jak nie widzisz czy oglądasz materiał w HD czy nie, to tak naprawdę HD nie jest Ci potrzebne.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...