Jump to content

jaszek

Users
 • Content Count

  1770
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

275 Rewelacyjna

1 Follower

About jaszek

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/18/1984

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Ostróda (okolice)

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, nc+
 • Package
  CP: Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport, nc+: Start+

Recent Profile Visitors

1245 profile views
 1. Tu chodziło bardziej o formułę debaty. Nie mogła przerywać ani się awanturować, a przecież w tym czuje się najlepiej.
 2. Tak na marginesie to kiedyś poruszałem tu na temat zastanawiając się skąd mają numer użytkownika usługi, która jest przecież nierejestrowana. Moja teoria jest taka, że numer pozyskują dzięki wiadomości SMS, którą aktywuje się kartę (albo odświeża sygnał).
 3. Nawet jeśli, to źle? Część widzów otrzymała wreszcie dostęp do względnie zrównoważonej stacji. Ci, co dopiero teraz zyskali dostęp do Polsat News raczej nie mieli TVN24 (zresztą odpowiednika TVP Info, tylko w drugą stronę), mieli tylko TVP Info.
 4. Logo nr 1 bomba. Może pójdą po rozum do głowy. Eleven też już ma takie, jakie powinien.
 5. Jest takiej samej wielkości jak logo Polsat Sport, tylko napisów więcej. Źle to wygląda, owszem. Zwłaszcza gigantyczny napis NA ŻYWO.
 6. Tu teraz zaczyna prowadzić konkurent. Aczkolwiek nieznacznie, gdyż sporo praw pokazuje równolegle na kanałach Polsat Sport Premium, dzięki czemu maja do nich dostęp również klienci Canal+.
 7. Drwicie z naszych wpisach nie zauważając, że platforma się powoli sypie.
 8. Nie każdy ma TV Smart. Nie mniej usługa wydaje się i tak bez sensu. Netflix jest na laptopach i smartfonach. Z powodu kurczenia się oferty własnej platforma stara się kusić usługami i ofertami "cudzymi". I tak promuje pakiet Eleven Sport, pakiet HBO, pakiet Polsat Sport Premium, teraz mowa o Netflix... A co z motorem napędowym platformy - paczką CANAL+ - na którą po zmianie nazwy postawiono jeszcze bardziej?
 9. Żużlowcy z Częstochowy widzę też reklamują na strojach nieistniejącą platformę nc+. Tak właśnie buduje się wizerunek
 10. Ideę na Orange zmienili w mig. Jeszcze przed datą zmiany. Punktów było wtedy więcej. Nie da się? To śmieszne dla mnie. Dzisiaj ten punkt w Ostródzie (jedyny) odstrasza. Wygląda z zewnątrz jak zlikwidowany kiosk.
 11. Rebranding w praktyce. Ostróda. Warto zwrócić uwagę na strzępy przy logo na górze. Zdjęcie z dzisiaj.
 12. Dokładnie. Uważam, że spotka się to z o wiele większym entuzjazmem klientów, niż ewentualne wdrożenie 4K, na co na ten moment się nie zanosi jeśli chodzi o emisję satelitarną. Funkcje, choć są oficjalnie tylko testowane, działają znakomicie. Będę często z nich korzystał. Szkoda, że nie są dostępne na dekoderze dodatkowym Evobox Lite, ale może kiedyś to się zmieni
 13. Wiesz, np. walkę bokserską możesz przegapić całą przez zwykłe pójście do toalety, czy nawet do lodówki po piwo Te nowe fukcje dodane przez CP są - MOIM ZDANIEM - po prostu kapitalne Zupełnie coś innego niż nc+go czy CP GO.
 14. Mecz LIVE 5 minut po pierwszym gwizdku też w nc+go puścisz od początku?
 15. Nie można porównać nc+go z tymi funkcjami. CP GO tez przecież jest. Ale to zupełnie coś innego. Chodzi mi wyłącznie o to, że przy takich możliwościach emisja Canal+ z godzinnym opóźnieniem byłaby kompletnie bez sensu
×
×
 • Create New...