Skocz do zawartości

jaszek

Użytkownicy
 • Zawartość

  1222
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

68 Świetna

O jaszek

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)
 • Urodziny 18.08.1984

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostróda (okolice)

Sprzęt

 • Oferta
  CP: Rodzinny HD + Cinemax HD, nc+: Start+

Ostatnie wizyty

310 wyświetleń profilu
 1. jaszek

  Radio Hobby

  Obecną koncesję otrzymali 10 lat temu. W międzyczasie Dworak ją odebrał, a potem się rozmyślił, zawieszając wykonanie decyzji do czasu rozstrzygnięcia przez sąd. A ten w tej sprawie działa tak, jak każdy widzi. http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2144,radio-hobby-bez-koncesji.html (publikacja z 2015 roku). http://toiowo.eu/legionowo-radio-hobby-na-celowniku-sledczych/ (rok 2016) https://www.press.pl/tresc/51459,zdaniem-uke-radio-hobby-nadaje-nielegalnie_-ale-prokuratora-umarza-dochodzenie Radio Hobby było niczym innym jak piratem w eterze i to bardzo długo. Teraz przyznana 10 lat temu koncesja po prostu się kończy. Swoją drogą ciekawe jest zachowanie UKE, które ma przecież uprawnienia do konfiskaty sprzętu w asyście policji. Umyli jednak ręce, zwalając wszystko na głowę prokuratury. Jak wspomniałem z piratem "Kowalskim" by się nie cackali, nie byłoby potrzebne żadne śledztwo, prokuratura, itp. Sądzę, że stacja w niedzielę wcale nie wyłączy swojego nadajnika.
 2. jaszek

  Radio Hobby

  Poland, oni byli piratami gdy KRRiT za kadencji Jana Dworaka odebrała im koncesję, oficjalnie za - kuriozum - emisję programów Radia Sputnik. Gdy tamta decyzja się uprawomocniła, powinni byli wyłączyć nadajnik bez względu na skierowanie sprawy do sądu administracyjnego. Nie zrobili tego, nadawali więc piracko. Potem UKE odebrał im pozwolenie, wciąż jednak nadawali.
 3. jaszek

  Radio Hobby

  Oni już stracili przecież koncesję, tylko Jan Dworak pod sam koniec swojej kadencji w KRRiT w dziwnych okolicznościach zawiesił wykonanie decyzji (postępowanie przed sądami administracyjnymi nie wstrzymuje decyzji KRRiT), potem stracili pozwolenie, potem już się nie interesowałem. Cyrk. Teraz jak rozumiem w ogóle nie wystąpili z wnioskiem o wydłużenie koncesji? Skoro tak, to czego ludzie oczekują od Rady? Tym powinny zająć się już dawno organa ścigania. Jak "Kowalski" zostanie namierzony za piracką emisję, to może spodziewać się nagłej wizyty, konfiskaty sprzętu, nadajnika, dotkliwych kar. Radio Hobby nadawało sobie jako pirat, znana była siedziba stacji i lokalizacja nadajnika. Wszyscy byli w tej sprawie bierni - prokuratura, UKE (brak interwencji), KRRiT (dziwne wstrzymanie wykonania decyzji), sądy (NSA do dzisiaj nie wyznaczył terminu rozprawy). Nad stacją jest dziwny parasol ochronny. W związku z tym może uznali, że nie potrzebują nowej koncesji (ta trochę jednak kosztuje). Będą nadawać bez niej.
 4. jaszek

  Trójka (PR3)

  Nie wiem, czy to by coś zmieniło. Może czasami lepiej jest przemilczeć. Jakby zareagował, to kto wie, co zrobiłby gość audycji. A może oburzyłby się, że ktoś mu zwraca uwagę przez co haniebne wypowiedzi zostałyby powtórzone raz jeszcze?
 5. jaszek

  Trójka (PR3)

  Trudno jest jednak stacji zareagować w porę, jeśli audycja jest LIVE. Najważniejsze, że nie zamietli tego pod dywan i zareagowali tak, jak powinni. Aczkolwiek nie wiem, jak gospodarz miałby zareagować już po fakcie.
 6. jaszek

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Praktycznie wszystko w CANAL+... Szkoda, ja oglądałem. Ale musiałbym oszaleć, żeby teraz płacić za to cenę całej paczki CANAL+. Te rozgrywki nadają się na nSport+, nie na kanały premium. Ale to moje zdanie.
 7. jaszek

  Przetarg na transmisje Ekstraklasy

  Gdzie było wiadomo? Nic nie było wiadomo Informacji przekazywanych przez niektórych dziennikarzy, które powtórzyły bezmyślnie inne media, nikt nie potwierdził - ani właściciel praw, ani TVP, ani nc+.
 8. jaszek

  Polsat News

  Zanim zacznie się hejt na nadawcę napiszę, że gorąco polecam relacje tego nadawcy z obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Robią naprawdę znakomitą robotę. Nie to, co konkurenci, klęczący po jednej lub drugiej stronie.
 9. jaszek

  (CANAL+) NIELEGALNI

  Co do wersji z napisami, to ja też należę do zwolenników tychże. Lektorzy zabijają dobre filmy, tak samo jak dubbingi.
 10. jaszek

  Radio Wnet

  Radio WNET to znakomite autorskie radio, tworzone nie przez korporację, lecz przez ludzi połączonych wspólną pasją - radiem. Polecam zwłaszcza świetne autorskie programy muzyczne.
 11. jaszek

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  A ja jestem ciekawy ilu piłkarzy ubędzie z Legii w zimę, żeby spróbować chociaż częściowo załatać dziurę budżetową. Paradoksalnie może nie będzie to takie złe, jeśli do pierwszego składu weszliby jacyś młodzi i ambitni. Ale czy by weszli....
 12. jaszek

  TVN

  Że nie dali kasy, to raczej oczywiste. Tym nie mniej od dziennikarstwa śledczego oczekiwałbym czegoś więcej. Jeśliby się okazało, że to rzeczywiście był jakiś spektakl, to będzie to jednak strasznie kompromitujące dla TVN-u.
 13. jaszek

  Polskie Radio

  Z Polskiego Radia 24 znika program Łukasza Warzechy "Szukając Dziury w Całym". https://twitter.com/lkwarzecha/status/1060815909625978880
 14. jaszek

  Kanały Polsat Sport Premium

  Bełkot. Zero liczb, zero konkretów.
 15. jaszek

  Przetarg na transmisje Ekstraklasy

  Niech utworzą własny kanał do pokazywania tego szamba. Wtedy może się przekonają, ile te prawa rzeczywiście są warte
×