Skocz do zawartości

jaszek

Użytkownicy
 • Zawartość

  1531
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

130 Rewelacyjna

O jaszek

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7
 • Urodziny 18.08.1984

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostróda (okolice)

Sprzęt

 • Operator
  Cyfrowy Polsat, nc+
 • Oferta
  CP: Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport, nc+: Start+

Ostatnie wizyty

645 wyświetleń profilu
 1. jaszek

  Puchar Polski

  Odnośnie Legii ja niestety spodziewam się już tylko obraźliwych transparentów, rac i kar stadionowych i finansowych.
 2. jaszek

  Polskie Radio

  Wiesz dlaczego teraz nic nie słychać o protestach pracowników Polskiego Radia? Bo nikt ich nie rusza. Polskie Radio od dawna jest zawłaszczone przez pracowników i związki. Wszelkie próby zmiany tego stanu rzeczy spotkają się z ostrym sprzeciwem, czego doświadczyła Barbara Stanisławczyk-Żyła albo Paulina Stolarek-Marat. Smutne, ale prawdziwe. Tu nikt nie patrzy na to, czy ktoś jeszcze podoba się słuchaczom, czy nie. Patrzy się jedynie na staż pracy - im dłuższy, tym bardziej "się należy".
 3. jaszek

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ba, pewnie. Ale jeśli potem powielają to dziennikarze, blogerzy, itp. mówiąc o nadawaniu w jakości Super HD (której nie ma), to już jest raczej kłopot.
 4. jaszek

  TVP Sport

  Ściąganie funduszy na media publiczne z podatków osobiście uważam za formę windykacji Aczkolwiek wierzę, że - jeśli siedziba Stars TV jest w Polsce - nadawca odprowadza abonament RTV za każde odbiorniki telewizyjne i radiowe znajdujące się w biurach i samochodach służbowych
 5. jaszek

  TVP Sport

  A ja mam problem z tym, że działania publicznej telewizji, za którą płacę abonament, komentują ludzie z prywatnych stacji telewizyjnych.
 6. jaszek

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ten artykuł jest o jakości HD przecież To przecież jest dokładnie to samo, co 5G Ready w Play Owszem, może i nikt nie stosuje ich technologii w sieciach LTE, ale to jest przecież wciąż LTE
 7. jaszek

  Kanały Polsat Sport Premium

  Może ktoś z Redakcji wyjaśni nam tu, co to takiego ta technologia Super HD, o której piszą w tym newsie
 8. jaszek

  TVP Sport

  Naprawdę muszę to tłumaczyć? Zresztą co się tak przejmujecie pomiarami, jakie wykorzystuje TVP? Skupcie się na swoich wynikach oglądalności i tym, jak można je poprawić Jakoś nikt Waszych wyników na Twitrerze chyba nie komentuje.
 9. jaszek

  Kanały Polsat Sport Premium

  Co to za różnica, czy jeden, czy dwóch. Jak w ogóle można porównać te dwa kanały? Jeden oferuje transmisje sportowe 4K (to jest prawdziwa innowacja i postęp), jak również inne pozycje programowe, drugi oferuje jakość HD (którą sobie nazwał po swojemu) i wyłącznie LM i LE, a poza tym same powtórki. W dodatku kanał dostępny dla mocno ograniczonej (najdelikatniej mówiąc) widowni ze względu na słabą dystrybucję. No błagam... Chyba, że to za gotowanie na ekranie. W dodatku jak tak szanowana redakcja może napisać takie zdanie: Nie mogą nadawać w jakości Super HD, bo nie istnieje technologia Super HD, tak samo jak nie istnieje technologia 5G Ready. Widać, że opłaca się tworzyć swoje własne technologie, skoro potem jest to powielane w mediach, dzięki czemu nazwy się utrwalają w świadomości klientów, którzy potem uważają takie cuda za coś wyjątkowego.
 10. jaszek

  Kanały Polsat Sport Premium

  https://satkurier.pl/news/178646/statuetki-sat-kurier-awards-2018-dla-cyfrowego-polsatu.html Przeoczyłem to - kanał Polsat Sport Premium kanałem tematycznym roku? Bo pokazuje LM i LE w jakości HD? To już bardziej by mi pasował kanał Polsat Games, który jednak zaoferował coś nowego... Nie mówiąc już o kanale Canal+ 4K.
 11. jaszek

  TVP Sport

  Tak w ogóle można te dane od Nielsena wykorzystywać do prywatnych celów? Swoją drogą @STARS.TV chciałoby chociaż 1% tego wyniku dla siebie.
 12. Nikt nie powie Ci na podstawie samej tylko teorii, co będzie działać lepiej, a co gorzej. Za dużo rzeczy ma na to wpływ. Trzeba potestować. I to nie raz, dwa a najlepiej cały weekend, o rożnych porach dnia.
 13. Prędkość nie zależy od oferty (za wyjątkiem internetu domowego od T-Mobile, gdzie jest właśnie ograniczenie prędkości do 20 Mb/s w abonamencie za 50 zł/mc). http://beta.btsearch.pl/?dataSource=ukelocations&network=&standards=&bands=&center=51.534671%2C15.824492&zoom=12 Jeśli chcesz ze sprzętem i umową, to: https://www.t-mobile.pl/internet-domowy/cat10034.chtml Wydaj piątaka na starter i przetestuj najpierw.
 14. jaszek

  Aplikacja PLAY 24

  Nic nie rozumiem, o co chodzi w tym zdaniu?
 15. jaszek

  Piłka nożna: Fortuna 1 Liga

  Jeszcze kilka dni temu Stomil Olsztyn po prostu nie istniał. Nie miał prezesa, zawodników, pieniędzy. A dzisiaj drużyna wygrywa swój pierwszy mecz na wiosnę - 2:0. https://stomil.olsztyn.pl/NowyStomil-pokazal-sie-z-idealnej-strony,e10794.html Będzie z tego coś dobrego!
×