Skocz do zawartości

jaszek

Użytkownicy
 • Zawartość

  1430
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

109 Rewelacyjna

O jaszek

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)
 • Urodziny 18.08.1984

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostróda (okolice)

Sprzęt

 • Operator
  Cyfrowy Polsat, nc+
 • Oferta
  CP: Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport, nc+: Start+

Ostatnie wizyty

515 wyświetleń profilu
 1. jaszek

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Bo kręcą czasami tylko lewa-prawa, jak anteną naziemną. O skosie konwertera nawet nie będę wspominał. Nie wiedzą też, na których transponderach ustawiać. Miernik pomaga głównie w tym, że nie trzeba wisieć z żoną na telefonie.
 2. jaszek

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Nie można przesadzać z tym miernikiem sygnału. Antenę spokojnie można ustawić i bez niego. To nie jest wielka filozofia.
 3. jaszek

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Z dziennikarskiego obowiązku testowałem sobie ostatnio Cyfrowy Polsat (oczywiście telewizję satelitarną). 3 dni temu zleciłem przejście w ramach elastyczności z pakietu Rodzinny HD na pakiet Familijny HD. Kanały z Familijnego HD nie działają do dziś i podejrzewam, że zaczną działać dopiero 19 stycznia, czyli wraz z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego. Coś się chyba jednak zmieniło i skończył się niemal natychmiastowy dostęp do kanałów.
 4. jaszek

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Jeśli to prawdziwe liczby, to piękne to jest. Zwłaszcza - obok oczywiście Wisły Kraków - Górnik Zabrze.
 5. jaszek

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  To nie tylko w Ekstraklasie kręcą się podejrzani i dziwni inwestorzy. Wokół mojego Stomilu Olsztyn również: http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,24350902,wbrew-oczekiwaniom-inwestor-dla-stomilu-do-olsztyna-nie-dolecial.html https://ro.com.pl/tajemniczy-inwestor-stomilu-nie-pojawil-sie-w-olsztynie-spotkanie-przelozono-bo-jego-lot-z-usa-byl-opozniony-co-dalej/01430479 Tak więc jak widać wszystko zmierza już do poziomu poniżej dna.
 6. jaszek

  nc+ telewizja na kartę

  Miałeś doładowany naprzód Pre-Paid?
 7. jaszek

  nc+ – dyskusja ogólna

  W powyższym artykule mamy doskonały obraz tego, co korporacja robi z człowiekiem. W tych dużych nie obowiązuje Kodeks Pracy. Nadgodziny, pracujące weekendy, nawet święta, stres, ciągły pęd i pośpiech, wiele rzeczy "na wczoraj". Jeśli nc+ nie pójdzie tu po rozum do głowy, to odbije się to negatywnie na wizerunku tej firmy.
 8. jaszek

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  A i długi cały czas przecież rosną. Obecnie sytuacja jest tak poważna, że to w zasadzie studnia bez dna. Żaden poważny inwestor nie da im pieniędzy. Jeszcze niedawno nadzieję widziałem, ale teraz już nie widzę żadnej.
 9. jaszek

  Polsat News

  Skoro już jednak dyskusja się toczy i jest zgodna z tematem, czuję potrzebę się do niej włączyć. Mam wrażenie, że do oceny czyjegoś warsztatu dziennikarskiego wystarczy sam życiorys danego człowieka z Wikipedii lub publikacje prasowe, ale ten tylko związany z mediami innymi, niż te reprezentujące punkt widzenia np. stacji TVN24. Bo wątpię, że gdyby Pan Maślankiewicz trafił do Polsatu News prosto z TVN24, byłby o to jakiś raban. Kolejny post. Na podstawie jakich kryteriów oceniasz warsztat dziennikarski Pani Agnieszki Gozdyry? To samo pytanie, co wyżej. Podaj proszę konkretne przykłady braku obiektywizmu Polsatu News. Jakieś badanie, opinię jakiegoś autorytetu z tej dziedziny, cokolwiek. A na koniec to: http://www.aspra.pl/katalog-wydawniczy/book/723 Pluralizm w danej stacji telewizyjnej nie oznacza tego, że powinien być w niej tylko jeden głos, zaś pojawianie się w niej głosów skrajnych oznacza brak obiektywizmu. Pluralizm to właśnie prezentowanie różnych i często skrajnych opinii, jednak z zachowaniem równowagi. Oczywiście pluralizm nie zwalnia dziennikarza ze standardów dziennikarskich, nie wiem jednak tylko, czy coś takiego w Polsce jeszcze jest.
 10. jaszek

  TVP INFO

  Czy Nielsen wpuścił już do siebie audytora mającego przyjrzeć się tym badaniom od wewnątrz?
 11. To w takim razie nie musisz sobie zaprzątać głowy żadnymi grożącymi klientom obostrzeniami, czy ograniczeniami. Nic takiego Cię nie spotka.
 12. jaszek

  Telewizja WP

  Pewnie program robiony pod portal WP. Na antenie telewizji naziemnej ląduje tylko, żeby wypełnić wymóg koncesyjny. A, że 6:00 rano... Cóż... Zapewne więcej osób ogląda kabarety.
 13. jaszek

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  I jak to w ogóle możliwe, że nikt wcześniej nie złożył żadnego zawiadomienia do prokuratury?
 14. jaszek

  Kanały Eleven Sports

  Tak niestety (dla klientów CP) jest.
 15. jaszek

  nc+ telewizja na kartę

  Brak Polsatu News w tej ofercie jest faktycznie dotkliwy. Widzowie w pewnym sensie mają wybór tylko pomiędzy skrajnościami.
×