Jump to content

jaszek

Users
 • Content Count

  2088
 • Joined

Community Reputation

357 Rewelacyjna

2 Followers

About jaszek

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday 08/18/1984

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Ostróda (okolice)

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, nc+
 • Package
  CP: Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport, nc+: Start+

Recent Profile Visitors

2256 profile views
 1. jaszek

  Trójka (PR3)

  I zaczęło się rzucanie kłód pod nogi. Artykuł bełkot. Może w materiale TVN24 było coś konkretnego. Ale nadal nie rozumiem jaki ma to związek z Trójką, skoro za informacje odpowiadał IAR. Co do zrobienia programu w Dniu Babci o długach seniorów to naprawdę trzeba upaść na głowę. To jakby w Międzynarodowym Dniu Lotnictwa Cywilnego zrobić program o katastrofach lotniczych. Ktoś próbuje rzucać kłody pod nogi odgrzewając kotlety. SMSy od Kowalczewskiego są znane od tygodnia. Jego samego już nie ma. Ktoś chce koniecznie jeszcze to pogrzać.
 2. A w tych radiach można dodać strumień samodzielnie?
 3. jaszek

  Trójka (PR3)

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal-w-trojce-pelnomocnik-marka-niedzwieckiego-wydaje-oswiadczenie/tvf69ke Również uważam, że przeprosić powinien zarząd. Bez tego nie wróci choćby względna normalność.
 4. jaszek

  Trójka (PR3)

  Pewnie linia przeciążona. Próbuj. Dzisiaj Kuba Strzyczkowski przepraszał ekipę LP3 z Markiem Niedźwieckim na czele. A pani prezes Kamińska się przełamie i przeprosi? Wypada... Chyba czas najwyższy. A Mann póki co chyba definitywnie pożegnał się z Trójką. Nowy dyrektor powiedział, że Mann jest zajęty kampania wyborczą i nie chce mu przeszkadzać 😂
 5. jaszek

  Koronawirus

  Cóż, widzisz tylko to, co chcesz widzieć. Nikt nic na to nie poradzi
 6. jaszek

  Koronawirus

  W tym czasie eksperci z całego świata mówili, że to grypa i że sytuacja jest pod kontrolą. Ci, na których opiniach mieliśmy polegać. Praktycznie cały nasz kontynent się zamroził, gdybyś nie zauważył.
 7. jaszek

  Koronawirus

  Udało się kupić czas. O to tylko chodziło. Żeby na przełomie marca i kwietnia nie mieć Bergamo.
 8. jaszek

  Koronawirus

  U nas są to wbrew pozorom pojedyncze ogniska - kopalnie, duże zakłady pracy, itp. W wielu regionach pandemia niemal zanikła (np. w moim). To nie to samo, co było w kwietniu. Możliwe, że ten cały dramat wróci jesienią.
 9. jaszek

  Koronawirus

  A tak na marginesie obrazki z Brazylii chyba doskonale udowadniają, że nie jest to raczej zwykła grypa. Porażające obrazy. Obawiam się bardzo jesieni. Dzisiaj nie znajduję powodu, że wirus sobie wtedy, wraz z wieloma innymi infekcjami, nie wróci...
 10. jaszek

  Trójka (PR3)

  Dzisiaj od rana w porannym ZD3 Marcin Łukawski, który wrócił. Nie wiem czy był Tomasz Rożek. Ktoś wie? Od 10:00 Piotr Stelmach, który też wrócił. Nowym "muzycznym" jest od wczoraj Mariusz Owczarek. Zapewne chodzi o niezależność. Jeśli Trójka rzeczywiście ma gwarancje niezależności, to serwisy muszą wrócić na Myśliwiecką. Według tej ramówki: https://www.polskieradio.pl/9/29/Artykul/2520351,Zostan-w-domu-Propozycje-radiowej-Trojki-na-czwartek Rożek rano był. A popołudniowe ZD3 poprowadzi Mariusz Owczarek. Być może podobnie jak wczoraj audycja będzie miała głównie charakter muzyczny. W ramówce jest też Tonacja Trójki, od 14:00 do 16:00. Ciekawe kto poprowadzi.
 11. jaszek

  Radio Wnet

  Tak, przepraszam za pomyłkę w nazwisku.
 12. jaszek

  Trójka (PR3)

  Tymczasem o Trójce pisze również tygodnik Sieci. Oczywiście narracja wiadoma, ale ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz - jest tu mowa o tym, że tzw. "autorytety stacji" blokowały możliwość dania szansy młodym i zdolnym dziennikarzom. I można by uznać to za stek bzdur wyprodukowanych przez tygodnik o przeciętnej (najdelikatniej mówiąc) wiarygodności. Ale jak spojrzeć na dzisiejszy tekst na portalu WirtualneMedia i to, że jeden z dziennikarzy, którzy odeszli, i uzależnia swój powrót od tego, żeby powstała jakaś Akademia Trójki, przez którą powinni przejść (odbyć szkolenie pod okiem "starszych" dziennikarzy) nowi dziennikarze, to wszystko układa się w smutną całość pt. "chcemy mieć wpływ na obsadę anteny". I dopóki więcej osób tego nie zrozumie, nic się kompletnie nie zmieni... Jest też o zarobkach Manna - rzekomo jego kontrakt opiewał na 20 tys. zł. Zakładam, że to prawdziwa kwota, wszak dyrektor Kowalczewski miał w to wgląd. To sporo jak na współpracownika stacji, niezatrudnionego na etat. A dzisiejsze ZD3 znowu bez prowadzącego. Chyba więc sprawy nie idą szczególnie dobrze... Po nominacji Kuby powinny być większe szanse na znalezienie zastępstwa na strategiczne pasma, nawet spoza anteny. Coś długo to trwa. Mamy przecież już wtorek.
 13. jaszek

  Trójka (PR3)

  Oczywiście. Ale jakie na Boga szkolenia? Ten śmiech to oczywiście nie w stosunku do Ciebie, tylko do autora pomysłu (czy bardzo niefortunnego zdania), ktokolwiek nim jest. Przecież to własnie prosta droga do kumoterstwa. Zamiast stawiać takie [beep]skie pomysły za warunek przyjścia wolałbym poruszenia kwestii reformy tych mediów oraz ich odpolitycznienia na tyle, na ile to możliwe.
 14. jaszek

  Trójka (PR3)

  Pisałem tu wielokrotnie o niechęci zmian i w pewnym sensie zawłaszczeniu Trójki przez niektórych dziennikarzy, którzy uważają, że ze względu na staż pracy im się po prostu należy, bez względu na wszystko, nawet zmieniające się oczekiwania słuchaczy. I proszę: O tak! To doprawdy doskonały pomysł! Taka weryfikacja, żeby przypadkiem komuś się nie udało zyskać uznania słuchaczy. Wyeliminujemy zawczasu, bo to MY będziemy decydować kto się nadaje, a kto nie, a nie jakiś tam dyrektor, nie mówiąc o słuchaczach. Czyli kontynuujemy tradycję, że potrzebne jest "namaszczenie". Tyłki zaczęły się niektórym palić, że tym razem faktycznie mogą przyjść też młodzi.
×
×
 • Create New...