Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. Ponawianie  uprawnień nie pomaga. Wi komunikacie jest info o oknie otwartym do 7 stycznia a sam kanał kończy nadawanie z końcem roku.

I tak go ma mam w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maks27 napisał:

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. ...

U mnie z Comfortem+ również brak dostępu od kilku tygodni tzn. od początku promocji na rozszerzenie pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukimann napisał:

Jakość/ bitrate przynajmniej tego H jest raczej średnia.

Tak jak większości kanałów HD.

 

7 godzin temu, lukimann napisał:

Jedyna wartość dla samego serialu " Wikingowie".

Można też poczekać, bo kolejne sezony dodawane są do Netflixa

Dokładnie. Serial jest już dostępny gdzieś indziej, to nie ma co nawet dla tej jednej produkcji wykupować kanału.

 

7 godzin temu, lukimann napisał:

Sundance: nic ciekawego, co by zatrzymało mnie choć na chwilę podczas abonowania UPC.

Jak się jest przyzwyczajonym całe życia do mainstreamu, to trudno jest się wkręcić w coś niszowego z filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 12:57, Pawel napisał:

U mnie z Comfortem+ również brak dostępu od kilku tygodni tzn. od początku promocji na rozszerzenie pakietu.

 

W dniu 26.12.2019 o 10:57, maks27 napisał:

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. Ponawianie  uprawnień nie pomaga. Wi komunikacie jest info o oknie otwartym do 7 stycznia a sam kanał kończy nadawanie z końcem roku.

I tak go ma mam w CP.

Jeszcze Trace Urban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte okno jak każde - trzeba jakoś zachęcić nowych abonentów do tej paczki... ;)

Mnie coraz bardziej rażą reklamy na kanałach sportowych - reklamują paczkę jako kanały bez reklam. Reklamy miały być jedynie sponsorów przy transmisjach, a coraz bardziej się wyprzedają z tym czasem antenowym na C+ Sport. - mam wrażenie :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...