Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

To nie było raczej aż takie trudne do wydedukowania, skoro poz. 124 była przez wiele miesięcy wolna. 

Czy History i History 2 mają jakieś otwarte okno, czy weszły już na stałe do pakietu Extra+ ?

Kiedyś były dodatkowo płatne i miałem zakodowane, więc nawet na nie nie zaglądałem, a teraz patrzę i mi świecą.

Aż dziwne, że po tylu latach tak zwyczajne kanały jak HISTORY, H2, SundanceTV czy SportKlub są dodatkowo płatne 🙄

• Like 1
  • Upvote 4

Jakość/ bitrate przynajmniej tego H jest raczej średnia.

Jedyna wartość dla samego serialu " Wikingowie".

Można też poczekać, bo kolejne sezony dodawane są do Netflixa

H2 na razie dość ciekawe pozycje, ale to pewnie kanał powtórkowy dawnego H?

Sundance, Adventure, Sportklub: nic ciekawego, co by zatrzymało mnie choć na chwilę podczas abonowania UPC.

Kanałów równie dobrze może nie być w ofercie PC+.

Chyba każdy operator ma tu swoje dziwactwa .W UPC wśród kanałów dla " dorosłych" były kanały dla młodzieży ,  tu parę właśnie zwyczajnych kanałów jest dodatkowo płatnych.

Edited by lukimann

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. Ponawianie  uprawnień nie pomaga. Wi komunikacie jest info o oknie otwartym do 7 stycznia a sam kanał kończy nadawanie z końcem roku.

I tak go ma mam w CP.

1 godzinę temu, maks27 napisał:

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. ...

U mnie z Comfortem+ również brak dostępu od kilku tygodni tzn. od początku promocji na rozszerzenie pakietu.

Co ciekawe Golf Chanel mam odkodowany w Start+, a nie było chyba komunikatu o otwartym oknie.

7 godzin temu, lukimann napisał:

Jakość/ bitrate przynajmniej tego H jest raczej średnia.

Tak jak większości kanałów HD.

Jedyna wartość dla samego serialu " Wikingowie".

Można też poczekać, bo kolejne sezony dodawane są do Netflixa

Dokładnie. Serial jest już dostępny gdzieś indziej, to nie ma co nawet dla tej jednej produkcji wykupować kanału.

Sundance: nic ciekawego, co by zatrzymało mnie choć na chwilę podczas abonowania UPC.

Jak się jest przyzwyczajonym całe życia do mainstreamu, to trudno jest się wkręcić w coś niszowego z filmów.

Ale..może ktoś jednak znajdzie taki tytuł, co  jest godne polecenia na Sundance.

Dlaczego dodatkowo płatny ( i pozostałe jak Mezzo, pakiet kanałów francuskich) pewnie tu jest odpowiedź: ze względu na małe zainteresowanie i niszową tematykę.

Edited by lukimann

2 godziny temu, maks27 napisał:

Co ciekawe Golf Chanel mam odkodowany w Start+, a nie było chyba komunikatu o otwartym oknie.

GC dołączył do pakietu Extra+ a ten jest w promocji świątecznej dostępny dla niższych pakietów, więc pewnie dlatego masz dostęp.

W dniu 26.12.2019 o 12:57, Pawel napisał:

U mnie z Comfortem+ również brak dostępu od kilku tygodni tzn. od początku promocji na rozszerzenie pakietu.

W dniu 26.12.2019 o 10:57, maks27 napisał:

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. Ponawianie  uprawnień nie pomaga. Wi komunikacie jest info o oknie otwartym do 7 stycznia a sam kanał kończy nadawanie z końcem roku.

I tak go ma mam w CP.

Jeszcze Trace Urban.

mam pytanie czy opcja włącz/wyłącz mozna z niej czesto korzystać, bo planuje od stycznia zamówić HBO  na styczen lub ina opcje dodatkow. NIgdy nie korzystałem z takich opcji. Cały rok tak można robić?

Do znudzenia. Chyba, że zaczną naliczać opłaty szczątkowe, o czym jest mowa w temacie o opcjach dodatkowych.

Czy w czasie umowy, można wymienić Wifiboxa na Wifipremiumboxa ? , pytam bo rodzice mają, ale wiadomo, że to jest szrot, a chcieliby coś lepszego.

Jak nie jest to box z MR to raczej nie powinno być problemu.Tylko kwestia na jakich warunkach.
To jest dekoder główny Wifibox, a pakiet obecnie to Comfort + za 22.50.

Ja miałem taką możliwość. Wymiana Wifiboxa na Premiumbox za 49,99 i 5 zeta dzierżawy.