Jump to content

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. Ponawianie  uprawnień nie pomaga. Wi komunikacie jest info o oknie otwartym do 7 stycznia a sam kanał kończy nadawanie z końcem roku.

I tak go ma mam w CP.

1 godzinę temu, maks27 napisał:

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. ...

U mnie z Comfortem+ również brak dostępu od kilku tygodni tzn. od początku promocji na rozszerzenie pakietu.

7 godzin temu, lukimann napisał:

Jakość/ bitrate przynajmniej tego H jest raczej średnia.

Tak jak większości kanałów HD.

Jedyna wartość dla samego serialu " Wikingowie".

Można też poczekać, bo kolejne sezony dodawane są do Netflixa

Dokładnie. Serial jest już dostępny gdzieś indziej, to nie ma co nawet dla tej jednej produkcji wykupować kanału.

Sundance: nic ciekawego, co by zatrzymało mnie choć na chwilę podczas abonowania UPC.

Jak się jest przyzwyczajonym całe życia do mainstreamu, to trudno jest się wkręcić w coś niszowego z filmów.

2 godziny temu, maks27 napisał:

Co ciekawe Golf Chanel mam odkodowany w Start+, a nie było chyba komunikatu o otwartym oknie.

GC dołączył do pakietu Extra+ a ten jest w promocji świątecznej dostępny dla niższych pakietów, więc pewnie dlatego masz dostęp.

W dniu 26.12.2019 o 12:57, Pawel napisał:

U mnie z Comfortem+ również brak dostępu od kilku tygodni tzn. od początku promocji na rozszerzenie pakietu.

W dniu 26.12.2019 o 10:57, maks27 napisał:

U mnie Start+ nie działa CBS Action mimo że jest w otwartym oknie na święta, i to raczej nie błąd u mnie ponieważ znajomi mają tak samo. Ponawianie  uprawnień nie pomaga. Wi komunikacie jest info o oknie otwartym do 7 stycznia a sam kanał kończy nadawanie z końcem roku.

I tak go ma mam w CP.

Jeszcze Trace Urban.

Otwarte okno jak każde - trzeba jakoś zachęcić nowych abonentów do tej paczki... ;)

Mnie coraz bardziej rażą reklamy na kanałach sportowych - reklamują paczkę jako kanały bez reklam. Reklamy miały być jedynie sponsorów przy transmisjach, a coraz bardziej się wyprzedają z tym czasem antenowym na C+ Sport. - mam wrażenie :)

• Upvote 1