Jump to content

krzychu00012

Users
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krzychu00012

 1. Od jakiego czasu to się powtarza. Dlaczego tak często PN w godzinach przedpołudniowych nadaje serwisy że studia Polsat Rodzina?
 2. Co powiecie o podziale sekcji "Polskie kanały FTA/CI" tzn wyodrębnić dwa nowe działy działy 1. GRUPA POLSAT 2. GRUPA TVN DISCOVERY Moją propozycję uzasadniam tym, że są to największe TV w Polsce i posiadają wiele programów, seriali itp. Więc np pisanie o wszystkich jesiennych nowościach w jednym dziale "Polsat" to za dużo, po prostu wątki się gubią .
 3. Fajnie, ale lepiej by to wyglądało bez tła.
 4. Jakby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia zza kulisowe ze studia PN to polecam Google Maps
 5. Taki to pomysł na Discovery Life
 6. Ja już zrobiłem jeden projekt SuperStacji dla mnie idealne
 7. Strona internetowa stacji się rozwija. Zaktualizowano program TV, dodali kilka nowych gier i dodano inne wizualne elementy, ale do Minimax-a jeszcze daleka droga. @Telewizorek 1 czerwca 2016 przeszli do formatu 16:9, ale tylko w Polsce, czyli Polsat JimJam był pierwszy, wystarczy przypomnieć sobie jak to wyglądało. Dopiero 5 lipca tego samego roku, format 16:9 wprowadzono we wszystkich krajach, wtedy oprawa była 99% przystosowana do nowego formatu. Źródła hdsatelit.com lupa.cz
 8. Sam robisz loga, więc pokaż swój projekt.
 9. Ma ktoś pomysł na logo Polsat Animax - stacja tematyczna oparta na serialami Anime. Moja propozycja
 10. Co do strony, nowa odsłona pojawiła się już w maju br. przy premierze Lego Friends . Tylko widać, że jest nieaktualna, program tv już dawno się skończył.
 11. Jaki to był...? czyli dla tych co nie pamiętają nazw programów, seriali i filmów, a chcieliby sobie przypomnieć. Dawno temu na TV4 leciał taki amerykański serial a'la Power Rangers. W roli głównej występowali dzieci zamieniające się super żuki, było ich na początku 3, później doszły kolejne 2/3. Za chiny nie pamiętam nazwy, ktoś coś kojarzy?
 12. Taki pomysł na nowe logo TVS Kolejna próba zmiany wizerunku TVP
 13. Superstacja na nowo, czyli logo do nowej koncepcji - bez polityki
 14. Takie podejście do trudnej nazwy TVP
 15. Szkoda One Piece jedna z lepszych anime.
 16. Zawsze mogą przedłużyć/zrobić umowę z ZPR Media o dalszej wykorzystywanie nazw i będzie git.
 17. Propozycja logotypu National Geographic Wild. Nazwa, nazwą, ale logo to paskudne przygotowali.
 18. krzychu00012

  TVP INFO

  Mnie nie przekonały zmiany. Studio może jest nowoczesne, ale nie praktyczne, wydaje się małe i ciasne, Oprawa nawet jest fajna, ale za wielka, teraz na świecie jest moda na minimalizm na ekranie, a tu mamy wręcz odwrotny trend.
 19. krzychu00012

  TVP INFO

  Mała poprawka. Ekran w studiu Polsatu News ma prawie 14 metrów, natomiast 24 metry jest w użytku dla Polsatu Sport Premium. A TVP Info będzie miało 22 metry. Co do nowego studia, jest fajne, ale samo studio to nie wszystko. Przede wszystkim liczy się profesjonalizm dziennikarzy. Niektórzy nawet nie próbują ukrywać swoich poglądów, co mnie osobiście zniechęca do oglądania programów informacyjnych TVP.
×
×
 • Create New...