Jump to content

krzychu00012

Users
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krzychu00012

 1. Mają problemy w logo, widać cyfry liczące czas reklam oraz dwa razy napis "premiera".
 2. Jak dla mnie znaczek HD jest zbędny, powinni go usunąć przy wszystkich stacjach Polsatu.
 3. Może zdecydują się na wejście do Polski, dopiero jak kanały Disneya zostaną wycofane. Mniejsza konkurencja.
 4. Od kiedy włoski Paramount Network nadaje FTA?
 5. Ja się zastanawiam, dlaczego nie będzie dzisiaj specjalnego wydania "Dnia na świecie" o 21:00? Okazja jest, ale widocznie lepsza jest Interwencja i ponowne wałkowanie tematów. Wielka szkoda,
 6. Dziwna sprawa bo we wpisach stacji na Twitterze czy same odnośniki sugerują nazwę TVN24 Biznes. Czy to jakiś przypadek? Czy wrócą do biznesu?
 7. Przed pierwszą turą wyborów owszem były wywiady ze wszystkimi kandydatami, ale ok 18 w programie "Godziny szczytu". W "Gościu Wydarzeń" dominowały znane i "lubiane" nazwiska i opcje polityczne.
 8. Ja bym widział kanał anglojęzyczny dla całego rynku Discovery. TVN24 World albo Discovery News.
 9. Szczerze to już TV Biznes na starcie była o wiele ciekawsza, niż Biznes24.
 10. Chciałem w tym miejscu pochwalić "Czas decyzji" w TVN24. Kolejny bardzo udany wieczór wyborczy, była dynamika, interesujące rozmowy, fajne efekty specjalne (w tym wirtualne wizerunki kandydatów). Pomysł wykorzystania studia TVN24 BIS to był dobry ruch, ładnie się prezentowało. Jak zwykle TVN24 zawiesił wysoko poprzeczkę konkurencji. Ocena 9/10
 11. Jeśli ktoś miał wątpliwości czy Polsat News skręcił za bardzo w prawo i zbytnio popiera partię rządzącą, to dzisiaj miał idealny dowód. 30 minut wypowiedzi A. Dudy, to nawet dla mnie za dużo, ciekawe czy reszta kandydatów będzie miała tyle czasu antenowego? Pewnie, że nie. Często oglądam Polsat News, a raczej oglądałem, bo dzisiaj wystarczającą mnie zniechęcił. Tylko tak dalej...
 12. Dzisiaj TVN24 przeniósł się do studia TVN24 BiS. Z tego, co zauważyłem, studio przeszło małe odświeżenie.
 13. Podobnie jest z kanałem Top Kids, a nie Top Kids Jr., a może Junior Music? No wiecie, tego na satelicie, co jest FTA. Trzy nazwy, jeden kanał.
 14. To raczej było od samego początku, nic nowego. W końcu to JimJam jest głównym kierowcą, a Polsat tylko pasażerem.
 15. Jak tak dalej będzie to nie długo pewnie dojdzie do konsolidacji ekipy Eleven Sports i Polsatu Sport. Bo w Polsacie nie będzie miał kto komentować meczy jak sport na dobre ruszy.
 16. Pewne jest to, że do normalnego nadawania nie wróci. Coś się ruszy pewnie po wakacjach, jak wymyślą nową koncepcję kanału. Tylko pytanie za co to płacić np. TVN24 GO czy na WP? Może powstanie TVN24 Premium.
 17. Nawet jeśli plotki o zakończeniu serialu się potwierdzą to serial wciąż żyje na 5 stacjach Polsatu. A tak na poważnie, po tylu latach emisji należy się "wieczny odpoczynek". Ile można ciągnąć i wymyślać kolejne odcinki? Ciężko jest napisać coś oryginalnego. Mam ostatnio wrażenie, że niektóre odcinki się po prostu powtarzają albo są bardzo podobne, np. "Flaszka niedopitka" – 271 vs "Święty gral" – 553.
 18. Nie znalazłem ogólnego wspólnego wątku o anime, więc zakładam. Na wiosnę 2021 ma powrócić "Król Szamanów", to ma być produkcją stworzona na nowo, oczywiście na podstawie pierwszych jak i nowych wydań Mangi.
 19. Likwidacja Jetix na rzecz Disney XD była wielkim błędem. Bardzo dobrze wspominam zawartość. Najbardziej ulubione pozycje z ramówki to oczywiście "Naruto" i "Król Szamanów".
 20. Na kilku stronach widziałem reklamę Polsatu News. Reklamują się hasłem "Najbardziej wiarygodny kanał informacyjny w Polsce" odnośnik do polsatnews.pl. Wszystko fajnie, ale gdzie byli 10-12 lat temu? Wtedy reklama była bardzo potrzebna, a teraz to już swoją wierną grupę odbiorów posiada, więc nie wiem czy to im pomoże.
 21. Też może być opcja, że nazwa Polsat JimJam pozostanie, tylko własność zostanie przeniesiona 100% na AMC Network. Tak jest w przypadku Polsat Viasat czy CI Polsat. Bo nazwa na tyle się przyjęła, że szkoda z niej rezygnować.
 22. "Bo do tańca trzeba dwojga", jeśli Polsat sprzeda udziały (widocznie im się nie opłaca sprzedawać) to na pewno wróci JimJam. Podobnie było z Polsat Food Network (chodzi o nazwę), po zakończeniu współpracy został sam Food Network. Ja osobiście widziałbym węgierski Minimax w miejscu JimJam.
 23. Takie tam propozycje. (Polsat Smart Dom - taką nazwę znalazłem w raporcie Grupy Polsat w dziale koncesję itp.) Propozycja na kanały muzyczne Polsatu
×
×
 • Create New...