Jump to content

dartman

Users
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Dobra

About dartman

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawy, zwłaszcza w kontekście niedawnego wezwania Morawieckiego do kupowania polskich produktów. Ale on tak ma.
 2. Żeby to o czym piszesz zrozumieć to najpierw trzeba chcieć. Ja podobne jak ty nie widzę nic dziwnego w tych paskach. A protest dotyczy sposobu i tu mam problem czego ( oficjalnie nikt wyborów nie odwołał, nawet cisza wyborcza obowiązuje).
 3. Nic tylko nowy, nietypowy objaw koronawirusa.
 4. Faktycznie u mnie na tablecie ( android) też nie działa. Aktualizacja. Już działa.
 5. Nigdy nie twierdziłem, że TVN jest telewizją całkowicie obiektywną, zwłaszcza w sferze politycznych komentarzy, bo nie mam wielkich zastrzeżeń co do prezentowania samych informacji. Jednak to co wyprawia TVP przechodzi ludzkie pojęcie. Weźmy prezentowanie historii powstania Solidarności, pytam się kto w momencie podpisania Porozumień Gdańskich słyszał nazwisko Kaczyńskich. Dziś dowiaduje się że gdyby nie Lech nie powstała by Solidarność. Wycinanie części okolicznościowych zdjęć to też specjalność TVP. Kłamstwo, manipulacja pomijanie milczeniem, pomawianie to podstawowy warsztat roboczy tej te
 6. Chodziło mi tylko o to aby nie dzielić społeczeństwa na stary - młody, wszyscy mamy coś za uszami. Jeden już nas wystarczajaco podzielił.
 7. Oczywiście na zdjęciach i filmach z warszawskich bulwarów i ostatnio z Kampinosa też widać " łażących" starszych. Nie smutno ci???
 8. Potwierdzam, nie dla wszystkich. Od dwóch miesięcy mam abonament Play internet i według konsultantów też nie mogę skorzystać z tej promocji. Jedna wielka ściema.
 9. Nie żebym chciał to oglądać, ale też nie działa.
 10. dartman

  Wszystko o TVP

  Misyjne programy?. Masz na myśli Mszę z okazji rocznicy śmierci Jadwigi Kaczyńskiej.
 11. Ludzie więcej empatii, mniej złośliwości. Kolega, który rozpoczął tę dyskusję napisał, iż ma Sony z systemem Android jako podstawowy telewizor. Określił do czego będzie potrzebował drugi telewizor. Do tego co wymienił dobre są wszystkie telewizory wymienione przez was. Dodać też trzeba, że z tym sprzętem podobnie jak samochodami i wieloma innymi artykułami poziom się niesłychanie wyrównał.
 12. Kolejnym kuriozum jest fakt, że tylko abonament na telefon daje możliwość skorzystania z Prime Video, abonament internetu już nie.
 13. Zasadniczo w ciągu godziny mialem już wiadomość wygenerowaną automatycznie.
 14. Za każdym razem, także przy wypowiedzeniu otrzymywalem potwierdzenie na email przypisany do konta. To, że okienko znają po wysłaniu wiadomosci to norma.
 15. Nie słuchaj Pani z salonu ( bo wiedza nikła). Złoż wypowiedzenie i czekaj na kontakt ze strony CP. Wprawdzie tego nie piszesz, ale zakładam, że wypowiedzenie jest spowodowane wycofaniem kanały CBS action. Jezeli jetes niecierpliwy to zadzwoń do cp czy wpłynęło wypowiedzenie. Jeżeli wpłynęło prawdopodobnieu usłyszysz pytanie konsula -Co możemy dla Pana zrobić aby pozostał Pan z nami? W takim przypadku furtka do dyskusji warunków przedłużenia pozostaje otwartą, a wiele zależy też of ciebie.
×
×
 • Create New...