Jump to content

dartman

Users
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dartman

 1. dartman

  Koronawirus

  Ciekawy, zwłaszcza w kontekście niedawnego wezwania Morawieckiego do kupowania polskich produktów. Ale on tak ma.
 2. Żeby to o czym piszesz zrozumieć to najpierw trzeba chcieć. Ja podobne jak ty nie widzę nic dziwnego w tych paskach. A protest dotyczy sposobu i tu mam problem czego ( oficjalnie nikt wyborów nie odwołał, nawet cisza wyborcza obowiązuje).
 3. Nic tylko nowy, nietypowy objaw koronawirusa.
 4. Faktycznie u mnie na tablecie ( android) też nie działa. Aktualizacja. Już działa.
 5. Nigdy nie twierdziłem, że TVN jest telewizją całkowicie obiektywną, zwłaszcza w sferze politycznych komentarzy, bo nie mam wielkich zastrzeżeń co do prezentowania samych informacji. Jednak to co wyprawia TVP przechodzi ludzkie pojęcie. Weźmy prezentowanie historii powstania Solidarności, pytam się kto w momencie podpisania Porozumień Gdańskich słyszał nazwisko Kaczyńskich. Dziś dowiaduje się że gdyby nie Lech nie powstała by Solidarność. Wycinanie części okolicznościowych zdjęć to też specjalność TVP. Kłamstwo, manipulacja pomijanie milczeniem, pomawianie to podstawowy warsztat roboczy tej telewizji ( jaki szef taka telewizja). Obiektywizmu i bezstronności za grosz, wystarczy zliczyć czas w jakim pokazywano Dudę i pozostałych kandydatów - masakra. Tylko ktoś zaślepiony i ktoś wyjątkowo cyniczny może chwalić te telewizję.
 6. dartman

  Koronawirus

  Chodziło mi tylko o to aby nie dzielić społeczeństwa na stary - młody, wszyscy mamy coś za uszami. Jeden już nas wystarczajaco podzielił.
 7. dartman

  Koronawirus

  Oczywiście na zdjęciach i filmach z warszawskich bulwarów i ostatnio z Kampinosa też widać " łażących" starszych. Nie smutno ci???
 8. Potwierdzam, nie dla wszystkich. Od dwóch miesięcy mam abonament Play internet i według konsultantów też nie mogę skorzystać z tej promocji. Jedna wielka ściema.
 9. Nie żebym chciał to oglądać, ale też nie działa.
 10. dartman

  Wszystko o TVP

  Misyjne programy?. Masz na myśli Mszę z okazji rocznicy śmierci Jadwigi Kaczyńskiej.
 11. Ludzie więcej empatii, mniej złośliwości. Kolega, który rozpoczął tę dyskusję napisał, iż ma Sony z systemem Android jako podstawowy telewizor. Określił do czego będzie potrzebował drugi telewizor. Do tego co wymienił dobre są wszystkie telewizory wymienione przez was. Dodać też trzeba, że z tym sprzętem podobnie jak samochodami i wieloma innymi artykułami poziom się niesłychanie wyrównał.
 12. Kolejnym kuriozum jest fakt, że tylko abonament na telefon daje możliwość skorzystania z Prime Video, abonament internetu już nie.
 13. Zasadniczo w ciągu godziny mialem już wiadomość wygenerowaną automatycznie.
 14. Za każdym razem, także przy wypowiedzeniu otrzymywalem potwierdzenie na email przypisany do konta. To, że okienko znają po wysłaniu wiadomosci to norma.
 15. Nie słuchaj Pani z salonu ( bo wiedza nikła). Złoż wypowiedzenie i czekaj na kontakt ze strony CP. Wprawdzie tego nie piszesz, ale zakładam, że wypowiedzenie jest spowodowane wycofaniem kanały CBS action. Jezeli jetes niecierpliwy to zadzwoń do cp czy wpłynęło wypowiedzenie. Jeżeli wpłynęło prawdopodobnieu usłyszysz pytanie konsula -Co możemy dla Pana zrobić aby pozostał Pan z nami? W takim przypadku furtka do dyskusji warunków przedłużenia pozostaje otwartą, a wiele zależy też of ciebie.
 16. Też tak mam. Jest nowa wersja oprogramowania, Netflixa - zbiegł
 17. MIOd wczoraj aplikacja Polsat Go i Ipla nie działalnością. Internet lte Polsatu ( router Huawei b 525) prędkość OK 40 mbs/s. Zarówno na Polsat Go jak I na Ipla Cały czas buforuje, Po kilku minutach wyskakuje komunikat o błędzie odtwarzania. Dodam, że sytuację taka na telewizirzre Sony Bravia ( Ipla), Tablet lenovo ( android 8.1) I android box ( android 6.1) . Aplikacje Netflix, Prime Video czy inne działają bez zarzutu. Przeprowadziłem czyszczenie aplikacji, odinstowałem i zainstslowałem od nowa nic To nic nie dało. Dodam tylko, ze zakonczy udostępniam internet z telefonu ( też lte) Obie aplikacja działają. Ktoś, coś ,no moja wiedza na ten temat się wyczerpała. Dziś wszystko wróciło do normy jest OK.
 18. Od wczoraj aplikacja Polsat Go i Ipla nie działają. Internet lte Polsatu ( router Huawei b 525) prędkość OK 40 mbs/s. Zarówno na Polsat Go jak I na Ipla Cały czas buforuje, Po kilku minutach wyskakuje komunikat o błędzie odtwarzania. Dodam, że sytuację taka na telewizirzre Sony Bravia ( Ipla), Tablet lenovo ( android 8.1) I android box ( android 6.1) . Aplikacje Netflix, Prime Video czy inne działają bez zarzutu. Przeprowadziłem czyszczenie aplikacji, odinstowałem i zainstslowałem od nowa nic to nie dało. Dodam tylko, ze przy udostępnianiu internetu z telefonu ( też lte) obie aplikacja działają. Ktoś, coś ,bo moja wiedza na ten temat się wyczerpała.
 19. Na dziś nie wiemy jak będzie wyglądał ten Netflix na dekoderze, nie wiemy jak będą wyglądały ewentualne bonusy dla tych którzy już mają netflixa. Jedno jest pewne cena Netflixa dla nowych abonentów jest atrakcyjna. Zauważcie ,że niektórzy z nowych abonentów kupując pakiet Superpremium otrzymują Netflixa na rok za darmo. Po roku będzie płacił za tę usługę ok. 43 zl. co przy umowie na 24 miesiące daje kwotę okolo 22zl. miesięcznie. Oczywiście jest wiele niewiadomych choćby z ilu urządzeń będzie można korzystać. Poczekajmy cierpliwie na szczegóły bo w nich jest diabeł pogrzebany.
 20. To, że operator już zgodził się na rozwiązanie umowy, lub przedłuża umowy na korzystniejszych warunkach jest prawdą, ale przecież napisałem ci w swoim poście, iż ma do tego prawo.Mówiąc kolokwialnie CP ma prawo obrazić się w takiej sytuacji na abonenta i przystać na wcześniejsze rozwiązanie umowy. I ja to też rozumiem.Kluczowym jest przyczyna rozwiązania zawarta w wypowiedzenie.
 21. Pomijając aspekt prawny.Przyczyna i skutek . Kanały wycofany z dniem 1 styczniu, skuteczne, bezproblemowe rozwiązanie umowy po tym terminie. Logika. Termin złożenia wypowiedzenie to inna bajka.
 22. Ludzie jednak lubią sobie gmatwać sytuację. Czy takim wielkim problemem jest zrozumieć, że w oparciu o informację CP, już dzisiej mamy prawo złożyć wypowiedzenie że skutkiem prawnym na ostatni dzień okresie rozliczeniowego przypadający po wycofaniu kanały. Jeżeli okres rozliczeniowy kończy nam się 5 stycznia, wypowiedzenie będzie skuteczne na dzień 6 stycznia, czyli na początek kolejnego okresu rozliczeniowego. Dodam tylko, że jeżeli CP rozwiąże z nami umowę we wcześniejszym terminie ( jak czytałem takie sytuacje mają miejsce) to jest to jego sprawa
 23. W ubiegłym roku nie było niższej ceny przez sześć miesięcy. Faktycznie, odpowiednik Superpremium można było dostać za 99,99, I taką ofertę wybrałem.
 24. Bo całemu Cyfrowemu Polsatowi potrzebny jest takim wstrząs jaki byl kiedyś udziałem nc+ z buntem abonentów.
 25. Nieważne czy kanały wycofuje nadawca czy operator. Kanały znikają z oferty i to jest przyczyny bezkarnego rozwiązania umowy.
×
×
 • Create New...