Jump to content

dartman

Users
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dartman

 1. Nieważne czy kanały wycofuje nadawca czy operator. Kanały znikają z oferty i to jest przyczyny bezkarnego rozwiązania umowy.
 2. Oczywiście, że mogą, ale w zwuązku z tym, iż byłaby to zmiana warunków umowy można będzie bezkarnie rozwiązać umowę.
 3. Mylisz się. Podwyżka abonamentu tylko poszerzy krąg osòb które będą mogły bezkarnie wypowiedziec umowy.
 4. Jak czytam takie posty, dochodzę do wniosku, że admini na tej grupie są nieprzyzwoicie pobłażliwi.
 5. Nic tak ludzi nie mobilizuje do właściwej pracy jak pismo. Oczywiście do ewentualnych zmian, dotyczących kanały CBS jest jeszcze trochę czasu Jednak w twoim przypadku, tak dla zasady złożyłbym przez formularz ICOK reklamację na ( w sumie już dwukrotne) wykrętne i wprowadzające w błąd odpowiedzi co do statutu omawianego kanały w twojej umowie. Warto podać datę tej umowy. Jestem gotów się założyć, że otrzymasz jednoznaczną i wyczerpującą odpowiedź. W reklamacji zadają im jedno pytanie. Czy kanał CBS Action w twojej umowie jest gwarantowany. Ustawowy termin ich odpowiedzi to 30 dni.
 6. Na wypowiedzi konsultantów nie ma co patrzeć. Umowa w dłoń i czytamy: jakie pakietu posiadamy, jakie kanały wchodzą w skład posiadanych pakietów. Jezeli mamy pakiet Film i w wykazie pakietów ujęty jest cbs Action po pierwszym stycznia składamy wypowiedzenie I : kończymy umowę, lub negocjujemy jej nowe warunki. Prawda, że proste.
 7. Nie wiem. Sprawdziłem przed chwilą, są wszystkie sportowe kanały Polsatu.
 8. To że jedna strony umowy przedstawi propozycje innego ( nawet bardzo podobnego kanalu) też nic nie znaczy. Tak jak we wszystkich umowach druga strona tę propozycję musi zaakceptować.
 9. Niech sobie Polsat mówi co chce też mam oba kanały w wykazie gwarantowanych. W styczniu będzie ciekawe.
 10. oferta ciekawa i bogata , ceny z kosmosu.
 11. Ja podziekowalem im za oferte przenioslem sie do nc+ i nie zaluje.
 12. dartman

  Radio ZET

  Osobiscie wole Sorosa niz Karnowskich lub im podobnych.
 13. Nie ty jeden. Z drugiej strony tak sie dzieje, jak kreci sie serial na polityczne zamowienie.
 14. Masz racje. Pobralem wersje 1.0.8 i faktycznie kanaly , ktore nie chodzily na najnowszej wersji , teraz chodza.
 15. W ramach programu 1-szej edycji Smart Dom 31 zl + 12 zl czynszu za router Huawei B525.
 16. Mam pakiet 110 GB. Po przekroczeniu pakietu predkosc jest ograniczona do 20 Mb/s (przy codziennych predkosciach mieszczacych sie w granicach od 50 do 100 Mb/s). Miesiecznie zuzywam okolo 150 do 160 GB internetu, Czyli nie sa to jakies znaczace przekroczenia. LTE Plus.
 17. Pewnie nikt nie wie, co jest przyczyną.
 18. dartman

  Wszystko o TVP

  Bo żartem jest telewizja publiczna.
 19. Nie rozumiem, dlaczego mielibysmy placic wiecej niz w Stanach (tak bylo dotychczas), a wprowadzona tam podwyzka tylko nieznacznie to zmienila, bo Amerykanie za najwyzszy pakiet beda placili okolo 7 -8 zl wiecej.
 20. Mam wykupiona opcje CP Go. Od kilku dni nie moge odtwarzac wiekszosci kanalow, do ktorych powinienem miec dostep, np. Polsat Sport, Eurosport, Filmbox Premium. Wyskakuje mi komunika, ze wystapil blad odtwarzania materialu (100041). Przystawka MXQ Pro 4K, Android 6.1. Wczesniej wszystko dzialalo bez zarzutu. Odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dala. Wersje aplikacji: 1.1.0.
 21. Mieszkam 500 metrow od nadajnika. Internet LTE CP posiadam od blisko 4 lat. Osiagi: pobieranie do godz. 19.00 od 30 do nawet 100 Mb/s. W godz. 19:00 do 23:00 nigdy nie zszedl ponizej 20 Mbps. Wysylanie od 20 do 40 Mpbs. Ping w przedziale od 20 do 50. Pakiet 110 GB za 31 zł i oplata za router Huawei B525 11 zł. Router posiada pasmo 5 GHz, na ktorym predkosc Pobieranie jest srednio dwukrotnie wieksza, niz w pasmie 2,4 GHz. Po wykorzystaniu limitu predkosc pobierania ograniczona do 20 Mbps. Zestaw bez anteny. Ogolnie jestem zadowolony.
 22. W listopadzie moja umowa tez przeszksztalcila sie w umowe na czas nieokreslony, co nie spwodowalo podniesienia abonamentu.
 23. Też nie miałem do dziś omawianych kanałów. Ponowienie uprawnień pomogło. H i H2 świecą.
 24. Ponieważ też zastanawiam się nad taką opcją, daj znać co uzyskałeś.
×
×
 • Create New...