Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  

Godzinę temu, patryszq napisał:

Od zawsze i na zawsze w dedykowanych dekoderach powinna być tylko i wyłącznie lista na sztywno ustawiona od operatora i basta !!

 

Wiesz @patryszq z racją jest jak z d... - każdy ma swoją. Twoim zdaniem nie powinno, a inni tego chcą bo korzystają. 

Ja mam moduł w TV, więc mnie ten problem/dogodność* nie dotyczy. Od zawsze mam swoją listę i dobrze mi z tym. 

______________________

* niepotrzebne skreślić. 

Edytowane przez meckbar
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, meckbar napisał:
 Ja mam moduł w TV, więc mnie ten problem/dogodność* nie dotyczy. Od zawsze mam swoją listę i dobrze mi z tym. 
______________________
* niepotrzebne skreślić. 


Dodaj która się nie zmienia od widzi misie operatora

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kauj1 napisał:

Wi fi box ma możliwość ułożenia własnej listy ale wystarczy przeoczyć jakiś kanał a jesteśmy już przy numerze np. 90 dodamy kanał który chcemy dać na pozycję 5. I co i nie ma opcji przesuwania.

 

Poważnie nie można przesuwać? A co jak dodadzą nowy kanał? Listę trzeba tworzyć od nowa?

W Ultraboxach też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Za niedługo będę szedł do pobliskiego APS-u C+ po ulotkę z nową listą kanałów, która będzie obowiązywać 10 Sierpnia 

 

Dziś byłem blisko APS więc spytałem o ulotki z nową lista i odpowiedź krótka: może przyjadą za tydzień 🌝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie masakra jak te komunikaty C+ są zapewne umyślnie formułowane i mieszają ludziom w głowach.

Najpierw większość myślała, że dostanie dwa mecze pierwszego wyboru i to jeszcze w 4K (do dziś pojawiają się pytania o to na forum), teraz inni czekają na kanaly eventowe z satelity, bo operator zamiast wystawić kawę na ławę to wypuszcza okrągłe zdania niczym polityczny PRowiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce przerobioną listę w wersji dla drukarek czarno-białych to takie coś zrobiłem.
 

https://files.fm/u/qqragrutu

4 strony, ale można wydrukować podwójnie wtedy wychodzi jedna kartka z w miarę dużą czcionką.

ps. jeśli ktoś zna jakiś inny serwis pozwalający wrzucać pdfy bez rejestracji, maili itp to proszę o PW.

@Darek z Ozimka

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mistrze...🤣

Jedyny plus nowej listy to grupy tematyczne.

Każda lista polskich platform SAT jest do niczego jak dla mnie.

 

Tutaj w Canal+ przeszli samych siebie.

poz. 280 - Rai Due (2)

poz. 283 - Rai Tre (3)

poz. 284 - Rai Uno (1)

 

Zamiast dać 281, 282, 283... a Scuola i Storia dalej...

Banda [beep] i tyle. Trzeba to nazwać po imieniu.

 

 

@spiro PDFy można edytować np. w LibreOffice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej liście zdecydowanie za dużo "potykaczy" - kanałów powtórzonych tak wiele razy byś w końcu się o niego potknął.

 

Bardzo mnie denerwuje co już zrobiono z listą kanałów FTA powyżej tej listy oficjalnej. Wywrócono ją do góry nogami i trzeba wszystkiego szukać na ślepo bo technicy nie zaktualizowali tej listy kanałów na stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DanielK napisał:

 

Tutaj w Canal+ przeszli samych siebie.

poz. 280 - Rai Due (2)

poz. 283 - Rai Tre (3)

poz. 284 - Rai Uno (1)

 

Zamiast dać 281, 282, 283... a Scuola i Storia dalej...

Banda [beep] i tyle. Trzeba to nazwać po imieniu.

.

Nie żebym był adwokarem diabła, ale jak się nie umie liczyć po włosku (ja akurat umię do dziesięciu), to się układa kanały w kolejności alfabetycznej, bo może nikt się nie skapnie że due to dwa a nie jeden, tre to trzy a nie dwa, a Uno to jeden a nie trzy. :D

Strach pomyśleć gdzie by wstawili Rai Quattro (Rai 4) i Rai Cinque (Rai 5) jak i te były by FTA. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...