Jump to content

meckbar

Users
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About meckbar

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Własny Idealny Element Świata

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To tak trochę jak z gotowaniem - są tacy, którzy chodzą do restauracji i dostają gotowe pod nos i są też tacy, którzy lubią sobie sami coś przyrządzić...
 2. Niestety, ale wygląda na to, że decydenci z PC+ „nagle zostali oświeceni” i zareagowali na metody opisane na forum. Zwrot dekodera bez karty nie jest już możliwy bo system to odrzuca. Moduły CI+EFP z ofertą TNK zniknęły ze sklepów i zakup ich graniczy z cudem (chyba, że po zawyżonych cenach na portalach). Ciekawy jestem jak to się dalej rozwinie... @przemek1234 Wskaż mi gdzie mogę wymienić bezproblemowo dekoder z kartą Cameleon na moduł z kartą Cayman - będę wdzięczny.
 3. Niebieski moduł nc+ CI+ - karta Cameleon jest rozpoznawana, kanały nie są deszyfrowane. Czarny moduł CANAL+ CI+ ECP - karta Cameleon jest rozpoznawana, kanały są deszyfrowane. Sprawdzone organoleptycznie przy użyciu wyżej wymienionych modułów z kartą Cameleon z multiroomu i telewizora ze slotem CI+.
 4. Wynika z tego, że znam wielu Kowalskich+ i nawet o tym nie wiedziałem... 🤔 😉
 5. Zwróć uwagę na to, co jest napisane drobnym drukiem pod MODUŁ CAM CI+. Choćby TUTAJ
 6. To takie "niedomówienie”, które pozwala na sprzedaż modułów. Jak zabezpieczenie zostanie aktywowane to dopiero wtedy większość zacznie lekturę regulaminu i stwierdzi, że to nie tak miało być.
 7. Nie wiem skąd wniosek, że ktoś do Ciebie ma pretensje? A sarkastyczny ton i pisanie „superdekoder” w cudzysłowie jest, mniemam, wynikiem tego, że operatora udostępniana całkiem niezły sprzęt blokując jednocześnie jego potencjał. Traktowanie każdego użytkownika (nikomu niczego nie ujmując) jak totalnego laika jest nie na miejscu. Już to kiedyś pisałem, że wystarczyłoby menu z trybem ekspert i to zadowoliłoby tych bardziej wymagających użytkowników. Jeżeli już tak bardzo chcą blokować możliwość oglądania na sprzęcie własnym to niech ten dedykowany będzie na przyzwoitym poziomie. Zły software osłabi możliwości każdego hardware.
 8. Dla zwykłego Kowalskiego to oni mają gotowe odpowiedzi zaczynające się od słów „Nie jesteśmy zobowiązani...” lub „Nie ponosimy odpowiedzialności...” Ich dekodery może i nie są złe, ale z „wykastrowanym” softem potrafią tyle ile potrafią.
 9. Bo to jest „Superdekoder” do odbioru oferty PC+, a nie jakiegoś [beep]u z obcych satelit... 😂 (nie wiedziałem, że chł_am to wulgaryzm podlegający cenzurze 🤔)
 10. Życie to sztuka wyboru. Jeśli chce się mieć to albo poświecisz czas i chęci na naukę albo pieniądze i ktoś zrobi za Ciebie. W mojej ocenie częściej się ludziom po prostu nie chce, a wymówką jest „to dla mnie za trudne”. Żaden znawca nie urodził się z posiadaną wiedzą. Natomiast zgodzę się z twierdzeniem, że zakup tunera na Linuksie przez zupełnego laika to skok na głęboką wodę, ale są tacy którzy sobie radzą. Kluczem do sukcesu jest motywacja. Swoją drogą to operator mógłby umożliwić w swoich dekoderach w menu tryb „ekspert” i zrobiłby tym ruchem przysługę swoim abonentom, którzy potrafią samodzielnie konfigurować urządzenia. Wtedy dodawanie kanałów do listy nie byłoby problemem.
 11. Karta cameleon jest rozpoznawana w niebieskim module nc+ CI+, ale programy z pakietu nie są deszyfrowane.
×
×
 • Create New...