Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa lista kanałów na pierwszy rzut oka wydaje się przemyślana, nie ma ścisku, logiczne bloki tematyczne, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że to totalny chaos, mnóstwo powtórzonych kanałów, z których wiele ma niewłaściwe miejsce.

Całe szczęście że można ułożyć własną listę, chociaż w niektórych dekoderach, wywołuje to u mnie napady szału.

 

Wrzucam własną listę, myślę że jest bardziej przejrzysta i logiczna. Może komuś się przyda. Dla ułatwienia dodałem też numerację operatora, żeby łatwiej było dodać kanały do własnej listy, oraz zaznaczyłem, które kanały są w HD, 4K, które są dostępne w Canal+ Online i które mają możliwość cofania (backward EPG).

Wystarczy kliknąć zielony banner Pobierz:

https://megawrzuta.pl/download/f7036a771ea52a96abf674d7522861ac.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domin107 napisał:

No ja miałem zapisanych 108 kanałów w liście ulubionych a po ich zmianach zostało ich 13.

Mogliby dać możliwość tworzenia własnej numeracji i byłoby po krzyku. 

Przecież jest w dekoderze 4k, Wifibox ... 

Chyba, że ma Wifipremiumbox lub jeszcze starszy

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jupiter napisał:

Wrzucam własną listę, myślę że jest bardziej przejrzysta i logiczna. Może komuś się przyda.

Twoją listę już pobrałem, w moim 2851S mogę zmienić kolejność programów, na szczęście jest ktoś taki jak Ty, który ułatwia ułożenie nowej listy programów w dekoderach C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qufel napisał:

Da się jakoś przywrócić stary układ kanałów? Dekoder wifi premium box

W tym dekoderze nie ma opcji.

 

 

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Da się musisz utworzyć listę ulubionych na podstawie starej listy kanałów. ;)) 

Tylko w dekoderze 4k i wifibox.  Więc?...bez bajerów. 

 

1 godzinę temu, jupiter napisał:

No właśnie, Canal+ powinien dać jakiś rabat na sierpniowy abonament, za czas stracony za układanie listy i to w każdym dekoderze z osobna. 😉

Nie w każdym dekoderze. Napisz reklamację, że dzień straciłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Wymień na ultrabox-y w multiroom 2 dekodery jedna lista ulubionych Można? Można jakby specjalnie dla Ciebie ;D 

Multiroomowe Ultraboxy zaciągają listę ulubionych z głównego? A głównym może byc Technicolor a dodatkowe ADB? Będzie to działać?

 

5 godzin temu, Egzek napisał:

Posiada może ktoś starą listę kanałów i numerację? Człowiek się przyzwyczaił a ten nowy układ to dla mnie całkowity chaos. 

 

Ja utwarzałem listę ulubionych właśnie na bazie tej starej listy, ale zrobiłem kilka usprawnień, pousuwałem duble i przesunąłem kanały lifestylowe i motoryzacyjne bliżej ogólnotematycznych, żeby nie mieszały się z muzycznymi. Masz aktualne numery kanałów więc łatwiej będzie Ci dodać, nie musisz już szukać.

 

https://megawrzuta.pl/download/f7036a771ea52a96abf674d7522861ac.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na liście w dekoderach Vu+ masz kanały po kolei. Nie masz przerw w numeracji kanałów ;)

PS. Inaczej się nie da.

 

Dla przykładu na dekoderze dedykowanym od PC+ / NC+ masz tak:

43. Kino Polska
44. Kino TV

Ogólne/informacyjne

50. TVN24

51. TVN24 BiS

 

Na liście kanałów w dekoderze Vu+ będziesz miał tak:

43. Kino Polska

44. Kino TV

Ogólne/informacyjne

45 zamiast 50. TVN24

46 zamiast 51. TVN24 BiS

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi. Na liście która mam np TVN24 jest na pozycji 50 by zachować numerację. Ale między 44 a 50 są wsadzone puste kanały by zachować dalsza numerację. Na tych pustych miejscach podczas przełączania wskakuje czarny ekran ekran (to normalne). Chce by dekoder pomijał te puste miejsca podczas przełączania kanałów. Jak widzisz da się wsadzić puste miejsca. 136d8498b2f8d15b3f17a0190b70bfde.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...