Jump to content

mikoko

Users
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Świetna

About mikoko

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale jakoś na hiszpańskiej żadnych numerów kart, ani innych udziwnień nie ma. Patrz na mecz, który właśnie leci.
 2. Dokładnie, Premier League zniknęła z C+ 4K, z wyjątkiem dzisiejszego meczu. Nie wiem, czy zauważyliście, ale w pewnych momentach było widać duży kwadrat i przecięcie obrazy na pół. Jakby lekkie przesunięcie obrazu, takie niewidoczne linie.
 3. Dziwne, bo nie było cyferek z numerem karty. Poczekajmy chwilę, jak będzie ECP to zaraz będzie odzew. [emoji12]
 4. Jeśli dobrze kojarzę to masz tę umowę na niebieskim module?
 5. Bardzo dobrym ruchem C+ było dodanie Viasat History i innych od Polsatu. Bardzo często oglądam. Szkoda tylko, że są tak daleko na liście (180). Na kanał Polsat Doku tez bym się nie pogniewał.
 6. Ja poleciałem po ultrabox a co. Brak w moim tv ECP to była nie jedna przyczyna. U mnie tv często gra w tle. Coś robię, krzątam się po domu, sprzątam. Słyszę coś ciekawego to sobie cofam. Spróbuj to zrobić na tv Sony i module. Nagrywanie kilku kanałów tez się przydaje o vod nie wspomnę.
 7. U mnie podobnie. Pogorszyły się parametry tego transpondera
 8. Podobnie zrobiło apple ze swoimi pamięciami w iphonach. Zabieramy wam wersje 64 gb. Zostawimy 32 i 128 gb. Masz pan wybieraj „moja jest w paski” [emoji12]
 9. Premiera John Wick3 z wytwórni Monolith. ciekawe czy to trwały powrot
 10. Ile kabli antenowych podpietych jest do dekodera? Dlatego nie mozesz ogladac innego kanalu, niz nagrywany. Trzeba pociągnąć drugi kabel antenowy i zmienic konwerter. Chyba ze masz instalacje unicable.
 11. Nie da się przy aneksie wymienić dekoder na moduł. Jedyna opcja to dobranie drugiej umowy z modułem i zakończenie tej z dekoderem. Przechodziłem to
 12. Trzeba będzie kupić na czarna godzinę czarny moduł na hollex puki są jeszcze dostępne. Coś mi się wydaje ze zaraz znikną.
×
×
 • Create New...