Jump to content

mikoko

Users
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

About mikoko

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mam content Store tylko LG smart word w której nie ma hbo go. A była kiedyś za to gier od groma
 2. I weź tu kup LG z WebOS gdzie tv z 2016 roku traci wsparcie dla aplikacji hbo go. Nie pooglądasz nie bo nie
 3. Widziałeś mój lament nad różnicami między aplikacjami? Pisałem znacznie wcześniej ze brakuje mi tylko na nc+go AirPlay. Widzisz w poście jakikolwiek głos krytyki dla nowej usługi ? Nie dla mnie i tyle. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 4. Ale ja wcześniej pisałem o tym ze to usługa dla nowych. Padły tu zarzuty ze niby trzymamy darmowy miesiąc na lepsze czasy. Cytując klasyka „a na co mnie to?”
 5. Podaj mi jeden przykład dla którego będąc w domu i mając full abo mam dodatkowo interesować się nowym płatnym myCanal ?
 6. Ok wiec AirPlay w myCanal będzie [emoji106] trzeba by nacisnąć na AirPlay w nc+go
 7. Skąd pewność ze będzie odblokowane AirPlay w aplikacji myCanal ? Do dziś w nc+ go AirPlay jest zablokowane
 8. Moja opinia o nowej usłudze. Bardzo bym chciał aby nc+go w końcu zrobiła aplikacje na android tv bądź udostępniła AirPlay. Po tej uwadze konsultant sugerował podpięcie mojego maca do tv przez HDMI [emoji15]. Serio w 2020 r? Nic mi więcej nie potrzeba jak ów dostęp do kolekcji vod na tv bo pozbyłem się dekodera na rzecz modułu cam. Mając wysoki abonament sat nie zamierzam korzystać z myCanal, wystarczy mi nc+ go na iPadzie choć jak wspomniałem liczę na apke na tv. Zgadzam się ze ta usługa jest skierowana raczej dla nowych ewentualnie klientów. Wszystkim innym wystarczy nc+go i mogę się założyć ze za miesiąc płacących za usługę abonentów sat będzie promil. Jest jeszcze szansa ze w przyszłości zmigruja klientów nc+go do myCanal. Wtedy będzie to miało sens. Teraz nawet nie odpalam darmowego miesiąca bo i po co. Włączyłem to co oglądaj za darmo i mi wystarczy ale rozumiem osoby nie mające danych kanałów w pakietach c+, hbo filmbox. Zawsze to miesiąc oglądania za free [emoji12]
 9. Właśnie. [emoji106] ale kinowy sobie ustawiłem nawet z korektą kolorów. Jest bardzo dobrze
 10. Kino pro powiadasz? [emoji848] mam xg9505 masz na myśli ustawienia pro po kombinacji klawiszy pilota ?
 11. Dla użytkowników tv Sony. Aplikacja przy starcie przechodzi w tryb obrazu zdjęcia. Widać klatkarz bo nie można włączyć upłyniacza. Musicie zmienić tryb obrazu na własny. Ja mam kino. Jest dużo lepiej.
 12. Na ios wczoraj została zgłoszona do AppStore. Trwa weryfikacja
×
×
 • Create New...