Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej naturalne byłoby ułożenie listy przez operatora zaczynając od TVP1-2, Polsatu, TVN itd jak to ma miejsce w kablówkach.

Ja mam Entry+ i paczkę C+, zapewne się szybko przyzwyczaję do nowej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Najbardziej naturalne byłoby ułożenie listy przez operatora zaczynając od TVP1-2, Polsatu, TVN itd jak to ma miejsce w kablówkach.

Ja mam Entry+ i paczkę C+, zapewne się szybko przyzwyczaję do nowej listy.

W obecnych czasach,  przesunięcie jak najdalej TVP 1,2, Info jest najlepszym rozwiązaniem. ;-)

 

Godzinę temu, domin107 napisał:

Mnie od zawsze wpienia, że nie można własnej numeracji sobie robić.

Wymiana dekodera na 4k i problem zniknie. Chyba, że chcesz nerwy tracić to wifiszrota, tak jak napisał @Dr.STech

Jeszcze na zmianę softu czekają Wifipremiumboxy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko mi będzie nauczyć moich rodziców nowej listy kanałów w C+, która będzie obowiązywać od 10 Sierpnia b.r. Jutro będę szedł do pobliskiego APS-u C+ po ulotkę z nową listą kanałów.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

W obecnych czasach,  przesunięcie jak najdalej TVP 1,2, Info jest najlepszym rozwiązaniem. ;-)

 

 

Bardzo słabe. Wręcz prostackie bo nikt inny w dyskusji nie użył fobicznego "argumentu" Nie ratuje niby ironia. Nie musiał Pan obwieszczać bez sensu na jakie wiece chodzi.

Zmiana a"la Polsat narobi zamieszania wśród użytkowników niższych pakietów. Stara obowiązywała wiele lat i była jak akt założycielski.

Lista to domena operatora, pewnie także przedmiot tarów bizesowych z nadawcami, a każdy grosz ważny. Przyzwyczaimy się jak ze wszystkim.

We Francji C+ zdaje się robi ukłon w stronę nadawców uznawanych za popularne TF1 i 2 publiczne na czele listy. Niezależnie czy ktoś to oglada czy nie.

W Polsce w NTC, wielu kablówkach publiczne na czele listy i to też ważny argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

W obecnych czasach,  przesunięcie jak najdalej TVP 1,2, Info jest najlepszym rozwiązaniem. ;-)

 

Wymiana dekodera na 4k i problem zniknie. Chyba, że chcesz nerwy tracić to wifiszrota, tak jak napisał @Dr.STech

Jeszcze na zmianę softu czekają Wifipremiumboxy

 

W deku 4k od nich możesz własną numerację robić ? Nie chodzi mi o listę ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
13 godzin temu, support458 napisał:

Ludzie z niskimi pakietami dostaną szału jak po zmianie listy na początku na każdym kanale będzie komunikat o braku dostępu.

Barwo dla PR PC+. Ale kasa jest najważniejsza, więc pewnie cześć z nich kupi tzw kanały premium.

Jak na każdym kanale? Ktoś z niskim pakietem nie będzie miał jedynie dostępu do kanału nr 2 (CANAL+Premium obecnie k. 9), bo kanał C+Family ma zostać udostępniony dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał:

W deku 4k od nich możesz własną numerację robić ? Nie chodzi mi o listę ulubionych

Można własną numerację, ale na ulubionej. Główna lista nie jest do ruszenia.

 

 

Godzinę temu, zygaj napisał:

....Pan obwieszczać bez sensu na jakie wiece chodzi....

Ja na żadne wiece nie chodzę. Mam ważniejsze sprawy w życiu. Za to widzę co jest mówione na każdej stacji informacyjnej. Chyba nie powiesz mi, że TVP mówi prawdę?

 

 

2 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Oj ciężko mi będzie nauczyć moich rodziców nowej listy kanałów w C+, która będzie obowiązywać od 10 Sierpnia b.r. Jutro będę szedł do pobliskiego APS-u C+ po ulotkę z nową listą kanałów.

 

 

Jak mają 4k lub wifiszrota, to ułóż rodzicom taka jaka chcą.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna słuszna lista kanałów, ciekawe kiedy, oglądalność im spada i monetyzacja, niska numeracja pozwala zatrzymać klikanie pilotem na byle czym nieważne jaki kanał:D na pozycje 200 nawet nie dojdziesz a to realnie potem wpływa wycenę rynku reklamowego.

C+ stawia na własne kanały wyżej a nie cudze, zbrodnia na narodzie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera na 4k i problem zniknie. Chyba, że chcesz nerwy tracić to wifiszrota, tak jak napisał @Dr.STech
Jeszcze na zmianę softu czekają Wifipremiumboxy
 

Wystarczy zmienić dekoder na moduł. Oczywiście jeżeli jest taka opcja w tv. Ja wymieniłam „mydelniczek” na moduł i nie ma problemu z lista operatora. I nie ma opłaty za dzierżawę dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych kanałów też jest dział odpowiedni a czemu wywalili aż tam, bez sens.

 

288. TV Okazje 289. Tele5 290. Polonia1 291. AXN Black 292. AXN White 293. AXN Spin

 

Przesadzili naprawdę z tymi kanałami canal+ że praktycznie w każdym dziale są aż [beep] się chce jak widzę tę listę z nawalonymi kanałami canal+ na siłę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiri, prawdopodobnie kanały AXN Spin HD, AXN White i AXN Black niebawem zakończą nadawanie na polskim rynku, stąd nadal ich brak w sekcji filmowo-serialowej po zmianie listy i ich obecność za kanałami zagranicznymi, czyli bardzo daleko na liście kanałów. Przy obecnym rozdrobieniu praw filmowych, wystarczy jeden kanał AXN. Pozostałe są zbędne i nie wnoszą niczego ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PB są listy ulubione od zawsze a korzysta z nich zaledwie może procent użytkowników, dlatego PB nie odważył się na zmianę układu kanału na początku listy (do pozycji 200). Dodał do listy nowe pogrupowane zakresami tematyczne zestawy kanałów. To mniej inwazyjne/ryzykowane. Tak czy inaczej współczuje call center PC+ w dniu 10.08. Ponadto zmiana listy PC+ pokazuje, że dotychczasowe znaczenie przychodu z kanałów TVN w ofercie Discovery maleje. Udostępnienie kanałów TVN Turbo, TVN Style i TVN24 w nowej ofercie telewizji naziemnej PB również pokazuje jak ważne dla Discovery jest szukanie nowych źródeł przychodu dla kanałów TVN.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ich player jest wysoko na liście choć spora część Abonentów nie wie jak to oglądać. Po raz pierwszy za to w historii kanały z tak wysokim miejscem na liście  (1-2) nie będą dostępne dla wszystkich. Rzeczywiście to jest absurd żeby tak zaczynać listę kanałów od... niedostępnych. Abonenci pomyślą, że coś im nie działa.

 

Pozostaje pytanie czy rzeczywiście C+ Family będzie udostępniony wszystkim Abonentom.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 20 lat grzebania w sat a Wy wciąż jaracie się układaniem ulubionych ,imponujące jak można tak się tym " napalać "

Od zawsze i na zawsze w dedykowanych dekoderach powinna być tylko i wyłącznie lista na sztywno ustawiona od operatora i basta !!

 

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...