Jump to content

Dr.STech

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Dr.STech

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli jest w instalacji Astra to nie możesz ustawić "Bez DISEqC", bo wtedy mogą być problemy jak opisałeś. Ustaw DISEqC i na HotBirdzie daj LNB1.
 2. Piszecie niepotwierdzone informacje i sami robicie dezinformacje. Mam jeden dekoder, na którym występuje ten problem i jak przełożę z niego kartę do dekodera z oscamem to bez problemu nagrywam inny kanał, a nawet dwa inne niż ten oglądany. Nie jest to zatem problem licznika, a coś innego w tych dekoderach nie działa. Co lepsze ta sama karta w drugim dekoderze PACE działa bez zacięć. Jedyna różnica, że ten na którym jest problem jest bez tunera DVB-T.
 3. Z twojego opisu wynika, że to kwestia oprogramowania, a nie zmian na karcie. Z moich obserwacji wynika, że problem jest tylko na PACEach bez tunera DVB-T. Wymień u dystrybutora na taki z tunerem i problem zniknie.
 4. Na moim PACE nie mam takich objawów. Bez problemu nagrywam TV6 czy TV4 i oglądam TVN24 w tym samym czasie. Instalacja TWIN ale zmieniałem na POJEDYNCZA i też jest bez zakłóceń/przerw. PACE z softem 162 i kartą cameleon.
 5. Jest dostępna aktualizacja. Wystarczy w menu wyszukać.
 6. Może za wcześnie włożyłeś kartę? Mi kiedyś pomogło jak zrobiłem według instrukcji od pracownika z punktu: 1. Uruchomić dekoder bez karty dekodującej. 2. Po uruchomieniu w MENU dekodera wybrać powrót do ustawień fabrycznych (MENU->USTAWIENIA->USTAWIENIA FABRYCZNE). 3. Umieścić kartę dekodującą dopiero po pojawieniu się planszy pierwszej instalacji.
×
×
 • Create New...