Jump to content

Dr.STech

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Dr.STech

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 1. Dr.STech

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Piszecie niepotwierdzone informacje i sami robicie dezinformacje. Mam jeden dekoder, na którym występuje ten problem i jak przełożę z niego kartę do dekodera z oscamem to bez problemu nagrywam inny kanał, a nawet dwa inne niż ten oglądany. Nie jest to zatem problem licznika, a coś innego w tych dekoderach nie działa. Co lepsze ta sama karta w drugim dekoderze PACE działa bez zacięć. Jedyna różnica, że ten na którym jest problem jest bez tunera DVB-T.
 2. Dr.STech

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Z twojego opisu wynika, że to kwestia oprogramowania, a nie zmian na karcie. Z moich obserwacji wynika, że problem jest tylko na PACEach bez tunera DVB-T. Wymień u dystrybutora na taki z tunerem i problem zniknie.
 3. Dr.STech

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Na moim PACE nie mam takich objawów. Bez problemu nagrywam TV6 czy TV4 i oglądam TVN24 w tym samym czasie. Instalacja TWIN ale zmieniałem na POJEDYNCZA i też jest bez zakłóceń/przerw. PACE z softem 162 i kartą cameleon.
 4. Dr.STech

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Jest dostępna aktualizacja. Wystarczy w menu wyszukać.
 5. Dr.STech

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Może za wcześnie włożyłeś kartę? Mi kiedyś pomogło jak zrobiłem według instrukcji od pracownika z punktu: 1. Uruchomić dekoder bez karty dekodującej. 2. Po uruchomieniu w MENU dekodera wybrać powrót do ustawień fabrycznych (MENU->USTAWIENIA->USTAWIENIA FABRYCZNE). 3. Umieścić kartę dekodującą dopiero po pojawieniu się planszy pierwszej instalacji.
 6. Dr.STech

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Rozdział II. Zasady korzystania z usług na Sprzęcie własnym Abonenta 1. Dostawca usług, w przypadku udostępnienia usług, do których odbioru może być wykorzystana Karta dekodująca niesparowana ze Sprzętem własnym Abonenta, udostępnia Abonentowi Kartę dekodującą w ofertach skierowanych do Abonentów ze Sprzętem własnym Abonenta. Karta działa prawidłowo wyłącznie w Sprzęcie, którego aktualna lista dostępna jest u Autoryzowanych Przedstawicieli, w Biurze Obsługi Klienta. Abonent zobowiązuje się używać Karty dekodującej w sposób określony w Umowie, Regulaminie, Cenniku, niniejszych Szczegółowych Warunkach, odrębnych Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji oraz odpowiadający właściwościom Karty dekodującej i jej przeznaczeniu. Do Karty dekodującej stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu dotyczące Sprzętu, nie stosuje się natomiast postanowień dotyczących Czynszu Najmu. A oto ta lista: Lista kompatybilnych dekoderów: ADB 5800S/SE ADB 5800SX/SE ADB 5810SWX ADB 5720SX/SE ADB 3740SX ADB 2849ST/2850ST ADB 2851S Pace HDS7241 PaceHDS7241CD Sagemcom DSI83 Sagemcom DSI87 Sagemcom DSIW74 ADB NCP-4740SF Technicolor USW4001NCP Moduł CAM CI+ nc+ Warunkiem koniecznym dla spełnienia wymagania technicznego jest korzystanie z dekodera z zainstalowanym, oryginalnym oprogramowaniem operatora.
×