Jump to content

Dr.STech

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Dr.STech

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po co Ci 8 strumieni jak Twój dekoder, zakładam, że z CI+ 1.3, nie obsługuje dekodowanie wielu strumieni. Dopiero CI+ 1.4 ma taką funkcjonalność ale to jeszcze musi wspierać sprzęt. Żadna ze znanych mi marek nie obsługuje dekodowania wielu strumieni w CI+. Nie mylić z CI, bo tam jest to możliwe ale CAM CANAL+ jest przecież CI+. Po co zatem operator ma wywalić kasę na moduł wieloserwisowy jak żaden host (TV, czy dekoder) tego nie obsługuje.
 2. I TV musi wspierać 5.1 na HDMI, bo Netflix to sprawdza i jak nie ma to zmienia na stereo.
 3. Ile masz kabli podłączonych do dekodera? Jeżeli dwa i instalacja ma diseqc to na obu wybierz z diseqc
 4. @mikoko HDR HLG jest przeźroczysty dla dekodera. To twój TV przetwarza widocznie w inny sposób w zależności od źródła. Pamiętam, że TV Samsunga z 2015 czy 2016 roku tak miały, że na wejściu sat obsługują HLG a na HDMI już nie. Skoro już tak narzekasz jak źle działa ten dekoder to go najpierw poprawnie skonfiguruj. Ten komunikat Kanał jest obecnie nie nadawany ma związek z błędnym ustawieniem konfiguracji antenowej w stosunku do stanu faktycznego. Jeśli nie masz diseqc to go wyłącz. Jeśli masz to ustaw poprawnie na obu wejściach.
 5. Nie, bo to nie kwestia CAMa, a nadawanego sygnału. Jakby dekodowanie było możliwe z samej karty także by był ten objaw.
 6. Wytłumaczenie jest takie, że sygnał ma błędy, z którymi nie radzą sobie dane chipsety. Podobnie było z HotBird 4K, gdzie Broadcomy sobie nie radziły, a HIsilicony bez problemu odbierały.
 7. A pokaż mi, że w specyfikacji jest napisane że model nie ma 8k. Nie ma i nie wspiera. Taka sama analogia do ECP.
 8. Klucz ECP może być wgrywany tylko w procesie produkcyjnym, więc zapomnij o wspieraniu ECP jeśli TV nie miał tego zrobionego w fabryce.
 9. Obecnie nie ma żadnego z tej listy, który by nie działał, więc gdzie widzisz problem?
 10. Przecież lista jest na stronie: https://pl.canalplus.com/pomoc/Lista wpieranych modeli telewizorow
 11. Co więcej, najlepiej wyjąc i włożyć moduł na tym kanale (TVP1 HD z satelity), aby poprawnie się zainicjował.
 12. Jakiś komunikat, błąd, cokolwiek więcej napisz, niż tylko, że nie działa. Równie dobrze mogę odpowiedzieć, że źle włożyłeś moduł i go popraw albo kartę odwrotnie lub masz problem z parowaniem/uprawnieniami. Wybieraj z możliwych przyczyn:)
 13. To jest lista TV wspierających CI+ (bez ECP). Są tam modele z przed 5 lat!
 14. Mówisz i masz To rozwiązanie jest już od lat ale działa w obrębie jednego systemu kodowania. Media i Turbo z mydelniczkami, a Wifi Premium i 4K Ultrabox z Sagemcomami.
×
×
 • Create New...