Skocz do zawartości

kauj1

Użytkownicy
 • Zawartość

  463
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O kauj1

 • Tytuł
  Rozpisany

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kauj1

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ufff. Dziś c+now działa u mnie, jest mecz siatkówki. Wczoraj jak was pytałem czy macie logo jak nie ma transmisji, u mnie zakodowane było. U kumpla z camelem na fergusonie też miał zakodowane, teraz mi potwierdził że ma dostęp. Coś może testują na jakiejś partii kart.
 2. kauj1

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Używam na fergusonie. Nie ma tam opcji aby to sprawdzić. Wszystko inne działa póki co. Wszystko co mam w pakiecie superpremium+, elevety, polsaty. Dekoderów na stanie nie mam. Tak z tydzień temu jak przełączałem to działał, nawet coś tam leciało.
 3. kauj1

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Inne kanały z tego tp. na którym jest c+now działają prawidłowo.
 4. kauj1

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Witam. Mała ciekawostka i zapytanie ??? Karta po cyfrze + ferguson. Czy macie aktywny C+Now, bo ja do tej pory nawet jak nic tam nie leciało to była plansza z logo C+Now. Dziś przypadkowo tam trafiłem przy przełączaniu kanałów i jest zakodowany. Czarny ekran. Sąsiad z dekoderem na caymanie ten kanał ma odkodowany, tzn. jest plansza z logo. Czy to może mieć jakiś związek z parowaniem ???
 5. kauj1

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Witam. Mała ciekawostka i zapytanie ??? Karta po cyfrze + ferguson. Czy macie aktywny C+Now, bo ja do tej pory nawet jak nic tam nie leciało to była plansza z logo C+Now. Dziś przypadkowo tam trafiłem przy przełączaniu kanałów i jest zakodowany. Czarny ekran. Sąsiad z dekoderem na caymanie ten kanał ma odkodowany, tzn. jest plansza z logo.
 6. kauj1

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Witam. Nie masz na stanie żadnego dekodera, tylko karty po cyfrze??? Bo jeśli ci zablokowali przez FEDC i każą brać dekodery w czasie umowy za opłatą, a na obecnej umowie nie masz dekoderów, to nic innego jak zmiana warunków umowy z ich strony (zmiana ceny).
 7. A jak teraz nie mam od nich dekodera to FEDC na karty nie pójdzie???
 8. kauj1

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019). Mam 2 x cameleon bez deków od nich. Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu. I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu? Czy przedłużać? Bo w razie czego muszą mi dać dekoder, a jak będzie płatny to jest zmiana warunków umowy.
 9. Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019). Mam 2 x cameleon bez deków od nich. Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu. I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu?
 10. Witam. Ponawiam moje pytanie. Czy ktoś z Was przedłużał umowę już w tym roku mając na stanie tylko dwie karty (po cyfrze) bez dekoderów ? Tzn. nie mając ich teraz na umowie???
 11. Witam. Czy ktoś z Was przedłużał umowę już w tym roku mając na stanie tylko dwie karty (po cyfrze) bez dekoderów ?
 12. kauj1

  nc+ – opcje dodatkowe

  Z regulaminu Mistrzowska Piłka, na temat tej aktywacji 15 zł. 3. Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej. W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia. czyli, jak się zamówi np. 1 lutego i zrezygnuje do 14 dni od włączenia to naliczą dodatkowo te 15 zł niby aktywacji.
 13. kauj1

  nc+ – opcje dodatkowe

  Ja mam pakiet Superpremium+ i w "Moje nc+" nie mam możliwości dokupienia opcji Mistrzowska Piłka. Ani w promocjach, ani na miesiąc. Umowa do końca kwietnia.
 14. Działa wam HBO Go na najnowszej Mozilli? Bo u mnie nie, a na Operze idzie bez problemu.
×