Jump to content

kauj1

Users
 • Content Count

  470
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kauj1

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak też robię. Pytam z czystej ciekawości. Czy wołają o opłatę za dekodery. Bo jeśli o mnie chodzi na pewno nie będę płacił za to że używam dekoder i jeszcze płacę abo koło 120 zł
 2. Mam 2 x cameleon (umowa na czas nieokreślony). Pismo dostałem jakiś czas temu o tym, że karty od lipca nie będą działać w dekach nie od nich. Co daje C+? Czy jak oddam karty to dają 2 x dekodery (jeden główny + multi)? Mają jakieś oferty dla tych jeszcze z kartami po cyfrze???
 3. Nie wiem jak u was ale u mnie Trace tv "powrócił" i jest obraz. Nie mam dekoderów od c+. Przez ostatnie kilka dni ten kanał był zakodowany. Pisałem do nich na chacie z poziomu moje nc+, że nie ma tego kanału. Po 3 dniach kanał jest. Zobaczymy na jak długo i czy nie będą robić tego z innymi kanałami.
 4. A co dają jako multiroom przez wifi oprócz wi fi boxa. Premiumboxa można uzyskać. Nie ma mowy abym poleciał i kartki zdał. Przynajmniej do czerwca.
 5. Mam umowę na czas nieokreślony i 2 x karty( tzw. główna + multiroom bez dekoderów na umowie). Pisemko dostałem. Pytałem co dają. Za 0 zł główny to wi fi premiumbox, a do multi wi fi box. Aktywacja 0 zł. Pytałem o 4K jako główny, to wołają 10 zł za niego co miesiąc (niepoważni). Jak wyżej wspomniałem jestem na umowie na czas nieokreślony i teraz to im powinno zależeć aby mi dać ofertę z dekami jak ja chcę aby np. umowę przedłużyć na 24 m.
 6. Witam. Ciekawostka z mojej umowy, która przeszła na czas nieokreślony 1 maja. W sekcji Poszerz swoją ofertę mam możliwość promocyjnie wykupić Filmbox Pack. Maj za 0 zł od czerwca 5 zł m-c.
 7. Ufff. Dziś c+now działa u mnie, jest mecz siatkówki. Wczoraj jak was pytałem czy macie logo jak nie ma transmisji, u mnie zakodowane było. U kumpla z camelem na fergusonie też miał zakodowane, teraz mi potwierdził że ma dostęp. Coś może testują na jakiejś partii kart.
 8. Używam na fergusonie. Nie ma tam opcji aby to sprawdzić. Wszystko inne działa póki co. Wszystko co mam w pakiecie superpremium+, elevety, polsaty. Dekoderów na stanie nie mam. Tak z tydzień temu jak przełączałem to działał, nawet coś tam leciało.
 9. Inne kanały z tego tp. na którym jest c+now działają prawidłowo.
 10. Witam. Mała ciekawostka i zapytanie ??? Karta po cyfrze + ferguson. Czy macie aktywny C+Now, bo ja do tej pory nawet jak nic tam nie leciało to była plansza z logo C+Now. Dziś przypadkowo tam trafiłem przy przełączaniu kanałów i jest zakodowany. Czarny ekran. Sąsiad z dekoderem na caymanie ten kanał ma odkodowany, tzn. jest plansza z logo. Czy to może mieć jakiś związek z parowaniem ???
 11. Witam. Mała ciekawostka i zapytanie ??? Karta po cyfrze + ferguson. Czy macie aktywny C+Now, bo ja do tej pory nawet jak nic tam nie leciało to była plansza z logo C+Now. Dziś przypadkowo tam trafiłem przy przełączaniu kanałów i jest zakodowany. Czarny ekran. Sąsiad z dekoderem na caymanie ten kanał ma odkodowany, tzn. jest plansza z logo.
 12. Witam. Nie masz na stanie żadnego dekodera, tylko karty po cyfrze??? Bo jeśli ci zablokowali przez FEDC i każą brać dekodery w czasie umowy za opłatą, a na obecnej umowie nie masz dekoderów, to nic innego jak zmiana warunków umowy z ich strony (zmiana ceny).
 13. Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019). Mam 2 x cameleon bez deków od nich. Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu. I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu? Czy przedłużać? Bo w razie czego muszą mi dać dekoder, a jak będzie płatny to jest zmiana warunków umowy.
×
×
 • Create New...