Jump to content

kauj1

Users
 • Content Count

  487
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About kauj1

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Pisałem o tej usterce wyżej. Hey. Miałem to samo. Po każdej nocy brak sygnału. Ustawienia fabryczne nie pomogły. Mam 2 multi jeden wifi box ma początek numeru seryjnego ESCA019, Drugi ten zepsuty miał ESCA014. Wymieniłem w salonie na 019. Jest ok. Dodam, że takie objawy były od samego początku po dobraniu drugiego multi. Po tej wymianie ani razu braku sygnału z anteny nie miałem.
 2. Aktywowałem jako abonent. Grafika ok. Ale oferta w porównaniu do nc+go uboga.
 3. Hey. Miałem to samo. Po każdej nocy brak sygnału. Ustawienia fabryczne nie pomogły. Mam 2 multi jeden wifi box ma początek numeru ESCA019. Drugi ten zepsuty miał ESCA014. Wymieniłem w salonie na 019. Jest ok. Dodam, że takie objawy były od samego początku po dobraniu drugiego multi.
 4. To ok. Czyli wymiana nie ma sensu . W sumie on jest do multi i służy przede wszystkim do tv. Główny dek mam 4k adb i on to jest bajka. Go tv to może 2 sekundy i jest radio+ to od razu + te inne internety na nim. Gość w salonie mówił nieoficjalnie, że jest szansa może grudzień, styczeń na 4k do multi. Oby tak się stało. Tylko, że multi 10 zł i za dek pewnie też zawołają.
 5. Czy to norma, że nc+go tv uruchamia się długo na tym dekoderze???
 6. Mam podobne objawy w wifi box. Mam 2 x jako multiroom z tym, że przydarzyło mi się to 2 razy (dekodery mam od 3 tygodni). W jednym zawsze po czuwaniu po nocy jest sygnał, a w drugim wifi boxie 2 razy zdarzyło się, że chcę włączyć, zegar jest na wyświetlaczu a po uruchomieniu plansza "brak sygnału". Dziś nawet było tak, że oglądam tv przełączam na inny kanał i brak sygnału. Byłem w punkcie, mówię co i jak gość podpina, działa, nie podlega wymianie. Mówię, że to tak raz na tydzień się zdarza, on- te dekodery tak mają.
 7. Witam. Mam ten dekoder od 2 dni + 2 multiroomy. Co mogło być przyczyną. Wieczorem wszystkie kanały świeciły. Dziś rano też. Koło 14 włączam dek 4k na wszystkich kanałach ciemno. Pisze brak uprawnień itp. Mooltiroomy działały. Z paska menu w dek 4k zniknęła też ikona "MULTIROOM". W menu dek 4k uprawnienia karty były do 6-10-2020. Dałem na tvp1 i po 5 minutach wskoczyło wszystko i pojawiła się zakładka MULTIROOM.
 8. To już zgłupiałem. Teraz byłem w punkcie autoryzowanym c+ i pracownik zapewnia że multi zostaje niezależny. Jak teraz ( 2 karty po cyfrze+). Nie trzeba dekoderów łączyć przez wi fi i internet.
 9. Hey. To na razie propozycja. Ale babka mówiła na początku, że rozmowa jest rejestrowana. Kilka razy pytałem o multi bo mam po cyfrze i nawet powiedziała że dekodery nie muszą być w jednym domu. A jakby to był multi iti to nie wołaliby 10 zł za niego???
 10. Podczas rozmowy potwierdzone kilkukrotnie przez konsultanta, że dekodery będą działać niezależnie.
 11. Propozycja z dziś: nie mam dekoderów od c+. -Superpremium 4k_109.99 zł -Mistrzowska piłka_0 zł -Fox Play, Nat Geo Play_0 zł -Multiroom po Cyfrze_0 zł -Dekoder 4K_5 zł/m z 1 TB (wymiana jednego cameleona na caymana) -Dekoder wi-fi box_0 zł /m -aktywacja dekoderów 0 zł. ???????
 12. Dołączył do nich Golf Channel. Przynajmniej u mnie.
 13. Czyli lepiej dołożyć parę złotych i kupić ten lepszy. A jak z zasilaniem z USB z dekodera C+?
 14. OK. dzięki. A te w cenie 25-50 zł nie będą działać?
 15. Ja już nic z tego nie rozumiem. Dziś podczas przedstawiania oferty przez konsultanta, stwierdził on, że po 1 lipca jeśli teraz na kontrakcie nie mam dekoderów a nie wezmę nowych to dostępu do tv nie stracę. Twierdził, że jak chcę przedłużyć umowę to mogę ale dekoderów nie wciskał.
×
×
 • Create New...