Jump to content

kauj1

Users
 • Content Count

  465
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kauj1

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Ciekawostka z mojej umowy, która przeszła na czas nieokreślony 1 maja. W sekcji Poszerz swoją ofertę mam możliwość promocyjnie wykupić Filmbox Pack. Maj za 0 zł od czerwca 5 zł m-c.
 2. Ufff. Dziś c+now działa u mnie, jest mecz siatkówki. Wczoraj jak was pytałem czy macie logo jak nie ma transmisji, u mnie zakodowane było. U kumpla z camelem na fergusonie też miał zakodowane, teraz mi potwierdził że ma dostęp. Coś może testują na jakiejś partii kart.
 3. Używam na fergusonie. Nie ma tam opcji aby to sprawdzić. Wszystko inne działa póki co. Wszystko co mam w pakiecie superpremium+, elevety, polsaty. Dekoderów na stanie nie mam. Tak z tydzień temu jak przełączałem to działał, nawet coś tam leciało.
 4. Inne kanały z tego tp. na którym jest c+now działają prawidłowo.
 5. Witam. Mała ciekawostka i zapytanie ??? Karta po cyfrze + ferguson. Czy macie aktywny C+Now, bo ja do tej pory nawet jak nic tam nie leciało to była plansza z logo C+Now. Dziś przypadkowo tam trafiłem przy przełączaniu kanałów i jest zakodowany. Czarny ekran. Sąsiad z dekoderem na caymanie ten kanał ma odkodowany, tzn. jest plansza z logo. Czy to może mieć jakiś związek z parowaniem ???
 6. Witam. Mała ciekawostka i zapytanie ??? Karta po cyfrze + ferguson. Czy macie aktywny C+Now, bo ja do tej pory nawet jak nic tam nie leciało to była plansza z logo C+Now. Dziś przypadkowo tam trafiłem przy przełączaniu kanałów i jest zakodowany. Czarny ekran. Sąsiad z dekoderem na caymanie ten kanał ma odkodowany, tzn. jest plansza z logo.
 7. Witam. Nie masz na stanie żadnego dekodera, tylko karty po cyfrze??? Bo jeśli ci zablokowali przez FEDC i każą brać dekodery w czasie umowy za opłatą, a na obecnej umowie nie masz dekoderów, to nic innego jak zmiana warunków umowy z ich strony (zmiana ceny).
 8. Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019). Mam 2 x cameleon bez deków od nich. Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu. I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu? Czy przedłużać? Bo w razie czego muszą mi dać dekoder, a jak będzie płatny to jest zmiana warunków umowy.
 9. Witam. Konsultanci sami do mnie wydzwaniają i proponują przedłużenie umowy (koniec kwietnia 2019). Mam 2 x cameleon bez deków od nich. Babka gwarantowała, że przez 24 miesiące tych kart nie będą wymieniać po przedłużeniu. I jak to rozumieć ??? Bo się może okazać co innego po przedłużeniu?
 10. Witam. Ponawiam moje pytanie. Czy ktoś z Was przedłużał umowę już w tym roku mając na stanie tylko dwie karty (po cyfrze) bez dekoderów ? Tzn. nie mając ich teraz na umowie???
 11. Witam. Czy ktoś z Was przedłużał umowę już w tym roku mając na stanie tylko dwie karty (po cyfrze) bez dekoderów ?
 12. Z regulaminu Mistrzowska Piłka, na temat tej aktywacji 15 zł. 3. Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej. W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia. czyli, jak się zamówi np. 1 lutego i zrezygnuje do 14 dni od włączenia to naliczą dodatkowo te 15 zł niby aktywacji.
×
×
 • Create New...