Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, giecik napisał:

Zarabia w dolarach/euro/funtach i jeszcze mu malo
 

Świeta prawda. Zarabia ktoś 1500 czy 2000 euro, a szkoda wydać powiedzmy nawet 30 na abonament. W PL jakby zarabiał 2 tyś. zł . To bez żalu by wydał 30 zł. Przelicznik 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PawelTSW napisał:

Dekoder z E2 

Właśnie mam VU Zero z OpenATV i oscam. Mam opłacony full pakiet i do niedawna wszystko szło z karty. Teraz od 2 mcy nie idzie oglądać TVN TURBO i TVN FABUŁA. W livelog w oscam widać, że po włączeniu w/w kanałow na siłe ciągną z CAID 1803 zamiast z 0100. I mam ciemność. Wgrałem najnowsze dvbapi itp. 

Edytowane przez pawelkrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawelkrak napisał:

Właśnie mam VU Zero z OpenATV i oscam. Mam opłacony full pakiet i do niedawna wszystko szło z karty. Teraz od 2 mcy nie idzie oglądać TVN TURBO i TVN FABUŁA. W livelog w oscam widać, że po włączeniu w/w kanałow na siłe ciągną z CAID 1803 zamiast z 0100. I mam ciemność. Wgrałem najnowsze dvbapi itp. 

Powiadasz caid 1803? to chyba masz dodatkowo CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest bez dodatkowych opłat, ale system „błędnie nalicza czynsz 10,- zł.”

Podejrzane jest, że ten błąd występuje niemal u wszystkich, którzy wzięli moduł. Być może liczą na to, że cześć abonentów się nie zorientuje i będą ich doić. 
Ciekawą wersję usłyszałem od „kompetentnego” konsultanta z infolinii - według niego podpisałem zgodę na czynsz pobierając moduł w lokalnym punkcie. Kiedy poinformowałem go uprzejmie, że podpisałem jedynie zdanie karty i odbiór nowej z modułem oraz poprosiłem o przedstawienie mi jakiegokolwiek podpisanego przeze mnie zobowiązania to kazał składać reklamację. Reklamację uznali i opłata została anulowana. 
Oni naprawdę mają ludzi za głupich. 

Edytowane przez meckbar
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meckbar napisał:

Niby jest bez dodatkowych opłat, ale system „błędnie nalicza czynsz 10,- zł.”

Podejrzane jest, że ten błąd występuje niemal u wszystkich, którzy wzięli moduł. Być może liczą na to, że cześć abonentów się nie zorientuje i będą ich doić. 
Ciekawą wersję usłyszałem od „kompetentnego” konsultanta z infolinii - według niego podpisałem zgodę na czynsz pobierając moduł w lokalnym punkcie. Kiedy poinformowałem go uprzejmie, że podpisałem jedynie zdanie karty i odbiór nowej z modułem oraz poprosiłem o przedstawienie mi jakiegokolwiek podpisanego przeze mnie zobowiązania to kazał składać reklamację. Reklamację uznali i opłata została anulowana. 
Oni naprawdę mają ludzi za głupich. 

Potwierdzam - ten sam scenariusz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AORUS46

Skąd założenie, że będzie nagrywać? Z takich funkcji jak nagrywanie korzysta względnie mało osób. Sam mając ultraboxa od ADB bez dysku i wifiboxa do multiroomu nie mam możliwości nagrywać i nie przeszkadza mi to. Nawet mając mediaboxa wcześniej, korzystałem z tej opcji sporadycznie. Po co nagrywać filmy, skoro te same filmy obejrzę na żądanie w nc+ go tv na dowolnym posiadanym dekoderze, a także na laptopie w nc+ go? Widzę, że wielu posiadaczy dekoderów z wolnego rynku zapomina, że na dekoderach C+ jest takie coś jak nc+ go tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemek1234 napisał:

@AORUS46

Skąd założenie, że będzie nagrywać? Z takich funkcji jak nagrywanie korzysta względnie mało osób. Sam mając ultraboxa od ADB bez dysku i wifiboxa do multiroomu nie mam możliwości nagrywać i nie przeszkadza mi to. Nawet mając mediaboxa wcześniej, korzystałem z tej opcji sporadycznie. Po co nagrywać filmy, skoro te same filmy obejrzę na żądanie w nc+ go tv na dowolnym posiadanym dekoderze, a także na laptopie w nc+ go? Widzę, że wielu posiadaczy dekoderów z wolnego rynku zapomina, że na dekoderach C+ jest takie coś jak nc+ go tv.

Pewnie ? chyba nie śpisz nocami bo najlepsze programy nadawane są w nocy albo po 23 ej lub podczas dnia kiedy cię nie ma w domu , no chyba że pracujesz w domu to sorry ? Niestety ale w go tv NIE MA wszystkiego.

Edytowane przez AORUS46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2020 o 20:55, PawelTSW napisał:

Nc+ też leci po sharingu nawet C+4K (karty parowane) 

Zobaczymy jak długo. 

Rozpoczęli proces zabezpieczania i zobaczymy co z tego wyjdzie. 

powinni u[beep]ić tylko tych co udostepniaja karty w sharingu a reszte skromnych spliterowców zostawic w spokoju

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...