Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, AORUS46 napisał:

Uuuuuu no to poszły konie po betonie i do końca sierpnia pożegnamy SECA - R.I.P ??

@czerstwy Po co kupować sprzęt którego nie potrafi się nawet podstawowej obsługi?
Kupywałem w 2015 r DUO2 z myślą o wypasionym tunerze do mojej paraboli 180 cm na full orbitę + nc + a nie do zabawy w podmianki oscama , jeśli to dla ciebie podstawowa obsługa to gratuluję poczucia humoru.?Spokojnie, potrafię się zalogować do open webif i oscama przez /#8888 ale ta podmianka to nie mogłem tego znależć na tamtym forum.Jeden pisze żę to w tym własnie usr/bin , tak zrobiłem i nic , może to nie właściwy ich oscam pod ten procek Broadcom BCM7425B2.Muszę poszukać, to kupę czasu zabiera.

Takie bajki to możesz pisać tym co nigdy nie mieli z tym do czynienia. Maksymalnie 30 minut włącznie z przygotowaniem konifguracji. W skrajnych przypadkach trochę dłużej jeżeli jest problem z "libami' a jak miałeś konfigurację wcześniej to do 10 minut można to ogarnąć i jeszcze się przy tym piwa napić. Nie są to jakieś cuda tylko podstawy obsługi sprzętu. Z resztą co ja gadam, zapytaj innych w jakim czasie można to ogarnąć. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AORUS46 napisał:

Uuuuuu no to poszły konie po betonie i do końca sierpnia pożegnamy SECA - R.I.P ??

@czerstwy Po co kupować sprzęt którego nie potrafi się nawet podstawowej obsługi?
Kupywałem w 2015 r DUO2 z myślą o wypasionym tunerze do mojej paraboli 180 cm na full orbitę + nc + a nie do zabawy w podmianki oscama , jeśli to dla ciebie podstawowa obsługa to gratuluję poczucia humoru.?Spokojnie, potrafię się zalogować do open webif i oscama przez /#8888 ale ta podmianka to nie mogłem tego znależć na tamtym forum.Jeden pisze żę to w tym własnie usr/bin , tak zrobiłem i nic , może to nie właściwy ich oscam pod ten procek Broadcom BCM7425B2.Muszę poszukać, to kupę czasu zabiera.

Tuner pod parabolę? I nie podmienaiłeś Oscama E.M.U i kluczy?Tak dla mnie to podstawa wgrać oscama bo bez tego nic nie działa! A do tego konfiguracja jego. Zamiast marudzić że dużo czasu zabiera trzymaj lekturę https://www.sat-4-all.com/board/topic/86456-oscam-funkcje/page/7/   .Wgrywanie nowego oscam to żadna filozofia. Wgrywasz do odpowiedniej lokalizacji i podmieniasz nazwę na taka która ma obecny nadajesz atrybuty plikowi i go uruchamiasz. Następnie configuracja readera pod 1813 to już nawet ślepy tam znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PawelTSW napisał:

No właśnie tu, musisz podmienić je

No i na szybko sprawdziłem info o tym procku i piszą że jest na BogoMIPS i tam wsadziłem oscama  z  mips z tego forum , przed tym wyłączyłem starego oscama i zmieniłem nazwę na oscam i restart całkowity duo2 i kicha , nie mogę się zalogować przez webif .Może i banalne ale co ? próbować innego oscama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ten- oscam-cycec11582-mipsel-ssl102-libusb ale są jeszcze dwa najnowsze  oscam-cycec11582-openpli40-ssl-libusb  oraz oscam-cycec11582-openpli-ssl111-libusb-pcsc , jak tamte nie pójdą to może ten tuner się nie nadaję ?

5 minut temu, lamuerte napisał:

Nadałeś uprawnienia 755? Sprawdziłeś jaką wersje ssl masz? Jak nie chcesz sprawdzać to możesz po kolei zmieniać binarki.

A prościej jak te uprawnienia nadać ? Dodam że działam na OPEN PLI 7.3

Edytowane przez AORUS46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail#  @czerstwy

Może jeszcze podacie wszystkie klucze do readera cameleona 1813 z NUID i CWPK na tym Forum ??!

===========

2020-08-10/11:06/16:06 / 2

/// 6A!

Cytat

07D6 # BBC Brit
07D9 # BBC CBeebies
07E0 # BBC Brit
0C2F # History HD
0C30 # CI Polsat HD
0C31 # CI Polsat HD
0C32 # History HD
0E0A # HBO3 HD
10EB # HGTV HD
12C8 # PLAYBOY TV HD
12F0 # VOD+
141C # VOD+
1C85 # Polsat Seriale
1C8C # Disco Polo Music
1C96 # AXN
1CAC # Polsat Seriale HD
1CB7 # Polsat Jim Jam
1CBA # ATM Rozrywka TV
1CCA # Polsat Viasat Explore HD
2905 # TNT HD
2906 # Cartoon Network HD
291A # Cartoon Network HD
292D # TNT HD
2938 # Disney Junior
32CD # CANAL+ NOW
32F8 # VOD+
332A # VOD+
3392 # Polsat Play HD
3393 # TV4 HD
3396 # Polsat Cafe HD
3398 # Polsat Film HD
33A2 # Polsat Play HD
33A3 # TV4 HD
33A6 # Polsat Cafe HD
33A8 # Polsat Film HD
33B2 # Polsat Play HD
33B6 # Polsat Cafe HD
3D57 # BIZNES24 HD
3D5A # WP
3DCE # TVN Style HD
3DCF # TVN STYLE HD
3DD0 # TVN Turbo HD
3DD1 # TVN TURBO HD
3DD6 # TVN Fabula
3DD8 # Travel Channel HD
3E1D # Sundance HD
3E1E # E! Entertainment
3E20 # SciFi HD
3E22 # History 2 HD
3E23 # Golf Channel
3E26 # 13 Ulica HD
3E27 # Lifetime HD
3E29 # Lifetime HD
3E3E # SciFi HD
3E44 # 13 Ulica HD
4205 # Dorcel TV HD
4220 # Hustler HD
4221 # Blue Hustler
4222 # Private HD
4224 # Redlight HD
4290 # Epic Drama HD
4293 # Polsat Music HD
4298 # VOX Music TV
4299 # Eska Rock

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek6680t wskaż mi gdzie co ja podałem, to ty głupoty wypisujesz i masz jakieś urojenia. Czytaj co kto pisze i jakie linki wstawia. Jeśli chodzi o mnie to nawet camelona nie mam i mam totalnie gdzieś tv, bo to strata czasu za to czytam co jest ciekawego w temacie. Skoro zakładasz że będą zmiany, to zawsze możesz wymienić na moduł CI+ przecież tak jak to zrobili inni. :D Pamiętaj że wymiana cameleonow to nie koniec świata, bo chyba o tym zapomniałeś. Warto zrezygnować z oglądania tv, tak zrobiłem kilka lat temu i tobie też polecam.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawcio29 napisał:

Dzisiaj byłem w APS-e w kwestii wymiany gołego Camela na moduł (drugi Camel zostaje w PACE). Oczywiście odpowiedź - nie da się. Po powołaniu się na doświadczenia kolegów i kontakt z infolinią wsparcia okazało się, że można w ramach "reklamacyjnego wydania dekodera" ale za 10 zł... tak twierdzi infolinia... Podziękowałem, idę walczyć do innego APS-u. Jak oni lubią ludzi dręczyć...

No i da się ? Da się , tylko nie trzeba mieć mentalności cinkciarza, jak właściciele niektórych APS-ów (chyba niezłą prowizję biorą za wciskanie starych dekoderów i dodatkowe czynsze najmu) . Nie polecam w Rzeszowie APSu w Nowym Świecie. Temat załatwiłem w w APS w CH Millenium. Bez problemu zdanie "gołego" Cameleona i wydanie karty i modułu ECP. Mały problem wystąpił, bo karta automatycznie "przypisała" się do PACE  i musiałem zdać drugiego Camela w zamian za Caymana do modułu. Oczywiście bez modyfikacji oferty: MR Standard 0 zł, koszty najmu 0 zł. Moduł aktywowany w OLED Philips 804 chodzi jak burza, jestem mega zadowolony, szybkość, jakość, jeden pilot, bez dodatkowego źródła poboru en. el. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tomek6680t napisał:

@tail#  @czerstwy

Może jeszcze podacie wszystkie klucze do readera cameleona 1813 z NUID i CWPK na tym Forum ??!

===========

2020-08-10/11:06/16:06 / 2

/// 6A!

 

Gdzie i co takiego podałem o czym wcześniej ktoś inny tu nie pisał? Czep ty sie kogoś innego a nie kolejny raz masz jakieś problemy do mnie i @tail#.Zreszta @tail# świetnie to skomentował i zwróć uwagę na to co sam piszesz bo podajesz sam wiecej informacji technicznych niż kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. 

Czytam kilka godzin wszystko i nic z tego nie rozumiem.  Mam camela w splicie i podział na 4 telewizory ( wszystkie z modułem Alpha Crypt) .

Mi zależało akurat na tym aby obsługiwać każdy telewizor jednym pilotem oraz oczywiście podzielić sygnał.

Pytanie następujące ,czy będzie jeszcze taka możliwość aby bez dekoderów dalej korzystać z TV ? Wyczytałem,że zmiana na dekodery i dzielenie ok,ale nikt nie pisał o modułach CL . 

Pozdrawiam

Adam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam1984 napisał:

Pytanie następujące ,czy będzie jeszcze taka możliwość aby bez dekoderów dalej korzystać z TV ?

Jest taka możliwość, możesz dobrać moduł CI+ ale musisz mieć tv z kieszenią na moduł CI jeśli nie chcesz ich dekoderów lub własny dekoder który będzie współpracował z ich modułem. Dzielenia na module nie ma, a spliter do archiwum. Wszystko na temat modułów jest w osobnym wątku i tam pisz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail#

Nie mieszaj mu w głowie. Pytał czy może odbierać na 4 telewizorach. Mając jedną kartę nie jest to możliwe. Modułu nie podzieli. A nie dadzą mu więcej kart. Jedyny sposób by dać TV na 4 telewizory, to wzięcie dekoderów i opcji multiroom. Będzie to kosztować 30 zł ekstra co miesiąc i dadzą mu pewnie jeden dekoder 4K, a reszta pewnie albo wifiboxy, albo te stare Sagemcomy, bo tych małych ADB, to praktycznie nie ma.

 

Ewentualnie mając tuner z E2 może kombinować z serwerem kart, ale to już inna historia i nie wiadomo jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...