Jump to content

czarek007

Users
 • Content Count

  797
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About czarek007

 • Rank
  Aktywny
 1. Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.
 2. Wlóż Camela do dekodera pobierz uprawnienia,włóż Camela do splitera.
 3. No tak,koniec splitera ale dlaczego nie pomaga bloker ferc?
 4. Panowie,mam dwa Pace z softem 159,do dzisiaj miałem uprawnienia i wszystko hulało.Po wygaśnięciu uprawnień komunikat ''karta uszkodzona lub źle włożona''.Na nboxie karta działa,dodam jeszcze że do tej pory korzystałem ze splitera,mam również lekarstwo od Eliptora które nie pomaga co robić żeby te Packi zadziałały?
 5. Jeżeli kupię bloker od eliptora to wszystko wróci do normy?Korzystam z Diviso I chciałbym jeszcze trochę pokorzystać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 6. Panowie,mam dekoder Pace z oprogramowaniem 159 i od dzisiaj czarny ekran z komunikatem ''włóż kartę'',natomiast w dekoderze z wolnego rynku kanały niekodowane działają a kodowane czarny ekran,czy to może być słynny FEDC?
 7. Za 15 zł.,można było dostać bez problemu ale wiadomo że człowiek chce płacić mniej,tym bardziej że jest taka możliwość.😉
 8. Po w sumie siedmiu telefonach przedwczoraj i wczoraj trafiłem na konsula który mi dał dopełnienie do ekstra+ za 10 zł,także nie jest to takie hop-siup ale wymaga wytrwałości.
 9. Na jaki numer dzwonić po dopełnienie? Bo ja próbuje i nic tzn.za15 jest,ale za dyche nie chcą dać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 10. Extra,6xc+ 69,99,eleven 11,90,polsat sport premium za darmo. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 11. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł Dzisiaj przedłużyłem,jest ok.
×
×
 • Create New...