Jump to content

czarek007

Users
 • Content Count

  791
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About czarek007

 • Rank
  Aktywny
 1. czarek007

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Jeżeli kupię bloker od eliptora to wszystko wróci do normy?Korzystam z Diviso I chciałbym jeszcze trochę pokorzystać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 2. czarek007

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Panowie,mam dekoder Pace z oprogramowaniem 159 i od dzisiaj czarny ekran z komunikatem ''włóż kartę'',natomiast w dekoderze z wolnego rynku kanały niekodowane działają a kodowane czarny ekran,czy to może być słynny FEDC?
 3. Za 15 zł.,można było dostać bez problemu ale wiadomo że człowiek chce płacić mniej,tym bardziej że jest taka możliwość.😉
 4. Po w sumie siedmiu telefonach przedwczoraj i wczoraj trafiłem na konsula który mi dał dopełnienie do ekstra+ za 10 zł,także nie jest to takie hop-siup ale wymaga wytrwałości.
 5. Na jaki numer dzwonić po dopełnienie? Bo ja próbuje i nic tzn.za15 jest,ale za dyche nie chcą dać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 6. Extra,6xc+ 69,99,eleven 11,90,polsat sport premium za darmo. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 7. @ratm7,w tej cenie to powinieneś mieć extra z ośmioma canal+
 8. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł Dzisiaj przedłużyłem,jest ok.
 9. Jak to jest z MP, w regulaminie promocji wyczytałem że dostaje się dostęp PSP 1 I 2 a co z pozostałymi PPV?
 10. Ja kilka godzin temu dostałem taką ofertę do klepnięcia z tym że HBO jest na 5 miesięcy i darmowych miesięcy podobno już nie ma.Jeżeli okaże się że ktoś dostanie darmowe miesiące to ja odrzucę swoją ofertę.
 11. czarek007

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  U mnie stare packi działały bez zarzutu ładnych pare lat,przy jednym z nowych wymienionych w związku ze zmianą oprogramowania zaczął strasznie głośno pracować dysk twardy.Jest jakiś sposób żeby go wyciszyć?
 12. czarek007

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Miałem to samo ze dwa tygodnie temu. Pilota wymieniłem.
 13. czarek007

  Tapatalk

  Sorry, ale zapomniałem że ja używam dość starej wersji Tapatalka, a tu edycja wygląda tak, jak napisałem.
×