Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały zestaw pójdzie dla rodziców, ja juz czaje sie na Cyfrowy Polsat. Mało oglądam TV i tak naprawdę wystarczają mi podstawowe kanały. Jednak najważniejsze dla mnie to możliwość ustawienia kolejności kanałów według mojego uznania. CP to oferuje wiec zarobi. Canal+ jest chciwe, wiec zjeżdżam na najniższy pakiet i tak jak powyżej bedzie dla rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po 15 latach przygoda z C+ zakończona - karty zdane do APS. 

Wygrał GAWEX - cena korzystniejsza od C+ (w tym wliczony internet po światełku). Do tego dekodery z możliwością własnego, dowolnego edytowania listy kanałów, z własną numeracją  a nie złomy spod marki WifiBox - wiecznie zawieszające się i z imitacją własnej listy kanałów.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, po 11 latach rozstanie z C+. Cameleon zdany, wybrałem ineę - dekodery 4K z własną numeracją i listą kanałów, do tego nagrywanie w chmurze z dostępem do nagrań z poziomu każdego z dekoderów w multiroom. Dodatkowo internet 600/600 więc z pakietem tv premium sport i 2 dekoderami w multi płacę za wszystko 200 zł  Nie ma za czym płakać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, raiki napisał:

Powiedzcie mi czy kameleon włożony do splittera a karta kliencka do pejsa oferowanego na popularnym serwisie odpali w nagravision? Bo tak pisze sprzedawca ale coś mi się nie chce wierzyć, przecież splitter nagry nie obsługuje?

Nie ma szans żeby standardowy splitter obsłużył kartę w nagra. Który to "janusz" sprzedawca takie coś oferuje? ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z opisu aukcji:

 

Ostatnio wprowadzono zmiany w nieparowanych kartach nc+ (dawnej cyfry) polegające na usunięciu providera 0068, co uniemożliwiło używanie tych kart na dekoderach innych niż operatora.

Tuner posiada emulator Oscam z modyfikacją FEDC, która umożliwia działanie w.w. kart w oferowanym odbiorniku. Zarówno gdy karta jest bezpośrednio w slocie dekodera jak również gdy korzystamy ze splittera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma kartę Cameleon w pakiecie Comfort, dziś mi zgłasza, że dużo kanałów mu nie działa. Pewnie to efekt wyłączenia SECA. Co radzicie ? Dotychczas ten Cameleon działał w splitterze. Co radzicie ? Wymienić ma na CAYMANA ? Chyba już tego nie podzieli.

Czy te wyłączenia kanałów kodowanych w SECA mają wpływ na działanie oferty Smart HD+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Burito napisał:

Kolega ma kartę Cameleon w pakiecie Comfort, dziś mi zgłasza, że dużo kanałów mu nie działa. Pewnie to efekt wyłączenia SECA. Co radzicie ? Dotychczas ten Cameleon działał w splitterze. Co radzicie ? Wymienić ma na CAYMANA ? Chyba już tego nie podzieli.

Czy te wyłączenia kanałów kodowanych w SECA mają wpływ na działanie oferty Smart HD+ ?

Na dekoderze z enigmą2 odpali wszystko w nagra 

Nie ma wpływu na conax, a dekodery po n na kartę są kodowane w jeszcze innym systemie. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, raiki napisał:

W tunerze umieszczam kartę kliencka splittera a w splitterze cameleona. I pytanie czy to zadziała?

Odwrotnie, w tunerze musisz mieć kartę i ewentualnie dekoderem przez sieć udostępnić ją na drugi dekoder 

Splitter do kosza pójdzie. 

 

Musisz mieć do dekodery z enigmą2 i wgrany odpowiedni oscam 

 

Najłatwiej to iść po dekodery do operstora i mieć spokój 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jose821011 napisał:

ircios jaki dekoder polecasz do cameleona? i czy dostane już odpowiednio zrobiony soft  żeby to ruszyło od razu?

Oczywiście, że nie :D

Dekoder z enigmą2. Np. Zeggma czy inne  vu+ 

Nie dostaniesz zrobionego softu, sam będziesz musiał wszystko konfigurować i prosić o podanie tajemniczych kluczy z czyjegoś dekodera i wklepać je do swojego, by niejako oszukać dekoder, że jest dekoderem operatora. W przeciwnym razie ciemność i pustki w tv

A niedługo zgaśnie reszta. 

A w dodatku nie jest wiadome jak długo będzie działać na dekoderach z linuksem, czy nie wprowadzą kolejnych utrudnień 

 

Stąd dla nowicjuszy najłatwiej iść do operatora wziąć jego dekoder i wszystko zadziała od ręki. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

Oczywiście, że nie :D

Nie dostaniesz zrobionego softu, sam będziesz musiał wszystko konfigurować i prosić o podanie tajemniczych kluczy z czyjegoś dekodera i wklepać je do swojego, by niejako oszukać dekoder, że jest dekoderem operatora. W przeciwnym razie ciemność i pustki w tv

A niedługo zgaśnie reszta. 

 

Stąd dla nowicjuszy najłatwiej iść do operatora wziąć jego dekoder i wszystko zadziała od ręki. 

ok dzięki za odp, ale co kolego obstawiasz, że inwestycja w E2 sie nie opłaca? że tutaj też zgaśnie wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...