Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ww6 napisał:

Ja po przejściu na czas nieoznaczony zdałem pejsa (jako dodatkowy do multiroomu) i miałem gołego camela. Po jakimś czasie dobrałem moduł.

Zgodnie z radami twoją i iriciosa poszedłem do punktu, żeby zdać pace i móc dobrać moduł. Okazuje się, że też nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yanek16

Twoja umowa jest na czasie nieoznaczonym?, bo jeśli nie to nie możesz.

Ja najpierw napisałem z ica/ formularz kontaktowy i podparłem się zapisem w regulaminie mojej umowy.

 

"Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po 
Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z najmu Sprzętu - typ ultraBox+." 

Na nieoznaczonym chcieli 20zł za najem.

Zobacz jak to u Ciebie jest.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jose821011 napisał:

dzwoniłem dziś do canal+ i moge wymienić gołego cameleona na moduł z caymanem , pytanie czy to już pora czy czekać na cud?

Zrób jak niektórzy i wymień, będzie was więcej do wylewania żalów i do złożenia reklamacji w przypadku jak będziesz miał ciemność po włączeniu ECP. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, czerstwy napisał:

Jak nie potrafisz ogarnąć tematu to zmieniaj.?

kolego z Opticumem ax 502 combo idzie ogarnąć temat?

5 minut temu, tail# napisał:

Zrób jak niektórzy i wymień, będzie was więcej do wylewania żalów i do złożenia reklamacji w przypadku jak będziesz miał ciemność po włączeniu ECP. ;)

pisaliście , że ECP będzie wlączane wyłącznie podczas transmisji meczow w 4k , mnie 4k nie interesuje wogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, meckbar napisał:

 

Jesteś tego absolutnie pewien? Masz to od operatora na piśmie?

Z tego co wiem to test przeprowadzano na kanale Canal+ Now, który jest w HD, a nie 4K. Tak więc (teoretycznie) operator może włączyć ten „cudowny wynalazek” w postaci ECP na każdym kanale i odpowiedzieć na Twoją reklamację słowami „nie ponosimy odpowiedzialności...”

Co nie jest napisane to nie jest gwarantowane. 

Moduł CAM CI+ ECP wprowadza nową, ulepszoną generację ochrony treści Ultra HD wymaganą coraz powszechniej przez dostawców treści

 

 

Na piśmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jose821011 napisał:

kolego z Opticumem ax 502 combo idzie ogarnąć temat?

Jeśli na tym czymś działa oscam, to prawdopodobnie da się ogarnąć. Co do ECP, to nadawca może włączyć na dowolnym kanale i w dowolnej chwili i nie jest powiedziane że musi to być kanał 4k.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zgasły TVN Turbo, Fabuła oraz Premium Sport. Mam Vu+ Solo. Po lekturze tego forum nie wiem czy przedłużać z nimi umowę. Wydzwaniają już 3 miesiące a kończy się w sierpniu. Ostatnio gadałem z konsultantką to zapewniała że dwie karty mi zostawią nie ma żadnych zmian itd... No to właśnie widzę i czytam, że nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, G2000 napisał:

Czy wczoraj włączyli na jakimś kanale 6A?

To nie ma żadnego znaczenia, bo i tak trzeba dokonać zmian jeśli dalej korzystasz na starych zasadach, a czekanie nie wiadomo na co nic nie da.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, yanek16 napisał:

Zgodnie z radami twoją i iriciosa poszedłem do punktu, żeby zdać pace i móc dobrać moduł. Okazuje się, że też nie można?

Witam

Dzisiaj również poszedłem do punktu zdać Pace ( dwa kameleony i jeden Pace na umowie na czas nie określony), Pani że nie można tylko z wypowiedzeniem, ja że muszę go oddać i pani poklikała poklikała i można. No to ja na to że teraz chce moduł, Pani powiedziała że można było od razu zamienić Pace na moduł. Moduł dostałem po zdaniu Cameleona, testy w domu na starej plaźmie Panasonic VT50( niby tylko CI) moduł działa kanały z 6A zaświeciły. Wiec po godzinie do drugiego APS bo tam już modułów nie było że chce drugi moduł do karty, tu już wiecej klikania przez Panią bo system przyjął ale nie chciało wydrukować, ale dostałem drugi moduł z Caymanem, i w Thomsonie(z carrefoura)  też kanały z 6A działają. Mam jak chciałem czyli wszystko w TV bez dodatkowego pudełka ze swoją listą.

4K nie mam, piłka nożna mnie nie interesuje.

Złote czasy się skończyły.Spliter sprzedam jak ktoś by chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...