Jump to content

robert451

Users
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About robert451

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday February 19

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Szczecin
 1. robert451

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  no szkoda za 99 zł to i tak tanio
 2. robert451

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Moduł CAM CI+ telewizja na kartę NC+ z mediamarket , 97,00 zł, czy to jest moduł sparowany z karta czy nie, i czy zadziała z niezalezna karta Cameleon
 3. na moje nc+ mam. jak przedłużę to co z multiroomem na 2 kartach cameleon, i jednym Pace PVR / lezy w szafie z wiad.przyczyn/ to też sie przepisze do nowej umowy czy wymaga osobnego zapisu ?
 4. 15 zł drożej płacę ale Canal+ dobrałem później
 5. robert451

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  hm, czyli moduł cI+ tv sharpa szwankuje ? ?, może moduł CAM pokazuje uprawnienia z karty a nie dekoduje ?
 6. robert451

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  czy moduł CAM Astona wer.2.26 już nie działa z nc+ z kartą Cameleon ?, Ferdek dekoduje ?
 7. robert451

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Jaki moduł CAM do starej karty Cyfry
 8. robert451

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Czy jak włożę kartę Cameleona do tunera z nowym softem 162 to czy będę mógł jej potem użyć w innym dekoderze, czy zostanie ona sparowana z Pace PVR lub złapie FEDC?
 9. robert451

  OPTICUM HD XS65

  Mam XS65 i chciałbym używać go ze starymi kartami Cyfry+, czyli chciałbym mieć w nim czytnik Seca. Czy mogę wgrać inny soft od Globo, np. X310? A może inny? Jaki? Pewnie z bootloaderem, tylko RS232 i komputer. Czy po USB też się da?
 10. robert451

  Multiroom platformy nc+

  ariva 4k - 300 zł
 11. robert451

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  https://ncplus.pl/zabezpieczenie-tresci czyli na niezależnych tunerach nie majacych softu nc nic nie bedzie , zablokują uprawnienia ale poinformują wczesniej 😩 W związku z tym platforma nc+ będzie stopniowo rozszerzać zakres działania funkcjonalności kontroli odległości sprzętu weryfikującej istnienie połączenia sieciowego. W przypadku korzystania przez Abonenta z modeli dekoderów nie wspierających funkcji kontroli odległości, będzie zachodziła konieczność wymiany dekodera. Abonenci będą indywidualnie informowani o planowanych działaniach celem uzgodnienia optymalnego rozwiązania.
 12. robert451

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  moja ariva 4k , zakupiona po unieruchomieniu Pace 500 Gb z wiadomych względów , nie widzi dysku podpiętego do portu sata we wnece obudowy.2 dyski 2,5 cal działajace 250 Gb i 750 Gb , 5400 RPM , sformatowane NTFS 4096 jako dysk podstawowy, nie zraża mnie to bo za 300 zł , a nc+ zablokuje karty i koniec balu panno lalu, działa dysk USB , w sumie wystarczy, zauważyłem żę podłącznie internetu , mam kabelkiem , spowalnia tunerek wyraźnie , mam boxa fergusona 4k w sumie bardzo podobne urzadzenie tylko bez tunera.
 13. robert451

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  instalka dzisiaj działa wszytko o.k. nc+, mcas to jest aplikacja androida musisz ją zainstalowac zgodnie z instrukcją , Wybieramy: Aplikacje → AppInstaler → Wybieramy nośnik na którym jest nasza aplikacja (plik *.apk ) → wybieramy INSTALUJ i zatwierdzamy OK, ja zrobiłem na wszystkie/ ew. lokalnie ale to chyba może byc źle/
 14. robert451

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  pasek biały z lewej strony macie , jak to zlikwidowac, oddac arve 4k, działa ok. spliter nc+, niestety ta kreska jest też na dvb-t z tv samsunga 4k .UE48JU6440 zakupiony grudzien 2016, może jakieś zakłócenia ? może zasilacz fergusona, nie zmieniłem zasilanie w domu poprostu tv pada ? samsung taki super, kupuję mantę, Ariva 4k ma za dobry obraz wczsniej Pace 500 HD i potem globo X4 HD i jakos nie zauważyłem. ja , dział o.k.
 15. robert451

  nc+ – współpraca ze spliterami

  ok ale czy zadziała ze spliterem Snart Card II
×