Jump to content

przemek1234

Users
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetna

About przemek1234

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten dekoder nie był wyłączony. Wyłączony jest jak go wyciągniesz z gniazdka. Po naciśnięciu guzika na pilocie przechodzi w tryb stand-by, ale to też tylko przy ustawionym oszczędzaniu energii na max. Jak masz tryb normalny, to dekoder robi tyle, że wyłącza output HDMI i zmienia kolor diody. A cała elektronika dalej działa i dekoder robi swoje rzeczy.
 2. Tyle, że na starych EMM'ach będzie działać tak długo, aż nie zmieni się service key na kanałach.
 3. Na 4K UltraBox+ są wszystkie kanały oprócz Polsat News HD.
 4. Na 4K UltraBox+ (ADB) na prawie wszystkich kanałach EPG się kończy właśnie, tzn. jest tylko na to co teraz leci, a potem pustka. Nawet na TVP 1 HD jest pustka. A na TVN HD pokazuje tylko Brzydulę przez jeszcze parę minut, a potem nic.
 5. Na 4K UltraBox+ (ADB) dalej brak EPG na części kanałów. Ale np. na WiFiBox+ jest EPG na prawie każdym kanale. Na części kanałów EPG jest nieprawidłowe. Na TVP 1 HD pokazuje Stulecie Winnych, a leci jakaś Msza Święta z Jasnej Góry.
 6. Kanał został dołączony na oficjalną listę Platformy Canal+ na dekoderach bazujących na Nagra MA. Jest na pozycji 88. Nowy przekaz z tp. 10719.
 7. Na stronie PC+ grafika została podmieniona z powrotem na WiFiBox+. Ale instrukcja na dole została od tego wynalazku.
 8. Wydaje mi się, że wymaga tego polskie prawo. Za udostępnienie treści pornograficznych osobie, która sobie tego nie życzy i trafiła na nie przez przypadek, grozi odpowiedzialność karna. A jest możliwość, że osoba będąca w gości u kogoś, kto abonuje te kanały przez przypadek natrafi na taki kanał. I tak, dotyczy to osób pełnoletnich również.
 9. @PawelTSW Ale zdajesz sobie sprawę, że ta opcja nazywa się Multiroom, a nie Multihouse?
 10. Instrukcja nie wspomina nic o karcie WiFi. Na zdjęciu nie ma też portu Ethernet (w instrukcji). Możliwe, żeby dali dekoder bez Internetu w dzisiejszych czasach? PS. Na informacje na stronie nie ma co patrzeć, one są do wifibox+. Niezaktualizowane.
 11. Witam. Na stronie Platformy Canal+ zamiast WiFiBox+ pojawiło się takie oto cudo. Naprawdę nie wiem o co chodzi. Przedwcześnie ujawnili? https://pl.canalplus.com/dekodery/wifibox
 12. W tej chwili z dekoderów na kartę Cameleon w trybie Nagra, a bez kontroli odległości, to masz: -Pace PVR HD -moduł CAM Cyfra+ -moduł firmy Unicam ze specjalnym softem do kart Cameleon w trybie Nagra -jakiś tam stary Technisat, zapomniałem konkretnego modelu.
 13. @PawelTSW @tail# NIe prawda. Cameleony wydawane do nowego multiroomu (nie post-Cyfra+) nie zadziałają w dekoderze z wolnego rynku. Mam WiFiBox+ z kartą Cameleon w nowym multiroom. Jak kiedyś włożyłem do Sagemcom DSI87, którego miałem na własność z czasów Cyfry+, to na starym sofcie działała OK. Ale po aktualizacji do wersji, która wprowadza kontrolę odległości, dekoder zaraz złapał, że karta jest do multiroomu i próbował pobrać autoryzację z dekodera głównego. Ale dekoder główny miał na liście sprzętów, którym ma udzielać autoryzacji WiFiBox+ wynajęty do multiroomu, a nie prywatnego
 14. @karolus A ten nbox jest w ogóle na wynajem czy na własność? Bo na własnośc to tylko w ofercie na kartę chyba dawali. Bo jak na wynajem, a go nie masz w sprawnym stanie i z oryginalnym softem do oddania, to jeszcze kara by cię czekała.
 15. Co to w ogóle za badziewny kanał Strefa Abonenta i czemu go nie mam na liście w ogóle?
×
×
 • Create New...