Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jose821011 napisał:

ok dzięki za odp, ale co kolego obstawiasz, że inwestycja w E2 sie nie opłaca? że tutaj też zgaśnie wszystko?

Inwestycja w E2 zawsze się opłaca nawet jakbyś miał korzystać z modułu CI+ i z jakiejś innej karty. Operator nie narzuca Ci listy kanałów, masz dostęp do tunera przez sieć LAN/WiFI oraz z zewnętrznej sieci po odpowiednim skonfigurowaniu, możesz oglądać kanały na innym urządzeniu przez sieć LAN i jeszcze wiele innych możliwości.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś kompletnie zielony to na początku kup sobie coś tańszego do 500zł np. zgemma albo vu+ chyba że chcesz od razu mieć wypas to vu+duo 4k albo ultimo 4k. Sprzęt najlepiej z kieszenią CI żeby mieć możliwość skorzystania z modułu operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Inwestycja w E2 zawsze się opłaca nawet jakbyś miał korzystać z modułu CI+ i z jakiejś innej karty. Operator nie narzuca Ci listy kanałów, masz dostęp do tunera przez sieć LAN/WiFI oraz z zewnętrznej sieci po odpowiednim skonfigurowaniu, możesz oglądać kanały na innym urządzeniu przez sieć LAN i jeszcze wiele innych możliwości.


Korzystając z CI+ na E2 można też oglądać kanały na innym urządzeniu przez sieć LAN?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, luk76 napisał:

U mnie podobnie, po 11 latach rozstanie z C+. Cameleon zdany, wybrałem ineę - dekodery 4K z własną numeracją i listą kanałów, do tego nagrywanie w chmurze z dostępem do nagrań z poziomu każdego z dekoderów w multiroom. Dodatkowo internet 600/600 więc z pakietem tv premium sport i 2 dekoderami w multi płacę za wszystko 200 zł  Nie ma za czym płakać.

Ale co Inea oferuje cie te same kanały co ma CP+ ? Ciekawe jaką jakość obrazu oferują te '' światłowodowe" dekodery w porównaniu z VU+ Ultimo 4K , który jest best of the best w tej kwestii. Ja mam 670/65 u miejscowego dostawcy ale telewizja ma  gorszy wybór stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, p_gruszka napisał:

Mam 2 karty Cameleon - jedna z Pace PVR, druga w swoim dekoderze. Umowę mam na czas nieokreślony. Co zrobić, żeby do tej "gołej" karty dostać jakikolwiek moduł?

@p_gruszka Najlepiej jak udasz się do salonu CANAL+ z tą gołą kartą Cameleon, którą masz do Multiroomu post Cyfra+. W salonie pracownik powinien wydać Ci bez problemu moduł CAM CI+ ECP jako sprzęt uzupełniający do MR post Cyfra+ i wymienić tą kartę Cameleon na nową kartę Cayman, która zostanie sparowana z tym modułem CAM. Oczywiście jeszcze przedzwoń sobie do najbliższych salonów, czy mają na stanie te najnowsze moduły CAM CI+ ECP i upewnij się przy tym, czy wydadzą Ci ten moduł CAM jako sprzęt uzupełniający w MR post Cyfra+. Gdyby odmówili, bo nie ma takiej możliwości i tylko dekoder mogą Ci wydać, to zażądaj, aby zadzwonili na swoją specjalną infolinię wsparcia w tej sprawie. Na specjalnej infolinii wsparcia pracownik salonu zostanie doinformowany odnośnie możliwości wydania modułów CAM w usłudze MR post Cyfra+ i jak należy Ci wydać taki moduł CAM CI+ ECP jako sprzęt uzupełniający. Listę salonów znajdziesz pod tym linkiem: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, PawelTSW napisał:

Dobrze mówisz, jeśli ma 1 tunerek to bierze moduł i spokój 

Dla mnie tam te moduły to całkowita kicha , jesteś uwiązany do oglądania jednego kanału i go nagrywania, już dużo lepszy komfort daje Ultrabox+ 4K z nagrywaniem 3 i oglądaniem czwartego na Unicable II . Chyba że można na np.Ultimo 4k później zdekodować przy użyciu modułu inne nagranie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była  „większość”..mi owszem nagrywanie na kilku kanałach wisi ale z bardzo prostego powodu...bo mam porządną bibliotekę na żądanie i vod .

 

Dla mnie moduł to tak naprawdę cofnięcie się w czasie do lat 90tych gdy przełączało się kanały by coś obejrzeć ..ale każdy  ma inne potrzeby.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

Jeśli jesteś kompletnie zielony to na początku kup sobie coś tańszego do 500zł np. zgemma albo vu+ chyba że chcesz od razu mieć wypas to vu+duo 4k albo ultimo 4k. Sprzęt najlepiej z kieszenią CI żeby mieć możliwość skorzystania z modułu operatora.

W Vu duo naprawili juz problemy z dzwiękiem?

 

Godzinę temu, AORUS46 napisał:

Dla mnie tam te moduły to całkowita kicha , jesteś uwiązany do oglądania jednego kanału i go nagrywania, już dużo lepszy komfort daje Ultrabox+ 4K z nagrywaniem 3 i oglądaniem czwartego na Unicable II . Chyba że można na np.Ultimo 4k później zdekodować przy użyciu modułu inne nagranie ?

Zależy jakie posiadasz image.Jak masz VTI to spokojnie możesz nagrać zakodowany materiał a następnie dekoder go sam zdekoduje gdy będzie w pozycji czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czerstwy napisał:

W Vu duo naprawili juz problemy z dzwiękiem?

U mnie ten problem występował rzadko i na starszych softach. Od jakiegoś czasu nie występuje w ogóle. Natomiast są inni którzy twierdzą że w ogóle nie występował. Od czego to zależy nie wiem. Oficjalnego info nie widziałem w tej sprawie więc nie wiadomo jak jest.

@Mruczek jak to co? Lecisz z 1813 (odpowiedni tuner albo moduł CI+). ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tail# napisał:

U mnie ten problem występował rzadko i na starszych softach. Od jakiegoś czasu nie występuje w ogóle. Natomiast są inni którzy twierdzą że w ogóle nie występował. Od czego to zależy nie wiem. Oficjalnego info nie widziałem w tej sprawie więc nie wiadomo jak jest.

@Mruczek jak to co? Lecisz z 1813 (odpowiedni tuner albo moduł CI+). ;)

No właśnie przed chwilką przełączyłem kartę na Nagrę. Pewnie trochę tak podziała. I tak w planach mam rezygnację z C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie jest takie czy to jest dla nich aż tak opłacalne. Wątpie aby ludzie korzystający z e2 nagle wybrali od nich jakiś pakiet premium.

 

Szczerze powiedziawszy to i tak najlepszy jest VOD. Na samym netflixie ile jest pozycji do oglądania, a też ludzie kupują i dzielą się między sobą kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...