Jump to content

czarek007

Users
 • Content Count

  803
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czarek007

 1. U mnie też zaczęło działać,ale nie mogłem się zalogować ani na laptopa ani na telefon.
 2. @ircios za caymana narazie podziękuje,karta siedzi w spliterku na packach brak uprawnień a na nboxach działają bez problemu.
 3. Dlaczego na packach nie odbierają Hustler i Blue Hustler? Na innych dekoderach te programy grają.
 4. U mnie po reklamacji na nieprawidłowo pobraną opłatę za MMP na koncie pojawiła się nadpłata 30zł😎promocja na wypasie.
 5. Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.
 6. Wlóż Camela do dekodera pobierz uprawnienia,włóż Camela do splitera.
 7. Panowie,mam dwa Pace z softem 159,do dzisiaj miałem uprawnienia i wszystko hulało.Po wygaśnięciu uprawnień komunikat ''karta uszkodzona lub źle włożona''.Na nboxie karta działa,dodam jeszcze że do tej pory korzystałem ze splitera,mam również lekarstwo od Eliptora które nie pomaga co robić żeby te Packi zadziałały?
 8. Jeżeli kupię bloker od eliptora to wszystko wróci do normy?Korzystam z Diviso I chciałbym jeszcze trochę pokorzystać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 9. Panowie,mam dekoder Pace z oprogramowaniem 159 i od dzisiaj czarny ekran z komunikatem ''włóż kartę'',natomiast w dekoderze z wolnego rynku kanały niekodowane działają a kodowane czarny ekran,czy to może być słynny FEDC?
 10. Za 15 zł.,można było dostać bez problemu ale wiadomo że człowiek chce płacić mniej,tym bardziej że jest taka możliwość.😉
 11. Po w sumie siedmiu telefonach przedwczoraj i wczoraj trafiłem na konsula który mi dał dopełnienie do ekstra+ za 10 zł,także nie jest to takie hop-siup ale wymaga wytrwałości.
 12. Na jaki numer dzwonić po dopełnienie? Bo ja próbuje i nic tzn.za15 jest,ale za dyche nie chcą dać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...