Jump to content

zabezp

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About zabezp

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdopodobnie wina błędnej współpracy z modułem CI+. Jak używałem karty Cameleon w czytniku tego tunera to również nigdy nie miałem restartu, a odkąd mam Caymana w module to bardzo często się resetuje na różnych kanałach. Najgorsze jest to, że producent całkowicie to olewa.
 2. Obecnie na wszystkich softach CR 752HD przy współpracy z modułem CI+ ECP restartuje się na różnych kanałach. Od kilku dni przestał restartować na Discovery HD ale dla odmiany zaczął na TVP 2 HD, TVP HD.
 3. Też dzisiaj sprawdzałem i również jest dobrze (soft 1.15.21892) , a w niedzielę do południa jeszcze były restarty. Wygląda na to, że operator przestał coś tam puszczać na tym kanale i na razie jest dobrze ale jak długo tego pewnie nie wie nikt. Dodam tylko, że jeszcze jakieś dwa tygodnie temu takie restarty były również na TVP1 HD i też samoistnie ustały, pozostając na Discovery. Wczoraj raz zrestartował mi się na Superstacji (często nie oglądam długo tego kanału, to ciężko mi powiedzieć czy jest to regularne).
 4. 30 minut może być za krótko. Jaki soft masz wgrany ?
 5. Na kanale Discovery HD nie masz resetów ? Nagrywanie z timera też działa ?
 6. Odpowiedź jest na tej stronie kilka postów wyżej, w skrócie dobrze nie działa.
 7. Po wieczorno nocnych testach. Jeżeli chodzi o współpracę z modułem CI+ ECP z kartą Cayman, to brak poprawy w działaniu. 1. Dalej występują restarty tunera na kanale Discovery HD (11449 MHz) 2. Nagrywanie z pozycji timera nadal nie działa poprawnie (działa tylko wtedy jeżeli nagrywanie ma być z kanału, który aktualnie jest / był oglądany, jeżeli nastąpi zmiana kanału do nagrywania to nagrywa się zakodowany materiał). Tak samo przy timeshift, cofnięcie nagrania powoduje od tego momentu nagrywanie zakodowanego materiału. Na plus, kanały przełączają się jakby szybciej i
 8. Mam to samo od momentu przejścia z karty Cameleon na moduł CI+ ECP w platformie Canal+. Co zaobserwowałem, to restarty całego tunera pojawiają sią na kanale Discovery HD oraz TVP1 HD (czasami jest to co 30 min, a czasami co 8 min.) i co ciekawe na innych programach z tego samego transpondera (11449 H) Romanse TV i nSport+ już tych restartów nie ma. Sprawdzałem też ten drugi przekaz TVP1 HD i również są restarty choć jakby rzadziej. Najwyraźniej jest coś dodatkowo wysyłane na tych programach (jakiś EMM) z czym moduł, a w zasadzie nie moduł tylko oprogramowanie tu
 9. Czy ktoś używa CR752 HD z nowym modułem CI+ ECP z Platformy Canal+ i może podzielić się doświadczeniami. Pytam, bo moje doświadczenia nie są najlepsze, moduł nie pracuje prawidłowo, powoduje restarty odbiornika.
 10. A kto powiedział, że tylko filmy się nagrywa, ja na przykład dużo nagrywam z Discovery lub TVN Turbo tylko po to, aby obejrzeć na drugi dzień lub później w dogodnym momencie.
 11. Jaki dokładnie model tego Cryptobox-a i czy moduł ten z ECP czy stary niebieski ?
 12. Właśnie w tej chwili specjalnie sprawdziłem, tak działa odszyfrowanie. Karta Cameleon bezpośrednio w czytniku, soft 1.14.21434_patch (dekoder identyfikuje go jako 1.15.21434).
 13. Na tym oprogramowaniu ja nie mam żadnego problemu z nagrywaniem, a używam cały czas głębokiego czuwania. Kartę mam w czytniku dekodera, ale kiedyś na próbę testowałem moduł NC+ i rzeczywiście zdarzało się raz na kilka nagrywań, że nie było obrazu. Najważniejsza rzecz to po wgraniu nowego oprogramowania zrobić reset do ustawień fabrycznych, bez tego niby wszystko działa ale czasami są różne nie działające funkcje.
×
×
 • Create New...