Jump to content

mailtrash

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About mailtrash

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nie widzę takiej możliwości w Strefie Canal+. Konsultant powiedział to co pisze Markar - upgrade do Extra+ w normalnej cenie 49,99
 2. Zaraza dotarła i do mnie. Jedna karta (MR po cyfrze - 2 kamele) nie świeci na normalnym sprzęcie. Teraz się zastanawiam co robić. Mam w szafie pejsa do drugiej karty, nie włączony od 4 lat. Mam również sagemcom dsi87. Pytanie co na którym można na dziś osiągnąć - bo oczywistym jest, że NC+ nic lepszego nie da a cameleona nie oddam, nawet jak będą chcieli odebrać siłowo
 3. Drugi z racji niepełnego miesiąca - taka pokrętna logika. Włączasz pierwszego - płacisz za cały miesiąc, ale kolejnego dnia już nie chargują za cały. Skoro jednak to przerabiałeś to dziękuję za info.
 4. Czy włączenie 1ego danego miesiaca zwalnia nas z opłaty w tym miesiącu czy trzeba to zrobić 2giego? Pytam bo 1szego października są już mecze w LM i LE w pakiecie MP. Włączenie tego 1ego października i wyłączenie na koniec listopada dałoby możliwość obejrzenia 4 z 5 kolejek w tym roku za 30zł. Ktoś potwierdzi/zdementuje?
 5. Zdecydowanie ale wcześniej takie oferty były na koniec umowy a teraz trzeba już wejść w okres po umowie Nic to - wyszło na moje więc jestem kontent. Pytanie czy kontent będzie zadowalający
 6. Umowa była do końca kwietnia i do końca kwietnia śpiewali coś pod 80zł. Zadzwoniłem dziś i oto takie ceny - w sumie 47,50. Trzeba być cierpliwym i czekać do końca i jeden dzień dłużej Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.
 7. Umowę mam do jutra. Dziś sam zadzwoniłem bo mam zablokowany marketing. Mówię, że chcę Comfort za 22,5 oraz C+ za 25zł. Nie ma takiej opcji. Taki pakiet za 77,99 czy coś w tej okolicy. Pogrzało ich konkretnie. Ja kończę przygodę z NC+ bo ta ich postawa to jest kpina. Dodam, że mam MR po starej cyfrze - czytaj dwa cameleony. Chyba pacyfikują te zestawy albo na mnie konkretnie się uparli ;)
 8. Macie jakieś doświadczenia czy jest jakaś różnica w przedłużaniu wypowiedzianej umowy na koniec (2-3 dni przed końcem umowy) a w ciągu 14 dni na zdanie sprzętu? Można jeszcze coś ugrać, albo ktoś coś więcej ugrał? Na koniec miesiąca zapewne dostanę: Comfort za 22,50 C+ 8 - 25, multiroom (2xcameleon) 0. Pytanie czy coś jeszcze można wycisnąć w tym 14 dniowym okresie do zdania sprzętu?
 9. Proszą się, żeby z nimi zerwać umowę. Kto tam pracuje u nich?? Nie widzi, że tv linearna odchodzi do lamusa? Zamiast robić co się da, żeby klient był zadowolony to oni w poprzek. Prawa sportowe rozchodzą się po innych kanałach a oni nic nie dodając w zamian zwiększają ceny i sprzedają za dodatkową kasę kanały, które pokazują to co do tej pory NC+ pokazywało na swoich własnych Jak mówi klasyk - jak żyć?
 10. a jakakolwiek konfiguracja z modułem CAM i czymkolwiek drugim (nie musi być 4K) żeby mieć MR? Czy to za duża technika dla NC+?
 11. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć czy przy przedłużaniu umowy jest szansa na multiroom w konfiguracji moduł 2x cam? Nie chce ichniego dekodera 4k a chce mieć MR.
×
×
 • Create New...