Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Program TV startowy dla Tele 5 na pierwsze kilka dni niezły, naprawdę niezły. Perspektywa kanału konkurencyjnego w pułapie dla TV4 czy Pulsu dalej uważam za możliwą, ale to po części myślenie życzeniowe, bo Tele 5 pomimo nadal całkiem znośnego poziomu to jednak nie jest to, czym było, a czym może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bardzo rzadko oglądam Tele 5. Po pierwsze dlatego, że zbytnio nie mam czasu. Po drugie, bo jest jednak dość daleko, w NC+ na 219. Poza tym teraz ich oferta jest średnia, ostatni program jaki tam często oglądałem, to "Bez pardonu". Kiedyś jeszcze często oglądałem "Nieźle klikniętych", ale po zmianie prowadzącej program stał się nudny, właśnie przez nową prowadzącą. Ta pierwsza była bardziej naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie TELE 5 jest na pozycji 19, bo cenię sobie porządek i wszystkie kanały mam starannie posegregowane (Polonia 1 jest na poz. 20 :D), a że go nie oglądam to już inna sprawa. :D Ja mam taką zasadę, że wszystko co Polskie i mam do tego dostęp, to od razu ląduje u mnie na liście w miejscu do niego pasującym - porządek rzecz święta! :)

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od najbliższego wtorku w Polonii 1 codziennie o 18:35 emitowany będzie program Klejnot TV, gdzie na żywo będą prezentacje klejnotów i dzwoniąc pod wyświetlany na ekranie numer telefonu będzie można zadzwonić i kupić. Program będzie produkowany przez Telemedia InteracTV w Budapeszcie a prowadzić to pasmo będzie Bianka Gibaszewska.

Dodam, że na Mango24 kiedyś już był program na żywo poświęcony sprzedaży biżuterii (produkowany przez TVN Gra) jak i później kolejny program telezakupowy na żywo jakim było Mango Extra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylko problem jest w tym że Polcast nadmiernie zapycha nimi czas w swoich stacjach telewizyjnych. Obecnie mogę stwierdzić że normalna treść programowa w Polonii 1 i Tele 5 jest w Polcaście traktowana tak samo jak lokalność w TVP3 czyli po macoszemu - różnica jest tylko taka że w odróżnieniu od Polonii 1 i TVP3 tego czasu w Tele 5 jest nieco więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wyrzucić z Tele 5 i Polonii 1 telezakupy, ponieważ pasma telezakupowe na tych kanałach się już nie sprzedają.

 

A ja wolałbym w Tele 5 trochę lepszą ofertę filmową, dobre programy własne i pasmo erotyczne z prawdziwego zdarzenia po 23:00 - może to by była jakaś droga.

 

Próbujemy dyskutować po raz setny o tym samym. Podejście właściciela do tych stacji od lat jest jasne i wiemy, na jaki procent zysku jest obliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...