Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie rozumiem podejścia niektórych osób. Nie podoba się? To usuwam kanał z listy, albo po prostu go omijam. Biadolenie na temat tego i owego jest bez sensu. Skoro Polonia 1 zarabia na paśmie erotycznym, ezoterycznym i top shopie, to jej sprawa. Też osobiście wolałbym, aby czas antenowy nie był w ten sposób marnowany, ale chociaż mogę cieszyć się z faktu, że pierwszy raz po wielu, wielu latach, codziennie emitowane są anime, które oglądałem, gdy Polonia 1 była nadawana naziemnie. I cieszę się, że Polonia 1 nie rezygnuje z ich emisji, chociaż dokonuje dosyć często modyfikacji w ramówce.

 

Był Generał Daimos, a teraz leci Bejsbolista (lektor: Tomasz Knapik!). Nie oglądałem tej anime od ponad 20 lat. Oprócz tego nieśmiertelny Yattaman i Sally.

 

http://www.cyfrowydoradca.pl/cyfrowa/aktualnosci/491-baseballista-w-ramowce-polonii-1.html

 

Jedyne, co mi przeszkadza, to zbyt wczesna pora emisji, ale od czego ma się PVR. ;)

 

Inną kwestią jest to, że jakość obrazu w anime pozostala wiele do życzenia. Niestety cyfrowa kompresja zrobiła swoje.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od jutra kolejna 'rewolucja' w ramówce P1. Spada poranne pasmo z anime, telenowele znane z novela.tv oraz Magiczna.tv. Wracają: Stellina, Bill Cosby, Akta Prosiaczka i codzienne wieczorne pasmo filmowe. Więcej czasu przeznaczono na topshop. W weekendy będzie pasmo iPol tv.

 

[EDIT] Teraz dopiero zauważyłem, że na stronie polonia1.tv prezentowany jest program owszem na pierwsze dni stycznia ale 2015 roku. Informatycy śpią.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd

Edytowane przez monter1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie trochę powracają do tego co było w tej stacji zanim nowa dyrekcja programowa postanowiła o zmianach w nazwie i innych tego typu rzeczach. Trochę szkoda będzie tego porannego pasma z Yattamanem, z tego co widziałem to kilka osób to oglądało. Ale z Cosbym to sobie idealny moment do emisji wybrali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i programy na zewnątrz robią dobrze, ale teraz zapraszam na antenę Polonii 1 - po 20 latach proponują typowy włoski film z połowy lat 80-tych. Szczególnie zwróciłbym uwagę na jakość. ;)

 

Uważałbym też na czas - bo za godzinę startuje chyba najbardziej dochodowy program na antenie P1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest obecnie, ale kiedyś wyniki oglądalności Tele5 były podawane w grupie kanałów filmowych, i średnio wynosiły 17 000 widzów. Obecnie może być inaczej, ponieważ Polcast chyba zrezygnował z dalszego rozwoju wszystkich swoich kanałów, a wcześniejsze działania miały jedynie przekonać KRRiT to udzielenia koncesji na nadawanie w DVB-T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...