Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja staje się powoli normą na Tele 5. Nie oglądam tego kanału ze względu na zawartość i jakość, ale jak skaczę po kanałach i trafię na Tele 5, to stare programy są rozciągane lub zdeformowane. Myślę, że taka sytuacja ma miejsce od około 2 tygodni. Technicy z Tele 5 pozazdrościli technikom z TVS i poszli w ich ślady ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zobaczyłem wczoraj w nocy prawdziwy film erotyczny na Tele5. Można było wreszcie oprócz biustów, pępka i tyłka zobaczyć coś więcej.

 

A poza tym ideał filmu erotycznego był wczoraj na FilmBox Action (Beautiful Milf).

 

Bez nachalności, ale erotyka.

 

Tak właśnie powinny wyglądać filmy erotyczne, a nie do zobaczenia tylko same gołe biusty, pępki i pośladki. Tylko to w każdym niemal polskim, współczesnym hicie kinowym, gdzie gołe tyłki i cycki są na porządku dziennym. Bez tego nie ma teraz niemal żadnego polskiego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz włączyłem Tele5 w mojej kablówce. Wersje SD mam nadawaną w 16:9, ale film ma prawidłowe proporcje. Logo i oznaczenie wiekowe oczywiście sztucznie rozciągnięte do 16:9, natomiast pasy po bokach dodane przez nadawcę. Wychodzi z tego kuriozum, potworek. A przecież po początkowych problemach, potem, przez wiele miesięcy Tele5 było nadawane właściwie. Czyli w formacie zmiennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Liczę na jak najszybsze zakodowanie tych kanałów i zmienia ramówki jak Tv Puls orax bez żadnych powtórek co roku . Jeśli będą co roku kupowali filmy seriele to z pewnością oglądalność podskoczy . Powinni też być w najtańszych pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć. To nie jest takie proste. Najpierw to by musieli mieć ofertę programową wartą zakodowania. O ile z Tele5 by można było jeszcze kombinować, to już wstawianie do pakietów stacji takiej jak Polonia 1, której zawartość programowa to głównie telezakupy i wróżki, mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polonia1 jest absolutnym fenomenem i absurdem jednocześnie. Gdyby mi ktoś w 2000 powiedział, że ten kanał z taką ofertą programową przetrwa do 2016 z widokami na kolejne lata. To bym w życiu nie uwierzył.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na jak najszybsze zakodowanie tych kanałów i zmienia ramówki jak Tv Puls orax bez żadnych powtórek co roku . Jeśli będą co roku kupowali filmy seriele to z pewnością oglądalność podskoczy . Powinni też być w najtańszych pakietach

Nie ma na to szans, bo są to kanały bezpłatne. Novela.tv i Water Planet zostały zakodowane, bo są to kanały płatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to zupełnie bez sensu. Powinni zainteresować się również swoimi nie kodowanymi stacjami. Z Poloni1 usunąć większość wróżek i tele zakupów. Usunąć programy 18+. Zakupić jakieś filmy(mogą zacząć od tanich ;) ) mogliby dalej kontynuować telegry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz liczą się dla nich tylko Water Planet i Novela tv :)

To niech wreszcie skupią się na promowaniu wersji HD, a nie wciskają platformom standard rodem z ubiegłego wieku !!!! O Tele5 nie wspomnę!!!!

 

W ogóle wkurza mnie to, że w XXI wieku firmy (wszystkie nie tylko myślę tu o PolCast) utrzymują wciąż dwie wersje (SD i HD) kanałów. Przecież to koszty, o cięcie których tak bardzo walczą. Usunąć SD i zaoszczędzoną kasę włożyć w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...