Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tele 5 wciąż jest lepsze niż takie TV 4 na przykład. Mogłoby mieć jeszcze jakieś pasmo muzyczne na przykład, ale i tak jest znośnie. 

Tele 5 nie pokazuje całkiem niezłych i uznanych filmów, które pokazuje od czasu do czasu TV 4. Kilka tygodni zauważyłem, że w TV 4 był przynajmniej jeden film, który miał premierę w darmowej telewizji po emisji w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, śledzę ramówkę "czwórki" i nic oprócz paradokumentów, telenowel i filmów klasy "Ż" tam nie widziałem. Owszem, parę lat temu tam było co oglądać, bo i takie klasyki jak "Kabaret" czy mniej znany "Honor Prizzich" można było dorwać. Teraz już tak dobrze nie ma. Czasami pojawia się jakaś tysięczna powtórka "Terminatora", "Obcego" czy innego "Robin Hooda" (wersja z Costnerem), które niecały miesiąc później pokazywane są na TVN/TVN7/Polsat/Polsat Film/TV Puls. Także szału nie ma. W ogóle o upadku TV 4 można byłoby pisać godzinami, ale to nie wątek o tym.

Tele 5 też przez jakiś czas pokazywało dobre kino, ale to było tak ze dwa, może trzy lata temu gdy emitowano tam sporo filmów z biblioteki Columbia Pictures. Te czasy jednak już też minęły bezpowrotnie :P Z tego wszystkiego zostały jedynie seriale, ale to też już bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Galilieo, STOP Drogówka, czasem jakieś dokumenty, filmy też czasami są nawet świetne i rzadko pokazywane w telewizji. Na przykład kilka miesiecy temu po raz pierwszy widziałem film "Ofiary wojny'' z 1989 roku i zrobił na mnie duże wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele5 znowu obniża bitrate obrazu i dźwięku na Hotbird.

Zauważyłem to kilka dni temu, audio zmniejszyli z 160kbps na 128kbps, a bitrate obrazu gdzieś prawie o połowę.

Znowu pixele na obrazie będą się pojawiać, było lepiej po zmianie na h264 i znowu jest gorzej.

Pytałem się czy to tylko chwilowe czy na stałe to dostałem odpowiedz: "Witam, zgodnie z ustaleniami nadawcy, aktualnie bitrate będzie obniżony."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...