Jump to content

exmartino

Users
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Dobra

About exmartino

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 01/29/1985

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Ruda Śląska
 • Hobby
  TV LG 42LF652V oraz OPTICUM XTS703p

Equipment

 • Dish
  Logarytmiczna LOG 2-69

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ireneusz Staszczyk pożegnał się z widzami NTL: https://radomsko24.pl/ireneusz-staszczyk-pozegnal-sie-z-widzami-ntl-radomsko-20725
 2. Ireneusz Staszczyk żegna się z NTL Radomsko: https://radomsko.naszemiasto.pl/ireneusz-staszczyk-zegna-sie-z-telewizja-ntl-radomsko-nie/ar/c1-7407752
 3. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/39-i-pol-tygodnia-gra-muzyka-ilu-widzow-ogladalo-debiut
 4. Jak zaznacza sam nadawca są to "testy" więc ciekawe ile potrwają.... Może taki myk na czas wyborów parlamentarnych ??
 5. Power TV a co z MUX L7 który niedawno zawiesił nadawanie? Może warto pomyśleć nad ich przejęciem póki nadajniki są przyznane? Szkoda byłoby by te częstotliwości po TVL przepadły ... Tak z czystej ciekawości o MUX L2 też są jakieś rozmowy? Bo jest to nadajnik który dotyczy mnie osobiście bo odbieram TVT.
 6. Właśnie Epic Drama skacze tylko na niektórych odbiornikach, np. na telewizorach firmy Manta wszystko jest ok.
 7. Nowa TV ma zmienione logo ekranowe. Niby takie jak było tylko że zamiast czerwonego "O" mamy białe "O".
 8. Tele 5 już nie nadaje w MUX Łużyce?? Czyli nie ma teraz nadawania ani jednej stacji na tym multipleksie?
 9. TV Puls nic nie znaczy? Jest to jedna z największych prywatnych stacji w Polsce która znajduje się w czołówce oglądalności. Super Polsat to mała pchełka i wylęgarnia powtórek Polsatu która chyba nawet dla samego właściciela większej wartości nie ma.
 10. No ja obstawiam na 100 procent 4Fun TV ponieważ niedawno zniknęli z MUX L2 na Górnym Śląsku. Może to oznaczać rezygnację z nadawania w lokalnych multipleksach telewizji naziemnej.
 11. Jeszcze tutaj garść informacji o reaktywowanej telewizji Echo24: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24843876,telewizja-echo24-reaktywuje-dzialalnosc-wlascicielem-zostal.html
 12. Widać że 4Fun TV zakończyło nadawanie na MUX-L2. Stacji nie ma już od kilku dni.
 13. pawlo zaktualizuj listę bo Power TV i Nuta TV jest na pewno. Odbieracie też Stars TV bo kolega pisze że nie?
 14. Ja mam zapytanie jakie kanały oprócz Power TV i Nuta TV odbieracie w MUX L4 ?? Mam dobry wykaz na stronie: http://fta.prv.pl/mux/ ??
 15. Czasami nie wiem czy tu wypowiadają się osoby amatorzy czy miłośnicy, sympatycy i obserwatorzy telewizji. Gdyby nie pan Dąbski mielibyśmy kolejne dwie stacje od zębatego inwestora. Mi akurat te maratony bardzo odpowiadają bo zazwyczaj nie mam czasu w tygodniu. Uważam że TV Puls jest o niebo lepsze i ciekawsze od Polsatu i TVN. Każdy ma swoje zdanie ale tutaj nie zgadzam się z waszymi wpisami. Najlepsze filmy fabularne oglądam właśnie w TV Puls. Puls 2 ogląda moje dziecko, ja również czasami wieczorem.
×
×
 • Create New...