Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koncesję dla kanał uniwersalnego o profilu filmowo-rozrywkowym (z programami informacyjnymi) otrzymała należąca do Grupy ZPR Media spółka TV Spectrum na emisję kanału pod nazwą TV#.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mux-8-dla-wirtualnej-polski-agory-zpr-media-i-pike

Moim zdaniem niedość że nazwa fatalna to i nadawca - chyba bardziej pożyteczny byłby projekt Agory. Edytowane przez Poland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej idiotycznej nazwy nie widziałem.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to się w ogóle wymawia? TV Hasztag? Starsi będą wymawiać "TV Kratka".

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien, ale to raczej nie jest hashtag, a zwykły hash. A przynajmniej mam taką nadzieję...

• Popieram 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem niedość że nazwa fatalna to i nadawca - chyba bardziej pożyteczny byłby projekt Agory.

Na nadawcę tak bym nie psioczył. ZPR trzy razy już pokazał, że potrafi robić wartościową stację. Sądzę, że to może być dobry produkt.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien, ale to raczej nie jest hashtag, a zwykły hash. A przynajmniej mam taką nadzieję...

Dobrze mówisz, bo hashtag to jest słowo poprzedzone tym znakiem, a nie sam znak.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nadawcę tak bym nie psioczył. ZPR trzy razy już pokazał, że potrafi robić wartościową stację. Sądzę, że to może być dobry produkt.

Ze wszystkich stacji ZPR'owi wyszedł jedynie Fokus TV - reszta to dno i tona mułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze wszystkich stacji ZPR'owi wyszedł jedynie Fokus TV - reszta to dno i tona mułu.

Miałem na myśli również stacje radiowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fokus TV jest spoko ale  z tym TV # to będzie  niezły kibel

Może zmienią nazwę

Kiedyś miała nadawać Telewizja Familijna a była NaszaTV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast tej dziwacznej nazwy "TV#" już lepiej gdyby ostatecznie zastosowali nazwę "TV Film". Grupa ZPR startowała z TV Film na MUX-1 (wówczas przegrali ze Stopklatką), startowała z tym kanałem i teraz (jako oddzielna spółka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładam, że będzie to kanał młodzieżowy. Ale jeśli będą showy z YT, to... Serio? :lol2: :lol3: :lolYT:

Edytowane przez PharellMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiej racji? W takim razie wielu innych nie powinno być, jak np. cheeseburger czy supermarket.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

# to po polsku kratka  to w jakim celu używać słowa "Hasztag" którego znaczenia na pewno nie zna 90 % polaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właściwie, to hash, bo hashtag to to nawet nie jest.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa głupia, a przynajmniej dziwna, ale może zostać zmieniona. Znając podejście ZPR, to ogólnie szykuje się kolejny wartościowy kanał FTA, chociaż uważam, że przyznanie temu nadawcy kolejnego miejsca jest lekko niesprawiedliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A temu niesprawiedliwe, bo oni idą na łatwiznę i zawsze praktycznie wygrywają. Mądrym posunięciem byłoby udostępnienie miejsca innym, a nie robienie jakiegoś psychokanału młodzieżowego, który prawdopodobnie będzie przypominał "Najlepszy program" z ESKA TV...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd pomysł, że ma to być kanał młodzieżowy? Koncesja ma charakter uniwersalny, a nazwą stacji bym się nie sugerował, gdyż ją łatwo zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stacja ma mieć nazwę TV (i tu numer - w zależności na jakim kanale w dekoderze będzie stacja). Te nazwy wszystkich kanałów są bardzo dziwne i niepraktyczne. Jedynie nazwa TV Zoom mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi