Jump to content

exmartino

Users
 • Content Count

  933
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by exmartino

 1. exmartino

  MUX L4

  pawlo zaktualizuj listę bo Power TV i Nuta TV jest na pewno. Odbieracie też Stars TV bo kolega pisze że nie?
 2. exmartino

  MUX L4

  Ja mam zapytanie jakie kanały oprócz Power TV i Nuta TV odbieracie w MUX L4 ?? Mam dobry wykaz na stronie: http://fta.prv.pl/mux/ ??
 3. exmartino

  TVP ABC

  Na posiedzeniu Sejmowej Komisji ds. Kultury i Środków Przekazu prezes Telewizji Polskiej, Juliusz Braun, ponownie potwierdził, że TVP zamierza zgłosić do konkursu na cztery miejsca w MUX 1 kanał dedykowany dziecięcej widowni. Natomiast nie planuje zgłaszać kanału społeczno-religijnego. Oczywiście żaden z tych kanałów - ani dziecięcy ani religijny - nie jest nadawany przez TVP, ale, jak już wcześniej informowaliśmy, nadawca publiczny ma w planach uruchomienie kanału dla dzieci. źródło: tvnaziemna.cba.pl/Gazeta Wyborcza/satkurier.pl
 4. exmartino

  TV Okazje

  http://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/tvo-nowy-kanal-telezakupowy/svdq50e Byli managerowie TVN tworzą nowy projekt. Chcą podbić rynek telesprzedaży http://www.press.pl/tresc/50131,michal-ciesla_-olgierd-dobrzynski-i-marek-szafarz-uruchamiaja-projekt-tvo W poniedziałek 2 października br. rusza platforma zakupowo-sprzedażowa TVO. Tworzą ją byli menedżerowie Grupy TVN. TVO to kanał telewizyjny TVO (na początek na platformie Cyfrowego Polsatu), serwis e-commerce Tvo.pl i profile w mediach społecznościowych. Szefami telewizji są Michał Cieśla (były członek zarządu i prezes Mango Media, należącej do niedawna do Grupy TVN) i Olgierd Dobrzyński (były country manager Discovery Networks i Eurosportu na Europę Środkową, członek zarządu Grupy TVN i prezes Mango Media). Nadawcą kanału i właścicielem serwisu będzie założona w 2014 roku przez Michała Cieślę spółka TVO (wcześniej TV Okazje). Strona internetowa: http://www.tvo.pl
 5. exmartino

  TV Puls

  Czasami nie wiem czy tu wypowiadają się osoby amatorzy czy miłośnicy, sympatycy i obserwatorzy telewizji. Gdyby nie pan Dąbski mielibyśmy kolejne dwie stacje od zębatego inwestora. Mi akurat te maratony bardzo odpowiadają bo zazwyczaj nie mam czasu w tygodniu. Uważam że TV Puls jest o niebo lepsze i ciekawsze od Polsatu i TVN. Każdy ma swoje zdanie ale tutaj nie zgadzam się z waszymi wpisami. Najlepsze filmy fabularne oglądam właśnie w TV Puls. Puls 2 ogląda moje dziecko, ja również czasami wieczorem.
 6. exmartino

  4FUN KIDS

  Super że w końcu ktoś się zdecydował na taką telewizję bo niewątpliwie jest to nisza rynkowa która do tej pory była zupełnie pomijana. Gdyby w przeplocie muzyki dla dzieci emitowali jakieś animacje dla małych dzieci też byłoby super. Myślę że taka koncepcja kanału może się sprawdzić choć niewątpliwym atutem byłby fakt gdyby ta stacja nadawała FTA.
 7. exmartino

  Odbiór MUX-L2 (operator: TVT)

  Choć powiem Wam tak na telewizorze Phillips Epic Drama ma skaczący i mrugający obraz, natomiast na telewizorze filmy Manta działa bez zarzutu. Ciekawe skąd ten problem z obrazem. Racja mimo że w Gliwicach odbieram MUX L2 idealnie to zaniki sygnału się zdarzały.
 8. exmartino

  MUX VIII

  A TVP Rozrywka i TVP Sport HD nadal bez Telegazety na MUX 8.
 9. exmartino

  Deluxe Music

  Nie widzę wątku na temat stacji Deluxe Music, więc rozpoczynam. Mam pytanie co się stało z niekodowanym sygnałem Deluxe Music z satelity Astra 19,2E 12246 V 27500 ponieważ pisze mi BRAK SYGNAŁU i z tego co widzę wygląda na to że ten tp. jest wyłączony, też tak macie? Problem pojawił się parę dni temu... myślałem że to tylko chwilowe....
 10. exmartino

  TO!TV

  Zamiast się cieszyć, że macie wybór to jeszcze biadolicie. Załóżcie swoje kanały telewizyjne to potem porozmawiamy. Dla widzów DVB-T oraz FTA jest to dodatkowa stacja w ich ofercie. Zdarza mi się często oglądać stacje muzyczne i nieraz na dłużej wybieram To!TV, bo fajnie grają. Skoro kanał przez tyle lat się utrzymuje i nadaje to znaczy, że znalazł swoją niszę oraz widzów. Więc nie patrzcie tylko i wyłącznie na swoje nosy...
 11. exmartino

  NOWA TV

  Nagrał może ktoś ostatnie wydanie "24 Godzin"? Tak się składa, że nie miałem jak obejrzeć...
 12. exmartino

  STARS.TV

  Do tego pasma pasował by też Sławomir no bo chyba ta piosenka o zarośnięciu małej hitem nie jest
 13. exmartino

  Odbiór MUX-L2 (operator: TVT)

  Czy Wam też szatkuje EPIC Drama w MUX L2 ?? Dodam że inne stacje z tego multipleksu działają poprawnie bez zakłóceń.
 14. exmartino

  Polsat Rodzina

  W końcu jak na kanał kodowany premium reklamy to podstawa! 😉
 15. exmartino

  Polsat Rodzina

  Polsat Rodzina ma wystartować 16 października a nigdzie nie mogę znaleść programu TV (ramówki) tej stacji.
 16. exmartino

  4Music TV (ex E4me TV)

  SatExpert wiem ze powinno być 27500 dlatego pytam czy wie ktoś jak mogę w tym modelu telewizora zmienic te parametry by odbierać tą stacje.
 17. exmartino

  4Music TV (ex E4me TV)

  Panowie proszę o pomoc ponieważ ucieszyłem się z powrotu stacji 4 Music na satelitę ( www.satkurier.pl ) ale nie mogę jej wyszukać w swoim telewizorze ponieważ wskazuje mi on nieprawidłowe parametry a nie mam pojęcia jak je zmienić (poniżej foto) proszę o pomoc! PS. przy normalnym "bild scan" stacji nie wyszukuje. Telewizor to: TV LG 42LF652V
 18. exmartino

  TVP 2

  Na TVP 2 pojawił się licznik końca reklam. Nie wiem, czy to tylko tak na programie "Roztańczony narodowy", czy już na porządku dziennym.
 19. exmartino

  Red Carpet TV

  Z tego co oglądam Red Carpet TV nie widzę by ta stacja nadawała reklamy, nawet ich nawet nie ma pomiędzy blokami programowymi. Stacja nie przerywa tez filmów ani programów zatem z czego się ta telewizja utrzymuje?
 20. exmartino

  4FUN KIDS

  Nareszcie ktoś pomyślał o stacji muzycznej dla dzieci z przyjaznymi piosenkami oraz kołysankami. Obecnie musze wygrzebywać stare płyty by puścić dziecku takie melodie. Mam nadzieje że 4Fun doprowadzi tą stacje do końca i niedługo nie będzie z takimi melodiami dla najmłodszych tym bardziej że 500+ popędza młodych rodziców do działania. Szkoda że 4Fun TV nie ma na MUX 1 zamiast tej marnej Polsatowskiej Eski.
 21. exmartino

  TVS

  Telewizja TVS na plusie: https://www.press.pl/tresc/54242,nadawca-tvs-zwiekszyl-przychody-i-zysk-netto
 22. exmartino

  Superstacja

  Taki Solorz płaci podatki w raju podatkowym to wykorzysta kazdą możliwość zarobienia choćby z kasy Unii Europejskiej, nie bądzcie naiwni.
 23. exmartino

  TV Puls

  Jakiego nowego inwwstora ma poszukać skoro doskonale sobie radzi, no faktycznie mogłby Polsat nim zostać bo mało mamy Świata wg. Kiepskich na kazdej stacji... TV Puls to póki co jedyna ostoja i alternatywa wśród tego całego [beep]izmu typu programy, paradokumenty i seriale wałkowane ze sto razy polsatu i tvn. Wy się dziwicie małej prywatnej TV Puls że obwinia Cyfrowy Polsat że ich przenieśli z miejsca 84 na 157 a ogromnego molocha Polsatu Superstację w NC+ przesuneli pare oczek niżej z pozycji 14 na 46 i wielce się dziwią że im spadły wpływy mimo że ponad 50% ramówki tej stacji to telezakupy.
 24. exmartino

  TV Puls

  Gdyby ktoś chciał poczytać: https://www.cda.pl/tvpuls/galeria
 25. exmartino

  TV Republika

  Ja też oglądam TV Republika i to często, takie niepoważne i niewnoszące nic do dyskusji pytania powinny być kasowane.
×