Jump to content

exmartino

Users
 • Content Count

  943
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by exmartino

 1. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/39-i-pol-tygodnia-gra-muzyka-ilu-widzow-ogladalo-debiut
 2. Jak zaznacza sam nadawca są to "testy" więc ciekawe ile potrwają.... Może taki myk na czas wyborów parlamentarnych ??
 3. Power TV a co z MUX L7 który niedawno zawiesił nadawanie? Może warto pomyśleć nad ich przejęciem póki nadajniki są przyznane? Szkoda byłoby by te częstotliwości po TVL przepadły ... Tak z czystej ciekawości o MUX L2 też są jakieś rozmowy? Bo jest to nadajnik który dotyczy mnie osobiście bo odbieram TVT.
 4. Właśnie Epic Drama skacze tylko na niektórych odbiornikach, np. na telewizorach firmy Manta wszystko jest ok.
 5. Nowa TV ma zmienione logo ekranowe. Niby takie jak było tylko że zamiast czerwonego "O" mamy białe "O".
 6. Tele 5 już nie nadaje w MUX Łużyce?? Czyli nie ma teraz nadawania ani jednej stacji na tym multipleksie?
 7. TV Puls nic nie znaczy? Jest to jedna z największych prywatnych stacji w Polsce która znajduje się w czołówce oglądalności. Super Polsat to mała pchełka i wylęgarnia powtórek Polsatu która chyba nawet dla samego właściciela większej wartości nie ma.
 8. No ja obstawiam na 100 procent 4Fun TV ponieważ niedawno zniknęli z MUX L2 na Górnym Śląsku. Może to oznaczać rezygnację z nadawania w lokalnych multipleksach telewizji naziemnej.
 9. Jeszcze tutaj garść informacji o reaktywowanej telewizji Echo24: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24843876,telewizja-echo24-reaktywuje-dzialalnosc-wlascicielem-zostal.html
 10. Widać że 4Fun TV zakończyło nadawanie na MUX-L2. Stacji nie ma już od kilku dni.
 11. pawlo zaktualizuj listę bo Power TV i Nuta TV jest na pewno. Odbieracie też Stars TV bo kolega pisze że nie?
 12. Ja mam zapytanie jakie kanały oprócz Power TV i Nuta TV odbieracie w MUX L4 ?? Mam dobry wykaz na stronie: http://fta.prv.pl/mux/ ??
 13. Czasami nie wiem czy tu wypowiadają się osoby amatorzy czy miłośnicy, sympatycy i obserwatorzy telewizji. Gdyby nie pan Dąbski mielibyśmy kolejne dwie stacje od zębatego inwestora. Mi akurat te maratony bardzo odpowiadają bo zazwyczaj nie mam czasu w tygodniu. Uważam że TV Puls jest o niebo lepsze i ciekawsze od Polsatu i TVN. Każdy ma swoje zdanie ale tutaj nie zgadzam się z waszymi wpisami. Najlepsze filmy fabularne oglądam właśnie w TV Puls. Puls 2 ogląda moje dziecko, ja również czasami wieczorem.
 14. Super że w końcu ktoś się zdecydował na taką telewizję bo niewątpliwie jest to nisza rynkowa która do tej pory była zupełnie pomijana. Gdyby w przeplocie muzyki dla dzieci emitowali jakieś animacje dla małych dzieci też byłoby super. Myślę że taka koncepcja kanału może się sprawdzić choć niewątpliwym atutem byłby fakt gdyby ta stacja nadawała FTA.
 15. Choć powiem Wam tak na telewizorze Phillips Epic Drama ma skaczący i mrugający obraz, natomiast na telewizorze filmy Manta działa bez zarzutu. Ciekawe skąd ten problem z obrazem. Racja mimo że w Gliwicach odbieram MUX L2 idealnie to zaniki sygnału się zdarzały.
 16. A TVP Rozrywka i TVP Sport HD nadal bez Telegazety na MUX 8.
 17. Zamiast się cieszyć, że macie wybór to jeszcze biadolicie. Załóżcie swoje kanały telewizyjne to potem porozmawiamy. Dla widzów DVB-T oraz FTA jest to dodatkowa stacja w ich ofercie. Zdarza mi się często oglądać stacje muzyczne i nieraz na dłużej wybieram To!TV, bo fajnie grają. Skoro kanał przez tyle lat się utrzymuje i nadaje to znaczy, że znalazł swoją niszę oraz widzów. Więc nie patrzcie tylko i wyłącznie na swoje nosy...
 18. Nagrał może ktoś ostatnie wydanie "24 Godzin"? Tak się składa, że nie miałem jak obejrzeć...
 19. Do tego pasma pasował by też Sławomir no bo chyba ta piosenka o zarośnięciu małej hitem nie jest
 20. Czy Wam też szatkuje EPIC Drama w MUX L2 ?? Dodam że inne stacje z tego multipleksu działają poprawnie bez zakłóceń.
 21. http://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/tvo-nowy-kanal-telezakupowy/svdq50e Byli managerowie TVN tworzą nowy projekt. Chcą podbić rynek telesprzedaży http://www.press.pl/tresc/50131,michal-ciesla_-olgierd-dobrzynski-i-marek-szafarz-uruchamiaja-projekt-tvo W poniedziałek 2 października br. rusza platforma zakupowo-sprzedażowa TVO. Tworzą ją byli menedżerowie Grupy TVN. TVO to kanał telewizyjny TVO (na początek na platformie Cyfrowego Polsatu), serwis e-commerce Tvo.pl i profile w mediach społecznościowych. Szefami telewizji są Michał Cieśla (były członek zarządu i prezes Mango Media, należącej do niedawna do Grupy TVN) i Olgierd Dobrzyński (były country manager Discovery Networks i Eurosportu na Europę Środkową, członek zarządu Grupy TVN i prezes Mango Media). Nadawcą kanału i właścicielem serwisu będzie założona w 2014 roku przez Michała Cieślę spółka TVO (wcześniej TV Okazje). Strona internetowa: http://www.tvo.pl
 22. exmartino

  TVP ABC

  Na posiedzeniu Sejmowej Komisji ds. Kultury i Środków Przekazu prezes Telewizji Polskiej, Juliusz Braun, ponownie potwierdził, że TVP zamierza zgłosić do konkursu na cztery miejsca w MUX 1 kanał dedykowany dziecięcej widowni. Natomiast nie planuje zgłaszać kanału społeczno-religijnego. Oczywiście żaden z tych kanałów - ani dziecięcy ani religijny - nie jest nadawany przez TVP, ale, jak już wcześniej informowaliśmy, nadawca publiczny ma w planach uruchomienie kanału dla dzieci. źródło: tvnaziemna.cba.pl/Gazeta Wyborcza/satkurier.pl
 23. Nie widzę wątku na temat stacji Deluxe Music, więc rozpoczynam. Mam pytanie co się stało z niekodowanym sygnałem Deluxe Music z satelity Astra 19,2E 12246 V 27500 ponieważ pisze mi BRAK SYGNAŁU i z tego co widzę wygląda na to że ten tp. jest wyłączony, też tak macie? Problem pojawił się parę dni temu... myślałem że to tylko chwilowe....
×
×
 • Create New...