Jump to content

dustman

Users
 • Content Count

  1068
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dustman

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/30/1988

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. dustman

  TVP Sport

  Nie rozumiem kompletnie waszych zachwytów. Mnie jak na razie nie podoba się ani żaden z komentatorów ani cały mundial w wykonaniu TVP w ogóle.
 2. dustman

  TV 4

  Kolejny wielki tryumf największego polskiego biznesmena, widać że nie jest instytucją charytatywną. Z chęcią obejrzę "Esmeraldę" po tym jak skończę cały sezon "Trudnych Spraw" i "Świata wg Kiepskich" na Polsat, Polsat 2, Super Polsat i ATM Rozrywka
 3. dustman

  Stopklatka TV

  Canal+? Wątpię by byli tym zainteresowani. Oni od dawna nic nie kupili. Discovery to co innego ale szczerze nie chciałbym tego, prezentują bardzo niski poziom
 4. dustman

  Stopklatka TV

  Ktoś ich kupi? Czyżby "Pol"sat? To już byłoby przegięcie, on z tych kanałów by zrobił powtórkowe zapchajdziury
 5. dustman

  Stopklatka TV

  No to są czy będą? Przy całej mojej nienawiści do SPI to nie widzę jakoś żadnych bloków telezakupowych w Stopklatce. Widać, że nie oglądasz tego kanału. Co do przejęcia - Agora pokazała, że w ogóle nie znają się na biznesie. SPI zaś ma bardzo ubogą bazę. To wyjątkowo skąpy nadawca - nie ma szans by pojawiły się na Stopklatce może nie tyle nowsze filmy co bardziej ambitne. Poza tym więcej tam obecnie seriali czy programów dokumentalnych, to co raczej powinno być na Zoom TV gdzie zaś filmy są praktycznie niepotrzebne, a bywają lepsze niż na Stopklatce. Nigdy nie zrozumiem ich sposobu działania.
 6. dustman

  Red Carpet TV

  Oho, zaś kino z domeny publicznej, po taniości
 7. dustman

  Metro

  Nie tylko z Polsatu, ale i z TV 4 i TVN 7. Kultowa kreskówka, szkoda że o tak wczesnej porze.
 8. dustman

  TVP Sport

  Tylko porównanie z PSN nie ma za bardzo sensu, bo to był trzeci kanał "Pol"satu, a TVP ma tylko jeden jedyny kanał sportowy i na szczęście raczej tak pozostanie. Tym bardziej, że w porównaniu z PSN TVP Sport ma dużo lepsze wyniki
 9. dustman

  TVP 3

  Katowice to samo, więc to raczej sprawa ogólnopolska. Chyba wreszcie coś rusza się w sprawie tego półmartwego kanału (ale za to z dość dużym potencjałem)
 10. dustman

  TVP Sport

  I co, można? Wystarczy nie być skąpym albo po prostu być Kurskim i sukcesy są. Ciekawe co teraz zrobi Krok/Solorz/Żak - czy pójdzie po rozum do głowy i spróbuje powalczyć o widza naziemnego czy będzie próbował zdobyć pozycję lidera w mniej finezyjny sposób
 11. dustman

  DVB-T Katowice

  Na stronce emitela są. Dzisiaj jest konserwacja nadajnika Katowice-Kosztowy
 12. dustman

  MUX VIII

  Jak będzie trzeba to się pozbędzie tego kanału albo go przerobi na Polsat cośtam widać, że go mało on obchodzi skoro nawet nie wziął udziału w tej kampanii (bardzo spóźnionej i obecnie już niepotrzebnej)
 13. dustman

  MUX VIII

  @jaszek Szewc bez butów chodzi W ogóle ten MUX pod względem zasięgu to jest parodia, nie ma on czasem pokrycia podobnego jak kodowany MUX 4? A propos - skoro Zygusiowi się opłaca nadawać TV Mobilną to czemu nie miałoby mu się opłacać nadawać Polsatu Reklama, Polsatu Powtórka i Polsatu Klasyka na MUX 8?
 14. dustman

  Propozycje logotypów dla stacji TV

  Cinemax to by się obraził na to.
 15. dustman

  MUX VIII

  Z takim podejściem ("wszystko jest biznes", "x jest warte tyle ile ktoś może za to dać") to Ty już dawno powinieneś być wiceprezesem zarządu jakiejś mega ważnej na jakże trudnym wolnym rynku korporacji finansowej reprezentowanej przez zagraniczną grupą kapitałową z siedzibą na Kajmanach. Jak tak bardzo chcesz by wszedł kto inny to proszę - Zygmunt już ma dla Ciebie całe archiwum, które może opakować w jakieś Polsat Rozrywka czy inne Polsat Family.
×