Jump to content

Telewizja Urbanski

Users
 • Content Count

  2525
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-19 Kiepska

About Telewizja Urbanski

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday 04/24/1982

Informacje o profilu

 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Telewizja Stara i Nowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W styczniu 1990 roku To&Owo TV drukował program następujących stacji: TVP 1, TVP 2, RTL Plus (obecnie RTL), Sat 1, Super Channel, Screensport, Eurosport, Tele 5 (później DSF), MTV, 3 Sat i TV 5 Europe.
 2. Odkopuję temat! Szukam gorących krzeseł BAR-u VIP (5. edycji) z 25 września 2004 roku tego dnia wszedła do programu Agata Torzewska a na gorących krzesłąch siedli Ewelina i Monika.
 3. Pierwszy numer To&owo nie kojarzył się nijak z telewizją satelitarną. Natomiast drugi numer był przedziwny, zaczęto w nim drukować programy stacji MTV, Super Channel, CNN, RTL i Sat.1
 4. 15 września 1989 roku ukazał się pierwszy numer To&Owo który kilka lat póżniej został przemianowany na To&Owo TV. Przez 30 lat przewinęły się ramówki nie tylko stacji naziemnych ale i również stacji znanych z satelitów Astra i HotBird jak i z telewizji kablowych i platform cyfrowych. Powodem powstania tego czasopisma były przemiany jakie zaszły po upadku komuny. Jak wy wspominacie To & Owo TV sprzed lat ? Ile zbieraliście numerów ? I czy moglibyście umieścić pełne skany listingów sprzed lat ?
 5. Jak mogę zamówić Multinagrywarkę ? Przez internet czy telefon ?
 6. Mój tato powiedział że zacznę z niej korzystać dopiero w październiku. Co ciekawe to kosztuje 10 złotych miesięcznie czyli 120 złotych rocznie.
 7. Mam takie małe pytanie: Czy w netii jest dostępna mozaika kanałów ?
 8. Mam do ciebie taką prośbę! Czy na waszej stronie będzie dostęp do jeszcze większego archiwum ramówek telewizyjnych ? Tak pytam bo z tego co się orientuję chciałbym abyś współpracował z wydawcami To & Owo, Tele Tygodnia czy Tele Świata aby na tej stronie było jeszcze większe zapotrzebowanie na ramówki telewizyjne z lat 90. ubiegłego stulecia i z lat 2000-2015 i chciałbym też aby na waszej stronie oprócz ramówek wielu istniejących stacji tv znalazły się ramówki stacji nieistniejących np. takie które zniknęły czy przerwały emisję.
 9. Na ebay'u znalazłem sporo wydań To & Owo zaczynając od roku 1994. Można je kupić i sprawdzić jak zmieniały sie listingi tej gazety.
 10. Największym minusem tej gazety był brak zagranicznych kanałów kodowanych. Ale zdecydowanie wolę SATKurier bo jest dużo lepszy.
 11. Co mam zrobić jeśli na mozaice zamiast normalnego kanału obraz jest niebieski albo klatkuje ? Zauważyłem tę sytuacje dopiero wczoraj i dzisiaj zwracam się do was z tym pytaniem.
 12. U mnie ta sytuacja, jest już po raz drugi. Wszystkie kanały oprócz Canal+ mogę oglądać od zeszłej środy.
 13. Ja kończę umowę w maju i chciałbym mieć dalszy dostęp do Ale Kino+, kanałów Polsatu, kanałów Eleven i VH1 Classic Europe. Tym samym chciałbym dostać nową umowę. Ile musiałbym zapłacić za pakiet komfortowy z stacjami Eleven, stacjami Polsatu i opcją Multi+ ?
 14. Pisając kilka postów temu zauważyłem że WPolsce Pl się pojawił. Jest na pozycji 32.
×
×
 • Create New...