Skocz do zawartości

Telewizja Urbanski

Użytkownicy
 • Zawartość

  2513
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-20 Kiepska

O Telewizja Urbanski

 • Tytuł
  Forum to mój dom
 • Urodziny 24.04.1982

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Telewizja Stara i Nowa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Telewizja Urbanski

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  U mnie ta sytuacja, jest już po raz drugi. Wszystkie kanały oprócz Canal+ mogę oglądać od zeszłej środy.
 2. Telewizja Urbanski

  Platforma Orange TV

  Ja kończę umowę w maju i chciałbym mieć dalszy dostęp do Ale Kino+, kanałów Polsatu, kanałów Eleven i VH1 Classic Europe. Tym samym chciałbym dostać nową umowę. Ile musiałbym zapłacić za pakiet komfortowy z stacjami Eleven, stacjami Polsatu i opcją Multi+ ?
 3. Telewizja Urbanski

  Nowości w Orange TV – stan aktualny

  Pisając kilka postów temu zauważyłem że WPolsce Pl się pojawił. Jest na pozycji 32.
 4. Telewizja Urbanski

  Nowości w Orange TV – stan aktualny

  Właśnie zauważyłem że Nicktoons nadaje w IPTV. Być może, to właśnie ten kanał wejdzie w skład oferty IPTV.
 5. Telewizja Urbanski

  Platforma Orange TV

  Mam kilka pomysłów żeby uatrakcyjnić ofertę Orange TV. 1.Zwiększenie liczby kanałów radiowych 2.Dodatkowe Serwisy VOD: Player, Ipla, TVP VOD 3.Dodanie oferty o Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Rodzina czy o kanały które są poza zasięgiem oferty IPTV jak np. ATM Rozrywka.
 6. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  Czy w bibliotekach cyfrowych znajdę czasopisma z programem telewizyjnym ?
 7. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  A mnie jeszcze ciekawi sprawa Programu TV który miał bardzo ciekawy listing latem 2000 roku ? Szkoda że widziałem tylko ostatnią stronę listingu ale chcę zobaczyć pełny listing Programu TV w 2000 roku.
 8. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  A ja jestem bardzo mocno ciekaw jak wyglądał listing Teleramy na przełomie lat 1997-2000 ?
 9. Telewizja Urbanski

  Familiada

  Mam taki pomysł aby w tym roku TVP wypuściła spot promujący 25-lecie Familiady.Najpierw ukazane zostaną materiały archiwalne w postaci fragmentów starych odcinków tego teleturnieju np. rodziny i drużyny które w ciągu 25 lat były przedstawione w Familiadzie, żarty prowadzącego, naciśnięcia przycisków, poprawne i niepoprawne odpowiedzi z Familiady, opowiedzi które przy pomocy dźwięku były czy radość z głównej wygranej w Familiadzie.A na końcu lektor mówi "Familiada - Najlepszy teleturniej w TVP z wami od 25 lat".Pomysł jest ciekawy i myślę że spodoba się szerszej widownii.
 10. Telewizja Urbanski

  Dawne programy TVNu...

  To się nazywało "Granie na ekranie", Mało to było jeszcze "Granie na zawołanie" w tym programie chodziło o to że trzeba poprzez wybrany numer telefonu, wskazać klip który będzie emitowany, dwa teledyski spośród czterech zostaną emitowane w całości. Głosowanie trwało kilka minut. Osiem najlepszych piosenek zostało wskazanych na "HIT NOCY" A oto fragment programu:
 11. Telewizja Urbanski

  RTL

  Wiele wspomnień związanych z RTL-em mi się kojarzy, przede wszystkim: - Pierwsze programy rozrywkowe np. Mini Playback Show, Traumhochzeit, Pronto Salvatore, 7 tage 7 koepfe, TV Kaiser, RTL Samstag Nacht - Codzienny serwis informacyjny RTL Aktuell - Teleturnieje jak np. Die preis ist heiss, Familien Duell, Jeopardy!, Wer wird milionaer? - Programy Talk-show np. Sabrina, Birte Karalus, Ilona Christien, Barbel Schafer czy mój ulubiony Hans Meiser - Codzienne soap opery GZSZ (Odpowiednik Na Wspólnej), Unter uns (Odpowiednik Pierwszej miłości), Alles was zaehlt (odpowiednik Barw Szczęścia), - Zabawne seriale komediowe Alles Atze, Das amt, Die Camper, Ritas Welt, Nikola - Magazyny jak np. Extra, Explosiv, Exclusiv, Stern TV, Notruf, Spiegel TV - Zaskakujące seriale kryminalne np. Alarm Fuer Cobra 11, Der Clown, Balko - Cotygodniowe seriale obyczajowe np. Dr. Stefan Frank, Hinter Gittern I nie wiem czy wiecie ale w latach 90. RTL transmitowała Ligę Mistrzów a od wielu lat transmituje Formułę 1 i Gale Boksu z braćmi Kliczko.
 12. Telewizja Urbanski

  MultiPIP - Mozaika stacji telewizyjnych w kablówkach

  Jeśli ktoś posiadał PTK w Krakowie, (obecnie UPC), to proszę o informację, do kiedy był Multipip w Krakowie.
 13. Telewizja Urbanski

  MultiPIP - Mozaika stacji telewizyjnych w kablówkach

  Celem było tzw. "przeglądanie" kanałów oferowanych przez kablówki.
 14. Telewizja Urbanski

  MultiPIP - Mozaika stacji telewizyjnych w kablówkach

  Znalazłem ciekawostkę z archiwalnej gazety "Tygodnik Nowohucki": otóż Pierwszym 24-godzinnym MultiPIPem był MultiPIP w UPC Kraków. Miało to miejsce w 1996 roku.
 15. Telewizja Urbanski

  MultiPIP - Mozaika stacji telewizyjnych w kablówkach

  A może opowiedzcie w jakim okresie w waszych kablówkach był dostępny MultiPIP? Dam parę przykładów: UPC Katowice 1997-2002 UPC Warszawa 1997-2007 UPC Szczecin 1998-2008 Aster Warszawa 1997-2008 Vectra Śląsk 1999-2005 Master Głogów 2003-2013 JimSat do 2017 Autocom Kraków do 2007 Aster zielona góra do 2008 SatFilm do 2007 Teofilów c Do marca 2009
×