Jump to content

Telewizja Urbanski

Users
 • Content Count

  2517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-20 Kiepska

About Telewizja Urbanski

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday 04/24/1982

Informacje o profilu

 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Telewizja Stara i Nowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  Na ebay'u znalazłem sporo wydań To & Owo zaczynając od roku 1994. Można je kupić i sprawdzić jak zmieniały sie listingi tej gazety.
 2. Telewizja Urbanski

  TV Sat Magazyn

  Największym minusem tej gazety był brak zagranicznych kanałów kodowanych. Ale zdecydowanie wolę SATKurier bo jest dużo lepszy.
 3. Telewizja Urbanski

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  Zgłosiłem, ale jeszcze mi nie opowiedzieli.
 4. Telewizja Urbanski

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  Co mam zrobić jeśli na mozaice zamiast normalnego kanału obraz jest niebieski albo klatkuje ? Zauważyłem tę sytuacje dopiero wczoraj i dzisiaj zwracam się do was z tym pytaniem.
 5. Telewizja Urbanski

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  U mnie ta sytuacja, jest już po raz drugi. Wszystkie kanały oprócz Canal+ mogę oglądać od zeszłej środy.
 6. Telewizja Urbanski

  Platforma Orange TV

  Ja kończę umowę w maju i chciałbym mieć dalszy dostęp do Ale Kino+, kanałów Polsatu, kanałów Eleven i VH1 Classic Europe. Tym samym chciałbym dostać nową umowę. Ile musiałbym zapłacić za pakiet komfortowy z stacjami Eleven, stacjami Polsatu i opcją Multi+ ?
 7. Telewizja Urbanski

  Nowości w Orange TV – stan aktualny

  Pisając kilka postów temu zauważyłem że WPolsce Pl się pojawił. Jest na pozycji 32.
 8. Telewizja Urbanski

  Nowości w Orange TV – stan aktualny

  Właśnie zauważyłem że Nicktoons nadaje w IPTV. Być może, to właśnie ten kanał wejdzie w skład oferty IPTV.
 9. Telewizja Urbanski

  Platforma Orange TV

  Mam kilka pomysłów żeby uatrakcyjnić ofertę Orange TV. 1.Zwiększenie liczby kanałów radiowych 2.Dodatkowe Serwisy VOD: Player, Ipla, TVP VOD 3.Dodanie oferty o Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Rodzina czy o kanały które są poza zasięgiem oferty IPTV jak np. ATM Rozrywka.
 10. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  Czy w bibliotekach cyfrowych znajdę czasopisma z programem telewizyjnym ?
 11. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  A mnie jeszcze ciekawi sprawa Programu TV który miał bardzo ciekawy listing latem 2000 roku ? Szkoda że widziałem tylko ostatnią stronę listingu ale chcę zobaczyć pełny listing Programu TV w 2000 roku.
 12. Telewizja Urbanski

  Prasa telewizyjna... dawniej

  A ja jestem bardzo mocno ciekaw jak wyglądał listing Teleramy na przełomie lat 1997-2000 ?
 13. Telewizja Urbanski

  Familiada

  Mam taki pomysł aby w tym roku TVP wypuściła spot promujący 25-lecie Familiady.Najpierw ukazane zostaną materiały archiwalne w postaci fragmentów starych odcinków tego teleturnieju np. rodziny i drużyny które w ciągu 25 lat były przedstawione w Familiadzie, żarty prowadzącego, naciśnięcia przycisków, poprawne i niepoprawne odpowiedzi z Familiady, opowiedzi które przy pomocy dźwięku były czy radość z głównej wygranej w Familiadzie.A na końcu lektor mówi "Familiada - Najlepszy teleturniej w TVP z wami od 25 lat".Pomysł jest ciekawy i myślę że spodoba się szerszej widownii.
 14. Telewizja Urbanski

  Dawne programy TVNu...

  To się nazywało "Granie na ekranie", Mało to było jeszcze "Granie na zawołanie" w tym programie chodziło o to że trzeba poprzez wybrany numer telefonu, wskazać klip który będzie emitowany, dwa teledyski spośród czterech zostaną emitowane w całości. Głosowanie trwało kilka minut. Osiem najlepszych piosenek zostało wskazanych na "HIT NOCY" A oto fragment programu:
 15. Telewizja Urbanski

  RTL

  Wiele wspomnień związanych z RTL-em mi się kojarzy, przede wszystkim: - Pierwsze programy rozrywkowe np. Mini Playback Show, Traumhochzeit, Pronto Salvatore, 7 tage 7 koepfe, TV Kaiser, RTL Samstag Nacht - Codzienny serwis informacyjny RTL Aktuell - Teleturnieje jak np. Die preis ist heiss, Familien Duell, Jeopardy!, Wer wird milionaer? - Programy Talk-show np. Sabrina, Birte Karalus, Ilona Christien, Barbel Schafer czy mój ulubiony Hans Meiser - Codzienne soap opery GZSZ (Odpowiednik Na Wspólnej), Unter uns (Odpowiednik Pierwszej miłości), Alles was zaehlt (odpowiednik Barw Szczęścia), - Zabawne seriale komediowe Alles Atze, Das amt, Die Camper, Ritas Welt, Nikola - Magazyny jak np. Extra, Explosiv, Exclusiv, Stern TV, Notruf, Spiegel TV - Zaskakujące seriale kryminalne np. Alarm Fuer Cobra 11, Der Clown, Balko - Cotygodniowe seriale obyczajowe np. Dr. Stefan Frank, Hinter Gittern I nie wiem czy wiecie ale w latach 90. RTL transmitowała Ligę Mistrzów a od wielu lat transmituje Formułę 1 i Gale Boksu z braćmi Kliczko.
×