Jump to content

Telewizja Urbanski

Users
 • Content Count

  2529
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Telewizja Urbanski

 1. Dzisiaj do oferty Orange IPTV zostały dodane: NTL Radomsko, Gametoon Polska, Top Kids, Top Kids Junior Music, Adventure, TVR oraz Nuta TV. W przyszłym roku zostanie również dodana ATM Rozrywka.
 2. Adventure TV i NTL zostały zredukowane do jakości HD. Na razie uprawnień jeszcze nie mają.
 3. 1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat 2 - Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info 3 - Najlepszy kanał filmowy - Kino Polska 4 - Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport 5 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery 6 - Najlepszy kanał dziecięcy - MiniMini + 7 - Najlepszy kanał muzyczny - Polo TV 8 - Najlepszy kanał zagraniczny - RTL 9 - Najlepsza paczka kanałów premium - Eleven Sports 10 - Najlepszy serwis VOD - Ipla 11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka
 4. Szkoda że w Orange nie mogę oglądać ATM Rozrywki. Być może ta stacja pojawi się w przyszłym roku.
 5. W styczniu 1990 roku To&Owo TV drukował program następujących stacji: TVP 1, TVP 2, RTL Plus (obecnie RTL), Sat 1, Super Channel, Screensport, Eurosport, Tele 5 (później DSF), MTV, 3 Sat i TV 5 Europe.
 6. Odkopuję temat! Szukam gorących krzeseł BAR-u VIP (5. edycji) z 25 września 2004 roku tego dnia wszedła do programu Agata Torzewska a na gorących krzesłąch siedli Ewelina i Monika.
 7. Pierwszy numer To&owo nie kojarzył się nijak z telewizją satelitarną. Natomiast drugi numer był przedziwny, zaczęto w nim drukować programy stacji MTV, Super Channel, CNN, RTL i Sat.1
 8. 15 września 1989 roku ukazał się pierwszy numer To&Owo który kilka lat póżniej został przemianowany na To&Owo TV. Przez 30 lat przewinęły się ramówki nie tylko stacji naziemnych ale i również stacji znanych z satelitów Astra i HotBird jak i z telewizji kablowych i platform cyfrowych. Powodem powstania tego czasopisma były przemiany jakie zaszły po upadku komuny. Jak wy wspominacie To & Owo TV sprzed lat ? Ile zbieraliście numerów ? I czy moglibyście umieścić pełne skany listingów sprzed lat ?
 9. Jak mogę zamówić Multinagrywarkę ? Przez internet czy telefon ?
 10. Mój tato powiedział że zacznę z niej korzystać dopiero w październiku. Co ciekawe to kosztuje 10 złotych miesięcznie czyli 120 złotych rocznie.
 11. Mam takie małe pytanie: Czy w netii jest dostępna mozaika kanałów ?
 12. Mam do ciebie taką prośbę! Czy na waszej stronie będzie dostęp do jeszcze większego archiwum ramówek telewizyjnych ? Tak pytam bo z tego co się orientuję chciałbym abyś współpracował z wydawcami To & Owo, Tele Tygodnia czy Tele Świata aby na tej stronie było jeszcze większe zapotrzebowanie na ramówki telewizyjne z lat 90. ubiegłego stulecia i z lat 2000-2015 i chciałbym też aby na waszej stronie oprócz ramówek wielu istniejących stacji tv znalazły się ramówki stacji nieistniejących np. takie które zniknęły czy przerwały emisję.
 13. Na ebay'u znalazłem sporo wydań To & Owo zaczynając od roku 1994. Można je kupić i sprawdzić jak zmieniały sie listingi tej gazety.
 14. Największym minusem tej gazety był brak zagranicznych kanałów kodowanych. Ale zdecydowanie wolę SATKurier bo jest dużo lepszy.
 15. Co mam zrobić jeśli na mozaice zamiast normalnego kanału obraz jest niebieski albo klatkuje ? Zauważyłem tę sytuacje dopiero wczoraj i dzisiaj zwracam się do was z tym pytaniem.
×
×
 • Create New...