Jump to content

1982misiek

Users
 • Content Count

  1274
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 1982misiek

 1. To raczej będzie "Świąteczny atak" na zmniejszenie bazy abonenckiej https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cyfrowy-polsat-szykuje-podwyzki-dla-klientow-beda-obowiazywac-jeszcze-w-tym-roku
 2. Nie ma znaczenia co mówi konsultant liczy się to co jest na papierze i tyle.
 3. Dzisiaj już działa normalnie również na starszym androidzie 5.1.
 4. Tak próbowałem ale pojawia się info "za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę operatora" i nic się nie dzieje. Na androidzie 9 był ten sam problem ale od kilku dni jest jest już w porządku.
 5. HBO GO na Lenovo TAB 2 A7-10F nadal nie działa.
 6. Ja mam aneks z maja i również CBS Action jest gwarantowany.
 7. Od miesiąca abonenci CP nie mogą korzystać z aplikacji na androida ponieważ nie można się zalogować.Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony HBO.Żenada i dno.
 8. 1982misiek

  TVP INFO

  Panowie nie warto się tu sprzeczać.Całe TVP oraz PR nadają się już tylko i wyłącznie do likwidacji,nie ma już czego naprawiać.
 9. Na pewno nie dam im więcej,skoro gardzą moimi pieniędzmi za nie oszukujmy się coraz gorszej jakości ofertę to nie dostaną nic.
 10. Ładne mi "nowości" . A Eleven 4 jak nie było tak nie ma i dalej jesteśmy abonentami drugiej kategorii.
 11. 7 maja doszło do zmiany dostawcy strumieni dla odbiorników na układach Frontier Silicon. Od tego dnia dostarcza je Airable, wcześniej był to Vtuner. Mediony jako jedyne zawsze miały wybrakowaną listę stacji i faktycznie dzięki zmianie dostawcy zyskały i teraz lista jest taka sama jak u innych producentów hama,auna itd.
 12. 1982misiek

  Polskie Radio

  https://wiadomosci.wp.pl/roszady-w-polskim-radiu-zabawy-za-pieniadze-z-abonamentu-6362117227231361a
 13. 1982misiek

  Polskie Radio

  Kolejny gwóźdź do trumny radiowej jedynki https://www.press.pl/tresc/56730,adrian-klarenbach-prowadzacym-_komentarz-dnia_-w-radiowej-jedynce Jeszcze więcej polityki,więcej publicystyki i taniej propagandy a jesienią pewnie słuchalność spadnie poniżej 5%. Nie wiem co trzeba mieć w głowie by tak z premedytacją wykańczać PR. Upodabnianie jedynki do PR24,którego słucha garstka to już szczyt głupoty.
 14. Wczoraj przedłużyłem umowę na internet. 100/10 za 32.90, poprzednio było 50/5 w tej samej cenie.
 15. WI-FI można wyłączyć w strefie klienta już od około półtora roku.
 16. 1982misiek

  Polskie Radio

  Kolejny dyrektor z ogromnym radiowym doświadczeniem...
 17. Czy jest w planach multiroom WI-FI w konfiguracji Evobox PVR + HD5500?
 18. 150mb/s jest od niedawna za 39.99 dla nowych tak więc chyba zrobili cię w balona.
 19. To bardzo źle,że wątpisz bo jest dokładnie tak jak napisał kolega OlafS.
 20. Dzisiaj po ponad miesiącu prędkość internetu spadła do 50mb/s a więc to jednak była pomyłka a nie dobre serce Vectry. 🤬 Czy ktoś wie na ile miesięcy przed końcem umowy można wysłać wypowiedzenie w celu negocjacji na kolejny okres?
 21. 1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Gdańsk2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - TOK FM4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - TOK FM5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - 6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - 7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - 8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio PIK
 22. 1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO 3 - Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV 4 - Najgorszy kanał sportowy - FightBox 5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet 6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network 7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV 8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - Polsat Romans 9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox 10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - Polsat Rodzina 11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Rodzina 12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Active Family 13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Wpolsce.pl 14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - PR 24 15 - Najgorsze radio polskie w internecie - - 16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja
 23. 1982misiek

  Polskie Radio

  Nowy prezes Andrzej Rogoyski zapowiedział,że chce wzmocnić programowo poszczególne anteny oraz inwestować w nowe technologie. https://www.press.pl/tresc/55378,andrzej-rogoyski-powolany-na-prezesa-polskiego-radia
×
×
 • Create New...