Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Denas Pewnie VPN albo IP zagraniczne? Działa tylko z polskich.

Jest też jakaś procedura aktywacji dostępu w UE podobnie jak w przypadku Playera.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bugmenot napisał:

@Denas Pewnie VPN albo IP zagraniczne? Działa tylko z polskich.

Ale usługa ma działać w granicach UE. Płaciłem polską kartą i mam dostęp do VOD. No chyba że muszę przejść jakąś weryfikacje ?

Edytowane przez Denas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piotrekj66 napisał:

dziękuję panowie za pomoc. Sprawdzę wieczorem :) Działa to tylko na Netflix czy też na ipli, youtube i pozostałych streamach?

Pamiętam, że ten klawisz w innych aplikacjach odpowiadał za wyświetlanie info np. EPG.

Za co dokładnie nie pamiętam , na pewno w HBO GO nic nie daje oni kryją swój żałosny bitrate :P

W domu wieczorem mogę porobić testy dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bugmenot napisał:

@Denas Ja mam komunikat "żadne treści nie są dostępne w tej chwili" jak włącze darmowy VPN w Operze. Podobnie było w Playerze.

Bez tego wszystko działa.

Nic z tego, wyłączyłem VPN i dalej to samo :( tylko VOD działa

Edytowane przez Denas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/telewizja-i-vod/canal-plus-nowa-oferta-telewizja-calkowicie-przez-internet

Dotychczasowa usługa nc+ GO wciąż będzie dostępna i równolegle rozwijana. Treści tam zawarte nie będą się jednak w pełni pokrywały z nowym CANAL+, który docelowo zastąpi nc+ GO.

Czytaj rebranding nc+go "kiedyś" jednak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam komunikat że wideo jest niedostępne, testowałem zarówno na telefonie jak i na Android TV, wersja aplikacji 5.6.6, korzystając z dwóch różnych łączy (Polscy operatorzy). Nawet "darmowe" pozycje  nie działają.

Mimo tej samej wersji aplikacji, to na Android TV mam ją na wpół po francusku :)

Edytowane przez Maq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak poważnie, korzystając na co dzień z satki i od okazji z ncgo, po co mi mycanal? Ok teoretycznie dla 1080p, ale na tablecie czy telefonie to ma mniejsze znaczenie.

Logiczne, że kiedyś zamiast ncgo dostaniemy mycanal, bo będzie to zwyczajne tańsze rozwiązanie dla dostawcy.

 

A co do samej oferty.

Ja rozumiem, że najlepiej jakość porównywalna do satki i jeszcze żeby było taniej, ale kto by wtedy kupił satkę?

Oferta skierowana do zupełnie innego typu klienta, którego nie interesuje lojalka na 2 lata i ona musi być droższa od satki i zawsze będzie.

 

 

Edytowane przez drq
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jak na razie działanie aplikacji na Androida na Tablecie Samsung Galaxy Tab S4.

Jest bardzo intuicyjna, posiada co bardzo istotne opcję zmiany jasności w menu playera bez zmiany jasności systemu jako takiej, jakiś czas temu wprowadzono to też w NETFLIXIE na Androida.

W zakładce wyboru jakości mamy zarówno podaną rozdzielczość jak i bitrate, np. 1080 jest zarówno w  4000 jak i 6000 kbps praktycznie na wszystkich kanałach. Wyrywkowo sprawdziłem Canal + Premium, Sport 1, TVN 24, Eleven 1 i Comedy Central.

Porównałem jakość Eleven przeskakując między apką Canal+ a Iplą gdzie mam pakiet Eleven. Różnica była praktycznie niewidoczna. Chwila prawdy będzie wieczorem na TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, drq napisał:

Ale tak poważnie, korzystając na co dzień z satki i od okazji z ncgo, po co mi mycanal?

To jest inny sposób konsumpcji treści który nie każdemu będzie odpowiadać.

Nie bezmyślne klikanie po 200kanałach z nadzieją: 'a może coś wypstrykam' lub 'włącze, niech se gra w tle'

 

Kupując Android Boxa/TV masz w jednym pudle:

- Spotify/YT/Radio internetowe: Na co komu polskie stacje muzyczne zawalone reklamą czy mtv (nawet te tematyczne) które w kółko gra 20 klipów?

- HBO

- Netflix

- Player (treści discovery/tvn)

- Ipla (treści polsatu)

- TVP VOD (treści tvp)

- Mycanal (treści C+/autorskich kanałów oraz tych nadawców z którymi podpisali umowy)

+ sport na żywo.

W dodatku nie wiąże cie żadna lojalka. Kupujesz i oglądasz co chcesz i kiedy.

A żeby było tanio wystarczy podzielić się kontem z kimś na pół.

 

Niektórzy niestety oczekują 1:1 tego co na sat czyli kanałów linearnych zawalonych reklamą aby było co pstrykać. Najlepiej na start 20 kanałów powtórkowych polsatu puszczających archiwum z Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...