Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mikoko napisał:

Skąd pewność ze będzie odblokowane AirPlay w aplikacji myCanal ? Do dziś w nc+ go AirPlay jest zablokowane

Z oficjalnych zapowiedzi PC+.

https://satkurier.pl/news/192162/canal-uruchamia-usluge-ott-z-telewizja-przez-internet-jaka-oferta-i-ceny.html

 

Oficjalna grafika w newsie zawierająca info o dostępności usługi. Jest tam info o AirPlay obok Chromecasta.

A nowsze Samsungi mają kompatybilność z AirPlay.

 

W NC+Go i Chromecast był zablokowany. Bali się używania na TV.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bushiken napisał:

Czy sprawdzałeś to na kanale na żywo czy na VOD HBO?? Biblioteka rzeczywiście bardziej uboga z niepełną zawartością HBO GO??

VOD HBO. Biblioteka jest nieco uboższa, ale mam wrażenie, że po prostu nie załadowali części piątkowych premier, jak "Wielka" czy "To wiem na pewno" i nowych cotygodniowych odcinków seriali. Ogólnie z tego co rozumiem, to w pakiecie film powinien ogólnie być dostęp do HBO GO, ale póki co nie ma możliwości utworzenia tam konta z danymi Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety kolejna START-PORAŻKA :(  Czekałem na to, że będzie od razu pakiet z Android Boxem a tu niestety duda :( Pozbyłem się niedawno Play Now TV Boxa, bo to kompletna porażka i liczyłem bardzo na zapowiedziany, w końcu już w 2019, dekoder z Amlogic S905X2. Oczywiście można kupić jakiś tam Android Box, ale większośc z nich nie ma certyfikatów na Amazona, czy Netflixa nawet w HD :)  Czekać dalej, czy nie czekać, oto jest pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DominoDoman napisał:

VOD HBO. Biblioteka jest nieco uboższa, ale mam wrażenie, że po prostu nie załadowali części piątkowych premier, jak "Wielka" czy "To wiem na pewno" i nowych cotygodniowych odcinków seriali. Ogólnie z tego co rozumiem, to w pakiecie film powinien ogólnie być dostęp do HBO GO, ale póki co nie ma możliwości utworzenia tam konta z danymi Canal+.

Dzięki za update.

Nie przeglądałem w apce jeszcze oferty HBO.

Sprawdzałem właśnie za to HBO GO i logowania za pomocą danych Canal+ TPI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jan.kijowski napisał:

Dla mnie niestety kolejna START-PORAŻKA :(  Czekałem na to, że będzie od razu pakiet z Android Boxem a tu niestety duda :( Pozbyłem się niedawno Play Now TV Boxa, bo to kompletna porażka i liczyłem bardzo na zapowiedziany, w końcu już w 2019, dekoder z Amlogic S905X2. Oczywiście można kupić jakiś tam Android Box, ale większośc z nich nie ma certyfikatów na Amazona, czy Netflixa nawet w HD :)  Czekać dalej, czy nie czekać, oto jest pytanie ;)

 

mozna kupic takie co mają certyfikaty, np. amazon fire 4k, mibox, nvidia shield....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lukimann napisał:
Zdziwienie? Może bardziej w tym przypadku wobec zaistniałej sytuacji , że ktoś  tu jeszcze  liczy , że dostanie usługę Canal+ , najlepiej z dekoderem za free,  czy za symboliczne parę zł w trakcie przedłuzania umowy. :wink:

Jesli to było do mnie to nietrafiony/ kapiszon.
Będę chciał to sobie zapłacę za dekoder :)
Bo kto bogatemu zabroni, a teraz rower z rodziną. Pozdrawiam

Ja nie jestem Artek co pisze bzdury ze na coś czeka i podkula ogon,  jak zbity pies :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mikoko napisał:

Ok wiec AirPlay w myCanal będzie emoji106.png trzeba by nacisnąć na AirPlay w nc+go

Wątpię aby teraz go dodali tak samo chromecasta. W końcu to usługa dodatkowa do SAT. W ich mniemaniu jak pojedziesz do rodziny to podłączaj laptopa do TV kablem a nie że puścisz bez problemu na TV. Nie przewidzieli jedynie pluginu do kodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby teraz go dodali tak samo chromecasta. W końcu to usługa dodatkowa do SAT. W ich mniemaniu jak pojedziesz do rodziny to podłączaj laptopa do TV kablem a nie że puścisz bez problemu na TV. Nie przewidzieli jedynie pluginu do kodi.

Ani braku dostępu do vod mając moduł cam
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mojwiekszyniztwoj napisał:

to nie rozumiem problemy, wlasnie tym wygrywa ta oferta że nie ogranicza się do 1 urządzenia. Jak dla mnie cena abonamentu to kosmos.

Oczywiście, że cena jak na polskie warunki to kosmos i jaja. Mój problem jest taki, że od dawna posilkuję się w wyborze hardware m.in. tą listą https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kdnHLt673EjoAJisOal2uIpcmVS2Defbgk1ntWRLY3E/edit#gid=560573931 a tam od wielu miesięcy przypisany jest do Cyfry+ niezły Box i na niego czekałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jan.kijowski napisał:

Oczywiście, że cena jak na polskie warunki to kosmos i jaja. Mój problem jest taki, że od dawna posilkuję się w wyborze hardware m.in. tą listą https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kdnHLt673EjoAJisOal2uIpcmVS2Defbgk1ntWRLY3E/edit#gid=560573931 a tam od wielu miesięcy przypisany jest do Cyfry+ niezły Box i na niego czekałem ?

też będzie kosztował kosmicznie, ja stawiam na wlasne przystawki. Dla mnie to jest wygodne. Jak zbiją cenę do cen  do 7 euro na miech, tak chyba jest we francji, to będzie dobra alternatywa dla innych możliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...