Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o bezmyślne klikanie, a po prostu dostarczenie uslugi, która odpowiada standardom zagranicznym (czy nawet tym z CP gdzie treści z 80% kanałów można oglądać przez 7 dni wstecz), swoistego "hubu" z treściami, a nie kolejnego klonu Playera z lekko innym zestawem kanałow i wybiórczą biblioteką VOD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slajdy z prezentacji twierdzą, że posiada, ja na razie tylko sprawdzałem w przeglądarce to tam żadnego cofania ani catchupu nie ma.

Pewnie będzie "kiedyś" jak 4K ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu konkretnego kanału była opcja cofnięcia go do 12 lub 14 h nie pamiętam dokładnie.

Było nawet takie przejrzyste okno w stylu mini EPG z konkretnymi programami i o jakiej godzinie.

Mogłem albo cofać odtwarzanie do tyłu o te kilkanaście godzin albo z menu wybrać konkretny zeszły program, bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PIOOLE napisał:

Kolego kozaa a jakiego tv boxa polecasz żeby miał te wszystkie aplikacje o których piszesz?

Dowolnego z pełną certyfikacją.

Poczekaj na Boxa od C+ - będzie najmocniejszy z tych które mamy na rynku (poza Nvidia Shield)

Drugi jest Kaon od T-Mobile, a trzeci Mi BOX.

Box od Playa jest najsłabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bugmenot napisał:

Slajdy z prezentacji twierdzą, że posiada, ja na razie tylko sprawdzałem w przeglądarce to tam żadnego cofania ani catchupu nie ma.

Pewnie będzie "kiedyś" jak 4K ;).

Uuu no to lypa.

Bez tego to ta usluga jest w 100 % w fazie testów. 

Edit

Za godzinę zaloze konto i zobaczę co posiada Artek w MyCanal  :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Uuu no to lypa.

Bez tego to ta usluga jest w 100 % w fazie testów. 

Wszedłem jeszcze raz w aplikację aby sprawdzić i poprawiam sam siebie.

Na pasku przewijania czasem możemy max wrócić do początku danej audycji. Ale z poziomu mini EPG możemy już wybrać poprzednie programy.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że w porównaniu z aplikacją, którą testowałam w ostatnim czasie, w oficjalnej wersji wyłączono całkiem Program TV (EPG), który był zresztą niedopracowany. Funkcja Start-Over i TimeShift dla kanałów na żywo oczywiście działają, ale Backward EPG (catch up TV) do 14 dni czy chociażby 8 godzin wstecz jakoś nie widzę ani w wersji desktop, ani Android TV, ani mobilnej na Androida. Czy ktoś to jeszcze potwierdzi?

EDIT: Poprawka - catch up TV do 8 godzin wstecz działa poprawnie - funkcja jest dostępna dla wybranych kanałów i audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anita Kaźmierska napisał:

Z moich obserwacji wynika, że w porównaniu z aplikacją, którą testowałam w ostatnim czasie, w oficjalnej wersji wyłączono całkiem Program TV (EPG), który był zresztą niedopracowany. Funkcja Start-Over i TimeShift dla kanałów na żywo oczywiście działają, ale Backward EPG (catch up TV) do 14 dni czy chociażby 8 godzin wstecz jakoś nie widzę ani w wersji desktop, ani Android TV, ani mobilnej na Androida. Czy ktoś to jeszcze potwierdzi?

Witam serdecznie.

Tak jak pisałem wcześniej po wybraniu kanału na żywo możemy wybrać  klikając w ikonę zegara menu takiego mini EPG z programami na kilka godzin do tyłu oraz przyszłymi.

Po wybraniu tych przeszłych normalnie włączyły się. Co ciekawe nie na sztywno dany program tylko to co leciało o danej godzinie. Wybierając dokument na Planete+ miałem kilkanaście sekund reklamy innych programów na Planete+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mi Boxa nie będe mial parę dni dostępu, sprawdziłbym na telefonie, ale na Xiaomi z Andkiem 10 mam w Google Play Store dalej wersję MyCanal bez Polski ;).

W Appstore na Iphone jak wiadomo na razie globalnie brak...

Tak więc tylko przeglądarka.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bushiken Potwierdzam, że działa do 8 godzin wstecz, oczywiście dla wybranych audycji. Zmyliło mnie to, że dla niektórych kanałów ta lista jest pusta - poza bieżącą audycją nic nie ma wstecz. Sorry za zamieszanie. Jednak co z Backward EPG na 14 dni i Programem TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...