Jump to content

kozaa

Users
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About kozaa

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. No jak widzisz na targach IBC miesiąc temu owe pudełeczko zostało zaprezentowane. Pewnie wystartuje razem z mycanal.
 2. Bo to pudło pod pakiety player/mycanal + iple/tvp vod/wp pilot/netflix/hbo go/yt/spotify + głowica na tv naziemną. Pewnie będą sprzedawać na takiej samej zasadzie jak t-mobile czy play - oni też mają własne pudełka na Android TV.
 3. To wyprzedaż złomu. Szykują to: Był w ogóle news o tym w polskim internecie? Benchmark: https://browser.geekbench.com/v4/cpu/14744434 Producentem będzie chińska firma skyworth źródło:
 4. Pewnie chodzi o $$. Qualcomm = amerykańska firma więc za doczepienie do SoC typowo smartfonowego obsługi np. hdmi wzięli by grubą kase + $$ za licencje na wszystko. A chińczycy idą w ilość. Ciekaw jestem jak działa SOC Huawei'a Hisilicon pod Android TV na tych nowych Arivach - oem'em który klepie tunery jest Dinobot. Ciekawe czy tam występuje czkawka, te mikroprzycięcia/stuttering na kanałach. live. Box ma widevine L1, jedynie brak certyfikacji gugla więc nie ma bodaj chromecasta
 5. Przy kanałach live które oczywiście nadają z przeplotem występuje efekt klatkowania obrazu. Widać go głównie na paskach informacyjnych kanałów informacyjnych. To jest bug w procesorach amlogic które zasilają tanie tvboxy. Tutaj masz wszystkie plusy i minusy: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=275083 Chyba tylko Shield Nvidii jest wolny od tego, bo tam siedzi ich autorski układ Tegra.
 6. Może SES chce współpracować tylko z podmiotami, które regularnie płacą za świadczenie usług. Koniec darmowych promocji. 😂🤣
 7. Mam sam internet w MM od 10lat i muxy dvb-t dostępne bez problemu. Przy czym i tak tego nie oglądam bo na Mi boxie w ipli/tvp vod/playerze mam to samo w dowolnej chwili, a nie o sztywnej porze.
 8. Stary modem zapinał się na max 8 kanałów na download i 4 upload. A nowy zapina się na 24 download i 8 upload. Stąd wymiana. U mnie nadal brak 300. Ale coś chyba grzebią i się szykują bo +/- tydzień temu modem zaczął się zapinać na 4 kanały na upload - do tej pory były to 3 + dekoder wyszukał mi 3 kanały w dvb-c (reszte mam wyfiltrowaną i niedostępną wyszukiwaniem, tylko dvb-t znajduje) więc coś pewnie przesuwają porządkując pasmo.
 9. To jest tuner 4K. Dekoduje zarówno hevc jak i obecny avc w rozdzielczości 4k.
 10. Jak styka ci 1 głowica sat i naziemna/kablowa to Zgemma H9 Combo - 469zl. Masz slot na moduł i czytnik kart. I oczywiście wskazane podstawy obsługi komputera: telnet, ftp, połączenie tunera do routera.
 11. Canal+ nie wycofa kart Cameleon. Wyłączy tylko tunel Seca. I zrobi to dopiero w lipcu 2020 (o ile nie przeciągną tego terminu ponownie) Karty nadal będą, jednak tylko jako Nagravision 1813. Takie karty na chwile obecną latają w E2 w trybie global. W lipcu mogą zacząć latać w trybie unique - wtedy trzeba wyciągnąć dane parujące, ale tutaj też nie ma z tym problem bo platforma ma tony sprzętu dziurawego, który jest podatny na owe ciągnięcie i odszyfrowanie danych. I nie wiem o jakim poszukiwaniu piszesz. Zainstaluj sobie dowolny lekki obraz E2, doinstaluj Oscam, ustaw klientów i to wszystko. To zabawa na 10minut roboty. Oscama nie musisz aktualizować z każdym nowszym numerkiem bo to tylko głównie kosmetyka. Zresztą w changelogu piszą co się zmieniło, jak to cie nie dotyczy to nie zmieniasz. I tyle.
 12. Nie Nawet ultra-hiper-[beep]er encodery firmy ericsson serii avp nie dadzą rady przy stałym paśmie 4mbit wygenerować obrazu bez zupy pixeli przy tak dynamicznej scenografii W dvb-t podczas występów bitrate skacze pod 4mbit - a to wersja SD. Więc przy 1920x1080 to normalne, że mamy zupe z pixeli.
 13. Z perspektywy operatora ciężko odróżnić jednego od drugiego. Swój abonent może być przecież piratem który rzuci linkiem i zaraz kilka tysięcy osób rzuci do oglądania na serwerach atende. BTW. Polsat dość aktywnie reaguje na różnorakie streamy - ostatnio chyba do wykopu zapukali bo co lanie po mordach czy jakieś wydarzenie na kanałach sportowych CP to linki są czyszczone przed administracje w trymiga. Dlatego ja nigdy nie byłem fanem tego różnorakiego smart tv - jak widać z pdfa pełna oferta tylko na PC lub Android TV. Wole kupić przystawke za 200zł i mieć spokój niż liczyć na producenta tv który co roku wydaje nowy model i olewa wsparcie starszego + te dziwaczne systemy, każdy wymyślą coś na nowo.
 14. https://r-webcache-42.dcs.redcdn.pl/webcache/rdf2/redefine/p/versions/o7/o7sofowfnxaenjvgrg9rtdjwixrs2nmh/Tabela_dostepnosci_pakietow.pdf Jak webos / netcast to sami zastrzegają, że dostępność kanałów tv jest ograniczona i może się zmieniać. Pewnie chodzi o brak drm w telewizorach i zabezpieczenie (wycięcie kompletnie kanałów z oferty na czas meczów) przed wyciągnięciem przez wiresharka linka do streamu i puszczeniu w sieć. Kiedyś w sieci latały link do wszystkich kanałów z ipli bo były oferowane bez drm na każdym urządzeniu.
 15. No to wygląda na jakiś dziwaczne szufladkowanie użytkowników. Jak widzisz u mnie śmiga i PS i mecze do wykupienia. Wyślij do nich maila, może wyjaśnią jakie scifi tutaj zachodzi.
×
×
 • Create New...