Jump to content

kozaa

Users
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Rewelacyjna

About kozaa

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

1362 profile views
 1. Na Kaonie tego nie ma, już ci napisałem na poprzedniej stronie dlaczego.
 2. Tylko producent może to zrobić czyli Kaon. Może wkrótce puszczą Android 9 na te pudła i tutaj coś zmienią. Bliźniaczy model KSTB6020 operatora EON dostał niedawno taką aktualizacje.
 3. Nie ma. Aplikacja odczytuje ficzury procesora, jak układ ma włączone dekodowanie tylko 1 streamu naraz to Multi-Live brak. A co do samej opcji: Liczy się wydajność procesora. Przy s905x2 płynnie idą 3 streamy, przy 4 już klęka. Pewnie na mocniejszych SoC poleci płynnie.
 4. Przeczytaj warunki, jakie postawił Polsat kablówkom, które chcą PSP. Polsat Sport w Vectrze jest w najniższym pakiecie, czyli muszą zabulić Polsatowi frycowe od każdego abonenta, który ma TV 10 euro/sezon. Dopiero jak zapłacą 1 mln abonentów Pay TV x 10 euro (pewnie netto) = 10 mln euro to dostaną od Polsatu ofertę na PSP. I teraz łatwo sobie obliczyć, ilu abonentów musi wykupić PSP za 20, czy 30 zł/m-c, aby zwróciło się te 10 mln euro rocznie. Tak, tak w UPC jest. Ale to operator o trochę większym zasięgu, niż Vectra. Na jednym rynku coś stracą, a na innym odbiją stratę
 5. I dodałeś w kolejnym, że nie chcesz stracić swoich super numerów. Czyli dalej nie rozumiesz, że podmiotem świadczącym tobie usługi jest P4 😗 W razie likwidacji sumbarki (bo umowa na wykorzystywanie marki faktu się skończy) przeniosą cię do Play i to wszystko. Tak jak to było np. z klientami MNO MTV Polska. Projekt zakończony i migracja bazy do T-Mobile na kartę.
 6. 2 posty wyżej jaszek wyjaśnił temat, a wy dalej klepiecie bez sensu. Fakt mobile to MNO Playa. Play kupił od Axela prawa do wykorzystywania nazwy, grafik faktu i to wszystko. To nie jest operator wirtualny, tylko marka P4. Podobnie jak Tu Biedronka to MNO T-Mobile. Jak dalej nie wierzycie to otwórzcie dowolny PDF "Faktu", czy Biedronki i sprawdźcie, kto wam świadczy usługi. Nie firma krzak z 5000 zł kapitału w KRS, tylko któryś z operatorów infrastrukturalnych.
 7. Podałem nr telefonu na stronie Po 10sekundach zadzwoniła dziewczyna od sprzedaży, podanie danych, wysłanie zdjęcia dowodu mailem -> https://www.play.pl/pomoc/oi-zgody/jak-przygotowac-bezpieczna-kserokopie-dowodu-osobistego.html Po 3 dniach kurier Po czterech telefon na montaż za 2dni najbliższy termin. I to w sumie tyle. Monter przyjeżdża z routerem i net od razu śmiga. Nie wiem czy sprzedają ta usługe w POS'ach, jak tak to podpisując stacjonarnie skrócisz termin do max 2-3 dni.
 8. Mecool ma modele pobłogosławione przez Google'a czyli Widevine L1 i Chromecasta ale dorobili się dożywotniego bana od Netflixa. Więc Netflix na tej platformie tylko w 480p Tak to wygląda w skrócie. Były też biedronkowe Hykkery które importował wrocławski Teleforceone ale one miały tak jak w FBOX'ach Fergusona podrabiane certyfikaty (podszywały się pod Shielda) i nagle Netflix czy HBO rzucały nieznanym errorem.
 9. Chodzi o certyfikacje Google'a, a wraz z nią obsługe DRM. Są różne poziomy owego DRM L1,L2,L3. L1 pozwala na osiągnięcie maksymalnej jakości w VOD bo zapewnia prawidłową ochronę treści. Te wszystkie tanie boxy z super bebechami działają w oparciu o telefoniczny Android i certyfikacji nigdy nie widziały stąd problemy. Dodatkowo obsługa aplikacji telefonicznych to katorga - bez myszki ani rusz. Przykład HBO GO z kodiwpigulce - aplikacja w wersji na telefon/tablet który przecież nie ma portów ethernet, stąd wali errorem Telefony też nie wszystkie mają L1. Np. w Nokii mam L3, Xia
 10. Nie. Zapewne SN/MAC pudła jest przypisywane do kontraktu i na jego podstawie jest generowany 11 cyfrowy ID klienta i nadawany dostęp do oferty.
 11. Skoro wpuścili wszystkie muxy 1:1 Vectry w sieć to dążą do ujednolicenia oferty i zejścia z kosztów podwójnego 'zbierania kanałów' i wpuszczania ich w sieć. Kwestia kiedy wygasną umowy multimediom z nadawcami. Podwyżki bazowe dosłownie wszystkiego i zrównianie cen do Vectry już się odbyło jakoś 2 miesiące temu, jedynie DUK sypie ofertami za pół darmo.
 12. To jest 1:1 vectra. Play nie routuje po swojemu tylko sprzedaje to samo taniej. Potwierdzam wjazd do ustawień routera, wszystko jest odkryte łącznie z trybem pracy urządzenia router/bridge Tylko IP na WAN dostaje za NAT'em - może specyfika tej lokalizacji (gdzieś tak czytałem w internecie), tak czy siak osoba która używa nie ma wielkich wymagań więc brak ciśnienia co do zmiany na zewnętrzne.
 13. Nie. Nic chcieli nic zejść przy 1 usłudze. Tak jak wspomniał fox00 Play na infrastrukturze Vectry daje na czas nieokreślony 300mbit za 45zł, a z lojalką 3 miesiące gratis. W poniedziałek ok. południa będę mieć dostęp do takiego łącza (montaż 12-14) to napisze jak i przez co to leci. Czy jest to 1:1 routing Vectry czy klasycznie do pierwszego punktu styku,a potem wpada w infrastrukture Play.
 14. 1. Karty są parowane do modułów 2. Z modułu nie podzielisz. Jak nie chcesz koniecznie sprzętu operatora to musisz mieć dane parujące kart aby je uwolnić od modułów, ale to nie temat na to forum. Wtedy zamiast 3 tunerów można kupić 1 z FBC: https://www.amazon.de/dp/B082FGNJWC/ I puścić na pozostałe 2 pokoje stream po IP, jak nie masz smart tv to kupujesz Android tv boxa za 100zł i bzikasz przez Dreamplayera: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.cyberdream.dreamepg.tv.player&hl=pl Wystarczy podać ip tunera, login, hasła i sam sob
 15. Ja podaje twarde liczby prosto z tunera. Ty operujesz na profilu z aplikacji (nie wartości chociażby z pliku playlisty) i uogólniasz, że w vectrze też jest super i o co nam w ogóle chodzi.
×
×
 • Create New...