Jump to content

kozaa

Users
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Rewelacyjna

About kozaa

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

1170 profile views
 1. Dzisiaj dostałem aktualizacje na ATV: Dalej na meczach z zakładki sport błąd 'UPES_049' - obecnie na event channel 1 (mecz lecha) Na pozycjach dodanych do ulubionych (nie wszystkich) : L'application a perdu la connexion avec les serveurs CANAL. Vous pouvez reessayer dans quelques instants. Wciąż brak profili Logowanie mail/hasło - brak szybkiego logowania z poziomu pc/aplikacji.
 2. Naprawiło się - tzn. przeskoczyło na inny serwer po 10minutach. Albo awaria, albo badają ile mocy trzeba kupić od atende. BTW. Jak wam się wyświetlają materiały 4:3 na Android TV? U mnie w taki sposób np. 13 posterunek: Bug aplikacji czy ficzer mojego boxa? W TVP VOD zarówno 3:2 jak i 4:3 wyświetla się prawidłowo.
 3. W Materiałach prasowych chwalili się, że są w stanie przyjąć milion użytkowników. Leci angielska na żywo i z tpix mam jeden wielki bufor, nie da się oglądać Pakietów nie gubi ale serwery są wysycone, czas odpowiedzi 160ms
 4. Każdy pilot sparujesz z konkretnym boxem przy pierwszym uruchomieniu. BT to nie podczerwień, nie trzeba celować czy znajdować się w tym samym miejscu, póki jest zasięg to i z innego mieszkania będzie działać.
 5. Nie musisz. Po anulowanie pakietów możesz też usunąć konto https://kup.pl.canalplus.com/moje-konto/usun-konto
 6. Zaloguj się na swoje konto i anuluj przedłużenie pakietów.
 7. Jest 50 z przeplotem co daje 25 ale to nadal jest płynniejsze niż 25 w pełnych klatkach. Obraz z przeplotem to po prostu oszukiwanie naszych oczu i mózgu Obraz z przeplotem jest wyświetlany tak: https://gfycat.com/pl/radiantsneakyguernseycow Tutaj masz to ładnie wytłumaczone:
 8. Nie. Musisz mieć lokalną awarie tylko na swoim osiedlu. U mnie na przedmieściu oławskim działa. Lub ktoś rozwalił infrastrukture operatora - u mnie np. przećpane sebki w weekend powyrywały peszle z pionów i puszki z pomarańczowym światłem. Zadzwoń i zgłoś. Jak podasz numer klienta to IVR może ci podać, że trwa awaria i naprawa o tej i o tej. Jak nie poda to zgłoś żywemu człowiekowi.
 9. Tam nie ma miejsca na kanały Eurosportu. Zaledwie 3mbit miejsca, poleci mango to da to w sumie 5. Ostatnio przenieśli na własne podwórko kanały od włochów gdzie ich pewnie łupią nieźle za miejsce. A czy mango był gwarantowany? 10lat temu pewnie tak
 10. Dlaczego mają cokolwiek dawać? To TP Discovery, będzie 5mbit wolnego miejsca to przerzucą coś od Polsatu/NC+/ew. włochów do siebie jak skończy się umowa na dzierżawe pojemności
 11. Czemu gwóźdź do trumny? Mają przecież sklepy stacjonarne w galeriach. Kto w ogóle ogląda te kanały telezakupowe? Samotny emeryt który pstryka z nudów w pilot aż ktoś zacznie do niego gadać z telewizora? Schodzą znacznie z kosztów ciachając kanał i wstawią ewentualnie swoje pasma w 'tanie kanały' kiedy czas antenowy jest najtańszy.
 12. Tak, to normalne. Tzw. budowanie długotrwałych relacji z klientem Podobnie jak chcesz coś nowego typu Ekstraklasa, czy LM - też musisz podpisać droższy aneks i jak np. siedzisz w starym SmartDomie (połówka/złotówka) to on też leci.
 13. Kodi + literka O na klawiaturze podczas odtwarzania.
 14. Tak, bitrate wam płynność poprawi. Niektórzy tutaj takie bzdury wypisują, że za głowe można się złapać tylko. Prosze, obrazu nie ma bo DRM:
 15. Profil jakościowy na C+ Sport 3 to teraz <QualityLevel Index="4" Bitrate="8999936" FourCC="AVC1" MaxWidth="1920" MaxHeight="1080" NALUnitLengthField="4" I faktycznie 50fps, jest płynniutko To widac od razu.
×
×
 • Create New...