Jump to content

ww6

Users
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About ww6

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. .Czy w takim wypadku będą dzwonić?? @misiek1985 Jeszcze częściej niż, bez tego zapisu☺ @lukimann To jest, tylko formułka.
 2. Umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony i nie musi podpisywać.
 3. Przecież już w innym temacie dostałeś odpowiedź od @PawelTSW W dniu 1.08.2020 o 09:23, PawelTSW napisał: Możesz kupić dekoder z enigmą2 a Fergusona jako klienta new camd. Nic się w tej kwestii nie zmieniło, albo to co powyżej, albo sprzęt operatora. Spliter bezużyteczny.
 4. Zapomnij. Jak masz od c+ 2 dekodery w najmie to nie dostaniesz w zamian 2-ch modułów. Wiele osób mających "gołe" karty ma z tym problem.
 5. Potwierdzam. Teraz jest więcej konkretnych informacji na s...4...l, ale jeszcze ok. miesiąc wstecz kilkadziesiąt stron w tamacie n1813 to w większości "masło maślane". Jeden celebryta jest szczególnie kapryśny, który każdy swój post kończy "na razie A..." 😕 @tail# Ja nie miałem potrzeby grzebania w oscamie dopóki wszystko świeciło(oprócz blokowania uprawnień do opcji włącz/wyłącz). Wgrałem go z feed z poziomu tunera i parę lat był spokój dopóki c+ nie zaczęła wyłączać seca. Dla mnie nie było to takie proste jak piszesz i weź pod uwagę, że są użytkownicy w różnym wieku i stopniu
 6. @Rafał7 U mnie też jak pobierając moduł wymianiałem kartę to przypisali caymana do dekodera gł. Zrozumiałem, że camaeleona masz sparowanego z modułem?
 7. @ircios Tak jak napisałem będzie -10zł za moduł(taką odpowiedź dostałem na złożoną reklamację opłaty za moduł, że będzie za 0 jak przedłużę umowę), a filmbox arthouse za 2zł włączyłem sobie wcześniej.
 8. Przedłużyłem na poniższych warunkach. Najem modułu ma być zrabatowany do 0zł po akceptacji niniejszej oferty.
 9. Prawdopodobnie tak. Musiałbym sprawdzić. edit. @lukx95 sprawdziłem i nie mam drugiego regulaminu na dekoder gł.
 10. @lukx95 W mojej umowie ten regulamin warunków promocji akurat dotyczył dekodera dodatkowego jakim był pejs.
 11. Najlepiej zapytaj poprzez formularz kontaktowy, albo na infolinii. U mnie pejs był jako dodatkowy. Te warunki promocji, które zamieściłeś w swoim poście; pkt.9 jest tam napisane, że możesz ten dekoder zdać po okresie gwarantowanego korzystania (ja zacytowałem ten punkt regulaminu w swoim piśmie do nich) i nie ma co wnikać, czy jest to główny, czy dodatkowy.
 12. @prawns ma jeszcze możliwość zdania sprzętu (dodatkowego do multiroomu). Byłem w takiej samej sytuacji. Zdałem pejsa, a za niedługi czas dobrałem moduł.
 13. Już miałem zaklepać przedłużenie umowy (superpremium+Mistrzowska piłka) za 99.99, ale konsultant oznajmił, że mu system nie przepuszcza opłaty za 0zł za moduł, tylko chce 10zł na m-c Moduł dobrałem w lipcu (multiroom po c+ dek.gł. sagemcom dsi83) Czy komuś z kolegów przedłużających umowy z modułem też naliczają opłatę? Szkoda pozbywać się modułu, bo trzymam go na gorsze czasy. Dzwoniłem do duk Kr-k.
×
×
 • Create New...