Jump to content

kozaa

Users
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kozaa

 1. No przecież masz wyżej skan pisma z którego wynika jasno, że wymieniają komplet. Obstawiam: 1. Kto wymieni ten wymieni i dostanie caymany. 2. Kto nie wymieni włączą mu w lipcu parowanie unique tak jak obecne testy na kanale trace urban - do zdekodowania są potrzebne dane nuid i zdeszyfrowane klucze cwpk. Jak masz dekoder z listy wspieranego sprzętu to nic się dla ciebie nie zmieni.
 2. Na 10727H wskoczył przekaz Museum 4k z caid nc+ Przekaz z 11219 zakończył żywot - transponder 11219 wyłączyli usuwając rai 4k i museum.
 3. Ta, mechaniczne przy budowie pilota: płytka ze stykami i kawałek gumy. Styki w środku zaśniedziały dlatego nie łapie - otwierasz i przecierasz szorstką stroną gąbki od naczyń. A na wytarte przyciski to już nic nie poradzisz, ot. zużycie materiału.
 4. No przecież są wpuszczone wszystkie krajowe muxy jako dvb-t. A, że nie każdy ma to pewnie wynika z polityka operatora jaką prowadzi: Facebook: ' Usługi te świadczone nie stanowią przedmiotu umowy, tym samym nie są modernizowane czy naprawiane. ' Infolinia/zgłoszenie internetowe: 'Nie ma pan u nas telewizji, spada pan na drzewo' 😂 A jednak non stop ktoś przy tym dvb-t grzebie i wpuszcza kanały, więc dla kogo? btw. wczorajszy bonus już zakodowany u mnie też.
 5. TVP 1,TVP 2, Polsat w dvb-c lecą fta. Może jest tego więcej, nie sprawdzałem. Bitrate video: 9-10mbit. Satelita opóźniona o 3 sekundy względem kabla, dvb-t 1:1, transmisja na sport tvp 11 sekund. edit: Polsat sport też fta. Może promocja na mecz.
 6. I na ipli o każdej porze. Niektórzy to tutaj widze grubo utkwili w latach 90 skoro czekają aż powtórkowa stacja wyemituje 20letniego kotleta maglowanego na 5 innych stacjach 😆
 7. Wróciła kultura hd. Stary serwis z sid 0037 wyłączyli, włączyli nowy z sid 0036. Brak znowu epg 😅 btw. Przeglądam facebooka multimedii i widzę takie kwiatki: Kolejny kwiatek to klienci pytają o wzór wypowiedzenia umowy, dostają odpowiedź z linkiem do RŚU i poradą aby skorzystać ze wzoru na samym końcu dokumentu. Nie odróżnia odstąpienia od umowy w czasie ochronnym tuż po jej zawarciu, a wypowiedzenia. Kogo oni tam zatrudniają do wypisywania tej twórczości własnej 😆 A może to specjalnie, klient składa wypowiedzenie na ostatnią chwile, operator odrzuca bo to odstąpienie i liczy stawke cennikową z sufitu. Ot biznes po polsku.
 8. Menu > Wtyczki > Zielony > Pau masz w extensions lub system plugins...
 9. Jaki dekoder? Vu+ zero? Tam producent wykastrował go z funkcji nagrywania aby płacić mniejsze opłaty celne za import do UE dekoderów bez funkcji nagrywania. Zainstaluj dodatek o nazwie pau z rozszerzeń który włącza nagrywanie.
 10. Faktycznie. TVN24 go jest apka na android tv. Więc wychodzi 10zł miesięcznie, a w płatności rocznej 8,33 i 12zł za iple mając numer abo/prepaid w plusie.
 11. Ipla: 12zł https://www.ipla.tv/pakiety/news_rozrywka/Kanaly-TV Player: https://promocja.player.pl/playerplus-start-extra-30-dni 60zł za 120dni = 15zł Wp nie potrzebne, france24 jest na yt, reszte pokrywa ipla
 12. Uzupełnie RT: https://www.youtube.com/watch?v=NvCSr7qzAAM TRT World: https://www.youtube.com/watch?v=CV5Fooi8YJA DW: https://www.youtube.com/watch?v=NvqKZHpKs-g CGTN: https://www.youtube.com/watch?v=9idRKvNcI9k
 13. Zainstalowałem cda, włączyłem pierwsze lepsze z 'za darmo' na stronie głównej, 1080p, przewijam i nic nie klatkuje. W tle nie masz jakiś apek które się aktualizują?
 14. Od wczoraj na 10719 wysyłane są na dekodery same pornuchy (z 7 serwisów) więc technicy możliwe, że sobie jaja robią i dodali pusty serwis netflix opisujący wysyłane treści Tak jak ci z polsatu robili sobie jaja przy okazji startu 11117v nazywając serwisy w języku uga-buga.
 15. FYI: Arsenal gra obecnie lige europy. 4 anteny wolne, meczu brak 😆
 16. Nie wiesz chyba, że na 1 parze danych może latać pół polski. Więc wystarczy, że wyciągnie komplet z 1 pary cpu+flash, skompiluje oscama z zaszyfrowanymi danymi i gotowe. A dlaczego zaszyfrowane? Bo operator publicznie dostępną pare łatwo zblacklistuje co pokazały przykłady z ameryki płd. na innych forach.
 17. Z szafki, przecież nie z kosmosu. Było jakieś pismo od operatora, że każdy punkt ma zdać swoje karty pocyfrowe? Nie. Nie zdziwiłbym się gdyby oni też swobodnie zamawiali camele z centrali/czy od jakiegoś kierownika regionalnego. Przecież w tej całej zabawie chodzi o kase. Platforma ma być nażarta, punkt ma zrobić wyniki i jeszcze przy okazji zarobi na tych swoich kombinacjach i zabawie w rozdzielanie multiroomów Cardsplitter rozgrywa dobrą gre bo reklamują i sprzedają klientom multirumy na dekoderach na e2, cała sprzedaż na tym u nich się opiera. Więc jak nc+ zgasi tunel seca w lipcu to klientom schodzącym się do punktu za 50zł wpiszą dane potrzebne do uruchmienia kamela w 1813. A jak zaczną wymieniać kamele na caymany, to za 100zł będzie lekarstwo w postaci oscama z zaszyfrowanymi danymi do uruchomienia caymana. I tak się biznes kręci, klient zawsze wtedy wróci. A zapomniałem: są jeszcze dekodery mydelniczki z CWPK - podatne na ciągnięcie danych wg. exploita z security exploration, każdy może to zrobić w 5minut. Cardsplitter z kilku kont sprzedaje już nboxy poenkowe w ilościach dosłownie na tony (bska/zb/xb), więc pewnie mają zawalone magazyny 2850/2851, to też będzie alternatywa i hit sprzedażowy projektu splitter e2
 18. Polsat przeniósł swoje wybrane pozycje z prime time obecnego sezonu do pakietu ipla premium. M.in przyjaciółki czy kiepskich. I zdaje się, że na lg sobie nie pooglądasz, nawet jak zapłacisz.
 19. Nie działa twoje lekarstwo, dalej pusty kanał:
 20. Mux1 55 - 746mhz Mux2 58 - 770mhz Mux3 56 - 754mhz Mux8 57 - 762mhz To jeżeli chodzi o Wrocław. W MM nic nie załatwie, kiedyś im napisałem co z TVP Sport w mux8 to odpisali: nie masz pan telewizji u nas to spadaj na drzewo. (dzień później zaktualizowali kanały w mux8) Dlatego pytam was.
 21. Macie TVP Kultura HD z mux 8 w dvb-t? U mnie jakiś czas temu był ale bez epg, ostatnio wywalil i wstawili przekaz z innym sid już z EPG, ale kanał pusty - brak emisji. edit: @maks27: U mnie amazingu brak:
 22. Top kids to kanały z opłatą od gniazdka. A skoro platformy nie chcą tych kanałów to kto za nie będzie płacić?
 23. Jak zapłacili z góry polsatowi za LM na podstawie bazy abonentów Polsat Sportów to nic dziwnego, że teraz rozdają aby odzyskać część kasy. Liberty to globalny koncern, a nie krajowy operator. Ich stać na takie wtopy. WTVK dostała za darmo, jako pierwsza. Sieć o zasięgu jednego osiedla. 🙃
 24. Tutaj jest dużo czynników. Może to być jakiś azart sprzedany vectrze i opłata za jego utrzymanie jest wliczona w czynsz, a wszyscy mają to co naziemnie z kabla. Pytającemu ze ściany może wystawać instalacja zbiorcza z budynku, a nie vectra. Może ta instalacja to tylko satelita, bez naziemnej. Itp. itd. tak możemy drążyć. Ale generalnie vectra w przeciwieństwie do np. multimediów nie wpuszcza sygnału dvb-t w sieć, kanały z dvb-t są jako dvb-c wmieszane w te kodowane więc w tv należy wybrać źródło 'kabel' czy 'kablówka'
 25. Masz jakieś usługi od vectry? Jesteś na 100% pewny, że kabel wystający z listwy jest podłączony do sieci vectry, a nie np. anteny zbiorczej satelitarnej lub naziemnej? Jak to na 100% sygnał vectry to w tv wybierasz rodzaj anteny kabel (nie naziemna) i robisz skan. Dekoder dvb-t do niczego ci się nie przyda.
×
×
 • Create New...