Jump to content

On0818

Users
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Dobra

About On0818

Recent Profile Visitors

981 profile views
 1. Na moim dekoderze nie zauważyłem nowych promocji, mam Familijny+Ciemax+Eleven Kanały BBC będą odkodowane do 31 października.
 2. No jest napisane że pakiet będzie w ciągu dwóch godzin, więc myślę że jest to zgodne z prawdą.
 3. Mam takie pytanie, czy jak aktywuje pakiet Polsat Sport Premium w ICOK drugi raz w historii swojego konta to on włączy się po dwóch godzinach czy dopiero od nowego okresu rozliczeniowego?
 4. Rzeczywiście według tego co piszą na stronie te kanały są promocyjne, niegwarantowane i dla wszystkich. Bardzo to zmienia postać rzeczy.
 5. Tak mnie tylko jednak trochę zastanawia dlaczego kanały BBC są tak często w "otwartym oknie". I tak doszedłem do wniosku że niestety po prostu oglądalność tych kanałów jest pewnie na krytycznie niskim poziomie. I dlatego próbują sobie ją podnieść.
 6. Nigdzie nic nie pisze sprawdzałem różne strony.
 7. Ciekawe, u mnie w familijnym zakodowane BBC oraz Romance tv też.
 8. Jeszcze się zdziwisz, nie wszyscy tak dokładnie śledzą całą ofertę oraz wszystkie zmiany a tak naprawdę niewielki odsetek abonentów.
 9. Tak swoją drogą to wcale nie była by taka zła oferta, Pakiet M za 20 zł dokupić sobie do tego np Pakiet Dzieci + Eleven albo Filmbox i wychodzi cena 40 zł czyli tak jak za stary Familijny a kilka dość ciekawych kanałów więcej się ma.
 10. Romance Tv w "otwartym oknie" od dziś do 31.10.
 11. Za chwilę sprawdzę. Mam teraz kilkanaście dubli kanałów z grupy Polsat.
 12. Pakiet Ekstraklasa jest dostępny od pakietu L.
 13. Co ciekawe u mnie z dubli jest Tylko Water Planet i Nowela. 522-525 nie ma. I 555 też nie.
×
×
 • Create New...