Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Bushiken napisał:

Jakim cudem masz NC+ Go na android TV jak takiej appki nie ma?? Chyba, że masz na myśli plugin do Kodi.


poczytaj kolego bo cuda się zdarzają rzadkoo bo rzadko ale jednak....kodi nie polecam bo nigdy nie wiadomo komu podajesz swój login i hasło. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale oni nawet i tutaj nie wiedzą, jaka jest marka tego produktu :D

Niby CANAL+, ale w opisach w sklepie Play, pomocy na stronie C+ czytamy o NOWY CANAL+ (PS. Przypomina mi się marka NOWA CYFRA+, widać te same spece za to odpowiadają).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 minutę temu, FazaFm napisał:

Ilu z was wykupi jakiś pakiet na myCanal? Ilu z was wykupi najwyższy za 135 zł? 
Racje mieli Ci co pisali iż w żaden sposób nie zastąpi ta usługa nc+go , a będzie to zupełnie nowa opcja. 
 

Ja już wykupiłem na darmowy miesiąc, potem nie zamierzam im płacić :Dza ubogą ofertę i kiepską jakość, dwa nie zamierzam im płacić podwójnie mając od nich SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Biorąc abonament w sat tv to za kwotę np. 60 zł (Comfort+ 22.50 + Canal+ 25 i np Cinemax 10 zł = 57.50zł) dostajemy oprócz paczki C+ kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych. W MyCanal dostajemy za tę kwotę tylko ofertę kanałów premium więc gdzie tu opłacalność? Trzeba też zaznaczyć jaka to obecnie premium jest paczka C+. Nie wróżę im wielkiego sukcesu.

 nie każdy ma ochotę kombinować podpisywać długie umowy i instalować antenę poza tym teraz to nie wiem czy np klienci cyfrowego polsatu nie zejdą na jakieś niskie pakiety i do tego nie dokupią paczki c+ jeszcze parę miesięcy temu tak właśnie bym zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FazaFm napisał:

Ilu z was wykupi jakiś pakiet na myCanal? Ilu z was wykupi najwyższy za 135 zł? 
Racje mieli Ci co pisali iż w żaden sposób nie zastąpi ta usługa nc+go , a będzie to zupełnie nowa opcja. 
 

Ja byłem zainteresowany pakietem sport za 50 zł, ale przez jakość usługi na pewno nie zdecyduję się na jej przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tyrla napisał:

[mention]kingofsouth [/mention] Moje gratulacje, że wiedziałeś, że nc+ go, a myCanal to dwa różne światy. emoji16.png

tutaj też bym trochę poczekał bo zmiana nc+go na mycanal może trochę potrwać bo wymaga chociażby "rebrandingu aplikacji na dekoderze a to już takie proste nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FazaFm napisał:

Ilu z was wykupi jakiś pakiet na myCanal? Ilu z was wykupi najwyższy za 135 zł? 
Racje mieli Ci co pisali iż w żaden sposób nie zastąpi ta usługa nc+go , a będzie to zupełnie nowa opcja. 
 

W zależności jak bardzo zły będzie ten sport w 25 FPS zapewne ja Pakiet Sport a nawet fulla, oczywiście razem z kolegą z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lukimann napisał:

Pakiet filmowy zawiera też dostęp do HBO GO?

Pisze, że tak, ale póki co nie ma opcji założenia konta po Canal+, więc z HBO można korzystać tylko bezpośrednio przez apkę Canal+. Niestety brakuje sporej liczby produkcji, a niektóre tytuły mają niepełne nazwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _Artek_ napisał:

tutaj też bym trochę poczekał bo zmiana nc+go na mycanal może trochę potrwać bo wymaga chociażby "rebrandingu aplikacji na dekoderze a to już takie proste nie jest. 

Zmienić logo w oprogramowaniu zdecydowanie łatwo nie jest. ? Poza Ultraboxem reszta prawie na pewno nie przejdzie żadnej większej zmiany, bo zacinają się już przy nc+go TV. O zmianie w dekoderach na MyCanal pogadamy jak ta twoja ulubiona platforma pozbędzie się nc+ z dekoderów, bo póki co świeci w wielu miejscach, to przecież taka "ciężka" zmiana.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DominoDoman napisał:

Zmienić logo w oprogramowaniu zdecydowanie łatwo nie jest. ? Poza Ultraboxem reszta prawie na pewno nie przejdzie żadnej większej zmiany, bo zacinają się już przy nc+go TV. O zmianie w dekoderach na MyCanal pogadamy jak ta twoja ulubiona platforma pozbędzie się nc+ z dekoderów, bo póki co świeci w wielu miejscach, to przecież taka "ciężka" zmiana.


właśnie dlatego napisałem że to "ciężka zmiana" sam zobacz od kiedy było  

 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędem jest myślenie, że nowa usługa Canal+ to dodatek do satelitarnej platformy Canal+. Przecież NIE jest to oferta dla tych, którzy mają dekodery (sat/kabel), żeby z nich rezygnowali. Raczej zdobycie tych modnisi co krzyczą "wyrzuciłem telewizor bo to głupoty", ale to samo oglądają w necie :)

 

Nowa platforma Online to po prostu możliwość dostępu do treści Premium (Canal+, HBO, Eleven Sports, Filmbox) dla tych którzy właśnie nie mają kablówki/satelity. Albo mają ale np. bez kanałów premium, a chcieliby obejrzeć przykładowo polski serial Canal+ lub mecz Ekstraklasy bez konieczności podpisywania umowy z operatorem.

 

Rynek wszystko zweryfikuje. Ale trzeba przyznać, że 50 zł za dostęp do filmowo-serialowego pakietu z Canal+, HBO (w tym HBO GO z ofertą Cinemaxa) i Filmbox na pierwszy rzut oka nie wygląda najgorszej. Dla tych co są zainteresowani filmem-serialem bez sportu. I raczej może być konkurencją dla coraz droższych pakietów premium w kablówkach w dodatku z zobowiązaniem. Oferta sportowa też w miarę ok jak na internet, chociaż brakuje Polsatów, Eurosportu i TVP Sport do układanki.

 

W mojej ocenie najlepiej wyszedł im właśnie podział treści premium na film-serial i sport. Tego brakuje u wielu operatorów płatnej tv. A wielu jest takich co wykupiłoby tylko filmową ofertę Canal+ z dostępem do HBO/Cinemax i dorzuceniem Filmboxu. I odwrotnie. Są tacy co chcą płacić tylko za sport z Canal+ w połączeniu z Eleven Sports.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Czyli jednak. 1,5 roku zapowiedzi, żeby otrzymać nową wersję Player+ z mniejszą liczbą wartościowych kanałów ;).

Oferta jeszcze bardziej obcięta niż pierwotnie się zapowiadało (brak C+ 4K).

Jakość obrazu gorsza w porównaniu nawet do OTT CP (maks. 4,4 Mbps i nie wygląda to nawet jak 1080p). Brak nagrywania, catchupu itd.

Nie ma chyba ratunku dla tej firmy...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _Artek_ napisał:

nie wiem czy np klienci cyfrowego polsatu nie zejdą na jakieś niskie pakiety i do tego nie dokupią paczki c+

Nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka ale z doświadczenia wiem że większość abonentów nie jest zainteresowana płaceniem dużych pieniędzy za abo TV. Wiem to od ludzi z którymi pracuję czy też od członków swojej rodziny. Większość ma najniższy abonament w CP do tego Plusa i internet też z plusa, a że to działa jak działa to nie ważne. Liczy się to że płacą mało za smartdom. O Canal+ i o HBO nawet słyszeć nie chcą. A Ty piszesz że abonenci Polsatu rzucą się na MyCanal, śmiem w to wątpić bo kto chce Canal+ to już przeszedł do PC+. Ale żeby nie było że usłudze MyCanal źle życzę ;) niech im się uda, tylko jestem ciekaw ilu chętnych na to złapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...